Arama sonuçlarınız

1. guy

Skyrim Roleplay | İlk kez...

Skyrim tarihinin en kötü yıllarını yaşıyordur. İmparatorluk içinde isyanlar başlamıştır ve skyrim büyük bir kaos'a sürüklenmiştir. İmparatorluğun en büyük silahı olan lejyon , General Tullius sayesinde isyancıların lideri Ulfric'i yakalamışlardır. Ulfric idam edilmeye Helgen kalesine...
  2. guy

ShadowCraft - Survival Yeniden ...

Daha önceden bizleri tanıyanlar vardır. Yepyeni bir anlayışla kaldığımız yerden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. En büyük amacımız minecraft sunucuları arasında kalıcı olabilmektir. Minecraft hayatta kalma mücadelesine herkesi bekliyoruz. Sunucu açılana kadar devam eden gelişmeleri...
  3. guy

☆☆ ShadowCraft - Factions Wars | Skyblock | TF2 | Mini Games | 1.6.2 ☆☆

ShadowCraft™ İp adresi: 91.121.56.80:1567 Sürüm:1.6.2 İnternet Adresi: www.shadowcraftsurvival.tk | BETA | Facebook sayfasına gitmek için resime tıklayınız. Not:Facebook sayfasındaki seviyesiz paylaşımlar için herkesten özür diliyorum. Facebook sayfasını kontrol etmediğim için bu...
  4. guy

Konu Yetkilendirmesi

Bazı konularımızda ihtiyaç duyabiliyoruz. Konuyu düzenlemek için istediğimiz kişiyi yetki verebilme özelliği gelse iyi olur.
  5. guy

Erdem [kralerdem]

1000 konuya ulaşmaya mı çalışıyor acaba? https://forum.gamer.com.tr/forums/oyuncu-karakterleri-skins.16/ Skin bölümünde bir konu açıp , paylaşması daha doğru olurdu.
  6. guy

CubeWorld | AwakeTR Hamachi

Sunucuyu oyunu denemek ve tabii ki eğlenmek amacıyla açıyorum. Eğer sizler sunucuyu severseniz ilerleyen zamanlarda 7/24 olabilir. Hamachi İndirmek İçin Tıklayınız Hamachi Nedir? Hamachi, hiçbir ayar gerektirmeden sanal ağ’lar (Virtual Private Network - VPN) oluşturmanızı sağlayacak...
  7. guy

Cube World | Genel Konu

8. guy

Oyun Genel Sohbet Konusu

Bu başlık altında oyunlar hakkında sohbet edebilir , tartışabilir ve öneriler alabilirsiniz.
  9. guy

Eski Temaya Dönülmesini İstiyorsan Oyunu Kullan!

Yeni tema geleceği söylendi ve yakın zaman içinde geldi . Bana göre eskisine göre çok daha kötü oldu . Benle aynı düşünenler ve eski temanın yeniden gelmesini isteyenler oy kullanıp yönetimin dikkatini çekebilir.
  10. guy

The Forest (minecraft Gelişmişi ? & Benzeri ? ? ? )

Geliştirici: EndNight Dağıtıcı: EndNight Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Platformlar: PC The Forest, dün yayınlanan ilk tanıtım videosu ile muhtemelen ilginizi çekecek bir bağımsız oyun. Açık dünyaya sahip bu oyunda bir adada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ama her şey bu kadar basit...
  11. guy

İlk Oynadığınız Oyun

Herkes ilk oynadığı video oyunu bu konuya yazabilir.
  12. guy

Bu Haritayı Arıyorum . . .

Bu harita galiba paylaşıldı . Araştırdım fakat indirme adresini bulamadım . Yardımcı olabilen var mı?
  13. guy

''5 Resim , 5 Video , Yazınızı Kısaltın!''

Son günlerde benim çektiğim bir sıkıntı var . Başlıkta belirttiğim gibi konulara en fazla 5 resim , 5 video eklenebiliyor . Grand Theft Auto konusunu hazırlarken zorluk çektim . Spoiler içerisinde bilgiler ekleyecektim . Yazınız uzun kısaltın hatası aldım . Sınırların kaldırılmasını istiyoruz.
  14. guy

Grand Theft Auto V | Rockstar Games

Yapım: Rockstar North Dağıtım: Rockstar Games Tür: Açık Dünya - Aksiyon Platformlar: Xbox 360, PlayStation 3 Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2013 Web Site: www.rockstargames.com/V (Bütün Trailer'lar türkçe altyazılıdır.) TRAILER #1 TRAILER #2 Yeni karakter Trailer'ları...
  15. guy

Minecraft 1.6 Sürümüyle Gelen Yenilikler

Yakında gelecek olan 1.6 sürümde birçok yenilik bizleri bekliyor . Aşağıdaki videolardan ve yazılarımdan daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Atlar mı geliyor? Uzun zamandır atların oyuna eklenmesini bekliyorduk . 1.6 sürümünde atların olacağı bu Tweetle kesinleşti . Oyunun 10...
  16. guy

Minecraft Genel Sohbet Konusu

Bu konu minecraft hakkında sohbet etmeniz için açılmıştır . Minecraft hakkında resim , bilgi , sorunlarınızı , merak ettiklerinizi ve aklınıza takılan herşeyi konuşup tartışabilirsiniz ve istediğinizi paylaşabilirsiniz .
  17. guy

Awaketr Desing | Grafik Paylaşım

İlk önce herkese merhaba yaptığım amatör ps'leri bu başlık altında paylaşacağım .
  18. guy

Üstteki Üye Ile Nelerini Değişmek Istersiniz ? (nick,tag,imza,avatar Vb. )

Üstteki üye ile neleri değişmek istersiniz ? (Nick,Tag,Imza,Avatar vb. )
  19. guy

Minecraftturk.com Verileri

Verileri Ülke Trafiği No: Ülke | %Trafik | Günlük Ziyaretçi 1- | Turkey | 93.5% | 7,958 2- | Germany | 2.7% | 230 Almanya'da ki kardeşlerimize selamlar :) Güncellenecektir*
  20. guy

Mount&blade Genel Konu

İkisoft Yazılım TaleWorlds, bağımsız video oyunları geliştiren bir oyun firmasıdır. 2005 yılında Ankara'da kurulmuştur. Üretim İkisoft, ilk olarak Windows platformu için Mount&Blade adında bir video oyunu geliştirmiştir.[1] Oyun rol yapma türünde olup, orta çağa benzer bir dönemde...
  21. guy

Playstation 4 Genel Konu

Sony, 7 yıllık bir aradan sonra popüler oyun konsolu PlayStation'ın yeni modelini New York'taki özel bir etkinlikte resmen duyurdu. Ürünün çıkış tarihi ise 2013 yılının sonu olarak belirlendi. Playstation 4 See the Future Günceldir*
  22. guy

Minecraftturk HarlemShake Yaparsa . . .

Evet arkadaşlar forumumuza Harlem Shake yaptırdık . Link : http://hsmaker.com/harlemshake.asp?url=http%3A%2F%2Fforum.minecraftturk.com%2Fforum%2F Not: İlk baş anasayfa hareket eder daha sonra her şey biraz beklemeniz gereklidir iyi seyirler :)
  23. guy

Minecraft Türk Sunucularına Konu Açmak . . .

Evet şu an forumun en büyük sıkıntısı bence konuları yanlış yerlere açmaktır .Minecraf Türk Sunucuları bölümünde bu görülebilmektedir . Bu yüzden bölüme konu açmak için belli bir online süresi veya rütbe sınırı koyulabilir .
  24. guy

En Son Neyi Kopyaladınız?

Evet arkadaşlar yoruma ''CTRL+V'' yaparak herkes en son neyi kopyaladığını belirtecek . Kurallar -Oyun hakkında yorum olumlu&olumsuz yorum yapılamaz . -Oyun hakkında ki yorumlarınızı özel mesaj yoluyla belirtmelisiniz . -Oyun dışı yorum yapılamaz -En son ip bile kopyalamış olsanız burada...
  25. guy

Forum Rütbeleri

Forumdaki rütbeler çok hoşuma gidiyor yalnız bir sorun var . İletilere göre rütbe atlanması bana göre saçma . Bu yüzden boşa iletiler olabiliyor . Aktif olduğumuz süreye göre işleyen bir rütbe sistemi olsa daha yararlı olur diye düşünüyorum .