Arama sonuçlarınız

1. stenatox123

BUKKİT SERVERİMDE CANAVARLAR SPAWN OLUYOR

Arkadaşlar benim swde multiverse core ile dünya açtım diğer dünyalarda canavarlar spawn oluyo lütfen yardım eder misiniz?
  2. stenatox123

MİNECAFT SERVERİMİ AÇAMIYORUM VE YÜKSELTEMİYORUM

ARKADAŞLAR BENİM BİR SW VAR (HAMACHİLİ) AMA SWYİ AÇAMIYORUM VE AYRICA 1.5.2 YE YÜKSELTEMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
  3. stenatox123

1.5.2ye Server Geçirmek Yardımm

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım almak istiyorum. Benim kendi serverim var fakat pluginlerin bazıları uyuşmadığından 1.5.2ye geçiremiyorum ve bu pluginlerin hangileri olduğunuda bilemiyorum nereden bu pluginlere bakabiliriz (hangilerinin hata verdiğine)
  4. stenatox123

Hunger Games Viplik Vermek??

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Hunger games swsi açtım fakat nasıl vip veeceğimi bilimoyrum lütfen yardım edin
  5. stenatox123

Serveri Yükseltmek ???

Merhaba arkadaşlar ben swmi 1.5.1den 1.5.2ye geçirmek istiyorum bunu nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirim
  6. stenatox123

Motdmanager Plugini

arkadaşlar hiç uzatmadan linkini veriyim http://dev.bukkit.org/server-mods/motdmanager/files/2-motd-manager-v1-1/ bu motdmanager multiplayere girdiğinizde renkli gördüğünüz yazılardır
  7. stenatox123

En Kolay Mod Yükleme

Herkeze merhaba .Bu ilk konum olduğu için kötü olabilirim.Kusuruma bakmayın. Konumuza Geçelim. 1-Öncelikle googleye skydaz yazarak enterliyoruz ve ilk baştakine giriyoruz. 2-Daha sonra sağ yukarda aratmak istediğiniz modu yazıp arattırıyorsunuz. 3- (Önemli) Şu an hangi versiyonu kullanıyorsanız...
  8. stenatox123

FTB SERVER??

Arkadaşlar ben şimdi orjinalim nasıl ftb server kurabilirim yardım ederseniz sevinirim
  9. stenatox123

FTB SERVER KURMAK????

Arkadaşlar ben ftbye girdim şimdi bir hamachi server açmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim