Arama sonuçlarınız

1. Sannora

Arkadaşlar lütfen yardım edin

Arkedaşlar bende FML hatası var fatal error.Hiç yapamadım eğer biliyorsanız bana çözümünü söyleye bilir misiniz? ya da biriniz bana kendi 1.5.2 .minecraft dosyasını atabilir mi?:çoküzgün:
  2. Sannora

Skin hakkında yardım

Arkadaşlar ben bi online serverda benim skinimi herkesin görebilmesinin premium olmaktan başka yolu yok mu?
  3. Sannora

Tekkit için yardım

Beyler ben tekkit oynamak istiyorum indiriyorum kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum ama kabul etmiyor.Yoksa tekkit paralı mı?:soru:
  4. Sannora

Minecraft server bad login hatası

Arkadaşlar minecraft ta bi hunger games server ına girmeye çalışıyorum.girdiğimde bad login hatası veriyor.Lütfen yardım eder misiniz?:soru:
  5. Sannora

Done Loading Sorunu

Arkadaşlar ben minecraft'a mo creatures modunu yüklicektim.Yükledim,oyuna girdim.Fakat launcher bölmünden sonra done loading diyip kalıyo.Lütfen bana yardım edebilir misiniz?:uğraş::soru:
  6. Sannora

Technic üyeliği

Arkadaşlar technic için üyelik gerekiyo ben üye oldum da benden username istiyo ben herhangi bir yere username girmemiştim sadece e-mail imi girmiştim.Yardım edebilirseniz çok sevinirim. :)
  7. Sannora

1.4.5 Timber Mod Sorunu

Arkadaşlar ben modu indirdim.Fakat nasıl kuracağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edebilir misiniz?