Arama sonuçlarınız

1. tunasofiyar

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Olur gider arkadaslar beklemedeyiz bakalım .d
  2. tunasofiyar

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Eline saglık kardeşim .dd Düzeldi düzeldi .ddd Körüm sanırım kanka.d ben göremedim alıntı yapsana o mesajlara bi göreyim bulamadımda .d
  3. tunasofiyar

Ege hiçbir zaman şu zamanda açılacaktır diye kendi agzından açıklama yapmadı. Kardeş biz beklemiyor muyuz ? Tek basına mı bekliyorsun acaba? Bende sana spoiler vereyim yanlış düşüncelerin sende kalsın tskrlr. Forumun son görülme özelliği var bilgilendireyim kanka farkettiysen giriş yapıyor...
  4. tunasofiyar

Son bir aydır hissettiğim gibi ve söyledigim gibi az kaldığını hissediyorum
  5. tunasofiyar

Sende haklısın ama dedigim gibi tam diyoruz tamam bitti açılır açılmıyo yeni sistemler ekleniyor .dd Server çok sürükleyici ve sistemini çözmek çok uzun zamanımızı alıcak .dd
  6. tunasofiyar

Tekrarlıyorum arkadaslar kesin bir açılış süresi yok ama çok çok az kaldıgını tekrardan belirtmek isterim .d Ege'nin sürekli aklına yeni sistemler geliyor tam bitti dediginde yeni güzel gelişmiş bir şey yazıyor ee Ege'nin de yapısı bu şekilde sanırım bu arada kendim hakkında açıklama yapmam gerek...
  7. tunasofiyar

Kesin bir şey yok .d Ama çok az kaldıgını tekrardan söyleyebilirim.d
  8. tunasofiyar

Sorma bende çıldırıyorum beklemekten ama elden bir şey gelmez size ufacık bir info veriyim büyük açılışa birkaç ses dosyası uzaklıktayız.d Bencede o zamanlarda açılacak .dd
  9. tunasofiyar

Ege map çalındıgından dolayı mapı değiştirdi nerdeyse her evin yapının bir işlevi var diye biliyorum zevkine kiralanabilecek evler gibi vs. Ege'yi senelerdir tanıyorum ve tanıdıgım günden beri kardeşim diyorum ve herzaman yanında olmaya çalıştım .d Bu sebepten dolayı üstüme alınmıyorum tşkrler...
  10. tunasofiyar

Yeni güncellemeler server aktifken eklenecek belki 1-2 saatlik gece bakımları sonrası olabilir.Kurucu Ege mantıklı bi adam gündüz vakti oyuncu gelecegi zaman serveri bakıma alıp gücelleme yapmak yerine gece vakti oyuncu sayısı az iken bir iki saatlik bakımla gücellemeleri getirip bize kesintisiz...
  11. tunasofiyar

Tam bilgim yok ama map kesinlikle 1-2 gün içinde ezberlenen ufak tefek maplar gibi değil tam tersi ezberlenmesi ögrenmesi uzun sürecek bir map.d Valilik yok kanka .d
  12. tunasofiyar

Yazı Değiştirme Skripti

İsmini hatırlayamıyorum ama böyle bir plugin vardı sanırım tüm cümleler büyük harfle başlıyor sonu '' . '' ile bitiyor ve Sa as gibi plugine eklenmiş olan kelimeler otomatik uzatılıyor özel isimler büyük harfle başlıyordu, Hatırlayabilir veya bulabilirsem mesajımı düzenlerim.
  13. tunasofiyar

Rakun Ege'yi hiç tanımamışsın Ege orjinal adam minecraft serverinde herşeyi sıfırdan yazdı hiç hırkızlık yapmadi diger sunuculardan.dd
  14. tunasofiyar

Bence yarın server satın alınacak ve dosyalar aktarılacak bir veya iki gün içindede sunucu açılacak .dd Bakalım tahminim tutacak mı kesin tutmaz ama olsun .dd
  15. tunasofiyar

Bilemeyeceğim orasını server açıldıgında deneyerek görürüz ama bence bu şekilde daha güzel oldu suçlular kaçmak yerine terör estirecek polislere daha çok iş çıkacak öbür türlü oldugunda direk cubukla tıklayıp kelepce takıyorlardı şimdi ise yanlarına yaklaşırken bile tedirgin olmaları lazım .d
  16. tunasofiyar

Anlatamadıgım nokta da sanırım o hakimlik meslegi yok galiba hakimligi otamatik yapıyor server .dd Avukatın sucluyu savuınmasına göre belli oranlarla ceza yiyor veya yemiyor sucluların aranma seviyeleri var kafalarının üstünde yıldızlarla dolaşanlar falan .dd Arkadaslar bu kadar meraklı olmayın...
  17. tunasofiyar

En saçma sırrınız?

Sanırım en saçması ama küçükken cami minarelerini Allah zannediyordum, Her camide farklı minare diyeceksiniz onları da ailesi falan ne biliyim dedesi büyükannesi vb.d
  18. tunasofiyar

Ben devlet başkanı seçimlerine adaylıgımı koyucam umarım kazanırım arkadaslar ee sizde oy verirsiniz.dd Basitmi hacım bi ülke kurmak .dd
  19. tunasofiyar

Yanlış anladın, sucluyu götürüp mahkemeye cıkartmıyorsun zaten avukat belli görevlerden geçiyor kısa süreli yaklasık 1-2 dakika sürüyor hepsi bu görevlerin sonucunda görevdeki başarı oranına göre hapise atılıyor veya atılmıyor tarzı bir şey olacaktı sanırım bende tam bilmiyorum sonuçta bende...
  20. tunasofiyar

Tam sistemi bende bilmiyorum bildigim kadarıyla suçlular savunulabiliyor ama emin değilim..d Yanlış bilmiyorsam avukat savunduktan sonra savunmana göre belli bir oranla hapise gidiyor o kadar uzun süreceğini düşünmüyorum tabii ki ne kadar gerçek hayat sunucusu olsada oyunda hızlandırılmış bir...
  21. tunasofiyar

Sınavlar gerçek hayattaki gibi genel kültür matamatik ingilizce falan olacak diye biliyorum eski sınav sisteminden daha zor ve farklı olacak. Emin ol astranot avukatlık çöcülük meslekleri var iken çok fazla abartı serseri görmeyeceksin o konuda sıkıntı olmayacak, acil doktorlugu olayına...
  22. tunasofiyar

Şok şok şok “onlar öldü gitti” demeyiniz. Hayır, onlar yaşıyor, ama siz farkında değilsiniz. Siz öldü dersiniz Ege tokat atar gibi geri döner .dd
  23. tunasofiyar

Açılacaktır ben Ege'nin eli ayagı gibi bir şey oluyorum bu durumda günlük olarak hepinizin yerine Ege'nin başını ağrıtıyorum :) Yaşıyor yaşıyor .dd Açıklamasını yaptıgımı hatırlıyorum slot sınırsız olacaktır.
  24. tunasofiyar

Gelmezse hatırlatırım, + bi videonu alırız .d Saniyesinde forum'a sonunda yazıcak birdünya insan tanıyorum .dd