Arama sonuçlarınız

1. O

1.6.+ | Uyumlu Plugin Paket | Linkler Mevcut

Merhaba, arkadaşlar bildiğiniz gibi 1.6.+ craftbukkit yakın zamanlarda çıktı ve bunun için plugin paketi gerekiyor bildiğiniz gibi bende bu 1.6.+ plugin paketleri konusu açılıyor lazım diye bende plugin paketi yapayım dedim 1.6.+ sürümler için. [/spoiler] Not: Arkadaşlar yerden tasarruf...
  2. O

Özel Plugin Paketi

Merhaba, arkadaşlar başlıktan pek belli olmasa da konunun içeriği ben size anlatayım :) Skype: obkaros.mc Adresini ekleyerek bana ulaşın sizlere özel Faction plugin paketi yapayım herkese özel şu an da ilk defa bu konuyu açıyorum ancak 2-3 kişi sırada şu an ondan dolayı beklemek isteyenler...
  3. O

Sunucunuza Saldırı Mı Yapıyorlar ? | AntiJoinBot | En İyi Bot Savar

Merhaba, Sunucunuza bot saldırısı mı yapıyorlar. Eğer yapıyorlarsa bu plugini kullanınca bot saldırısı yapamayacaklar bir tane bot bile giremeyecek sunucunuza. AntiJoinBot Özellikleri: Proxy algılar ve o bot bir daha asla sunucunuza giremez. 1.5.2-R0.1 ve üstü sürümler için kullanılabilir...
  4. O

%70 Türkçe Essentials Plugin

Merhaba, arkadaşlar sizlere bu konumda %70 Türkçe Essentials pluginini paylaşacağım. Konu İçeriği: %70'den de anlaşılacağı gibi çok fazla Türkçeleştirme yaptım. Sizlerinde bildiği gibi Essentials plugini çok kapsamlı ve çok fazla komut ve ayrıca çok fazla mesajı olan bir plugindir ve ben 1 -...
  5. O

Essentials Warp | Warplara Perm Eklemek

Merhaba, Minecraft Sunucu Destek bölümünde 3-4 tane konu gördüm ve konuların içeriği grublara warp permi yani her grub mesela viphammadde ye gidemesin istiyorlar birisi imkansız yazmış ben bu soruya cevap getirmek için açtım bu konuyu isterseniz başlayalım: Öncelikle plugins > Essentials >...
  6. O

İlk Plugin Çalışmam | Girdicikti

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır plugin yapı ile uğraşıyorum kendimi video'lar ile geliştirerek ve Ranork'un yardımı ile ufak bir çalışma yaptım. Girdicikti Nedir ? Bu plugin servera girenlere ufak bir mesaj yollar. Nasıl Bir Mesaj Yollar ? Mesaj şu şekildedir: Merhaba <Oyuncuİsmi>. Servera...
  7. O

Plugin Yaptım Ancak :(

Arkadaşlar merhaba bir plugin yaptım tahmin edersiniz ki ilk plugin :) Bir hata çıkıyor ve hatanın kaynağı plugin.yml gibi gözüküyor ancak ne yaptıysam çözemedim. Plugin.yml: Hata:
  8. O

Faction Eklenti Paketi | Hatasız Sorunsuz Reklamsız | Essentials %70 Türkçedir

: Lütfen konuyu baştan sona okuyunuz... Selam, arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi plugin paketi yaptım. Plugin Paketi Linkleri: Lütfen yorum yapmadan önce okuyun: Paket özellikleri: [/spoiler] Paketin İçeriği: VIP Özellikleri: NormalVip: MegaVip: [/spoiler]
  9. O

mütiş hazir 4 katlı arena + tuzak ve ödül kodu ben bile bilmiyom ve alıntı deildir

daha fazla kat olmasını istiyorsanız söyleyin http://www.mediafire.com/download/uvcznkhbloyshlw/world.rargüncel.
  10. O

mütiş minecraft hazir plungin+arena

alıntı deildir (map) ;) http://www.mediafire.com/download/8bp2ja5mm583itw/e.rar 10dan fazla silah güncel.
  11. O

Hazir pliginli sw +map

http://www.mediafire.com/download/f5yqkhm0ze1ncds/minecraft_server.rar
  12. O

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mütiş Eylence Gellll

deli-serbest deli-serbest1 deli-serbest2 123
  13. O

Trkazıcılar Sürümde Hadi Eylenceye

TRkazıcılar 123 TRkazıcılar2 123 EYLENCEYE GELLLL
  14. O

Hunger Games Minimax 1.4.5 Hadi Eylenceyee

Mini-hunger 123 Mini-hunger2 123 Mini-hunger3 123 Mini-hunger4 123 Mini-hunger5 123 1.4.4