Arama sonuçlarınız

1. ~кiηqмєη22~

Yazar Arıyorum ^_^

Merhaba arkadaşlar ; Blogger açtım ve Minecraft hakkında yazar lazım Counter Strike Veya sizin istediğiniz herhangi bir oyun bölümü ekleyebilirm ben gelenl teknoloji konuları paylaşıyorum fakat 1 kişi yetmiyor bana yardımcı olabilecek 3-4 kişi arıyorum... Katılacaksanız Buyrun başvuru...
  2. ~кiηqмєη22~

[ACİL] -WorldGuard (WG) Çok İYİ Bilen Biri Lazım-

Merhaba Arkadaşlar ; Bir Sunucu açtım ve Daha tam bitmedi -WG leri falan kaldı -WorldGuard'ı Çook iyi bilen biri lazım Özellikler /expand vert /region define PvP Açıp kapatmayı bilen canavar doğmasını önleme komutu Bilem birileri Lazım... Bana burdan Ulaşabilirsiniz...
  3. ~кiηqмєη22~

Video Cızırtı Sorunu 40 Saniyenizi Ayırın Lüfen !!!

Merhaba Arkadaşlar; Videolarımda Böyle Bir Cızırtı Olmaya Başladı Video Çektiğim Program Fraps Fakat Önceden Olmuyordu Mikrafonumun Markası SNOPY SN-2023 Yardım Edin... Cızırtılı Video ;
  4. ~кiηqмєη22~

[İSTEK] Multiverse-Portals Bukkit 1.5.1

Multiverse-Portals Plugini Biliyorsunuzdun Obsidyen dışındakı bloklarla portal yapmaya yarıryor fakat kurulumu acayip zor nasıl kuruldugunu bilen biri bna videolu anlatım yada herhangi bir şekilde nasıl kuracağımı söyleyebilirmi Sunucum 1.5.1 Teşekkürler
  5. ~кiηqмєη22~

[İSTEK] Minecraft Eğleceli Modlar Gerekli Arkadaşlar Girsin!!!

Merhaba Arkadaşlar; Bu Sefer Sizden Bir Mod Pack İsteyeceğim... Mod Paketinin İçinde Olmasını İstediğim Modlar Genelde Eğlenceli Modlardır. Bende Artık Technic,Buildcraft,SolarS,ve SkyBlock Oynamaktan Sıkıldım... İstediğim Modlardan Bazıları -------------------------------- Arkadaslar...
  6. ~кiηqмєη22~

BUKKİT 1.5 Hatası! Yardım Edermisiniz?

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Minecraft 1.5 Oldu Bende Sunucumu 1.5 e Yükselttim İlk Gün Bir Sorun Yoktu Fakat 2.Gün Böyel Bir Hata Aldım Sebebi Nedir Acaba ? Tam Resmi ; Not Lütfen Gereksiz Yorumlar Yapmayın Ama Eğer Bir Fikriniz Varsa Önerin Bu Konuyu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim :)
  7. ~кiηqмєη22~

Bukkit Skin Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Tekrar Bir Soru Sormam Lazım ayrıca diğer soruma cevap veren fbsejder E Teşekkür ediyorum Sorum; Arkadşlar Benim Konularımız Takip Edenlerin Bildiği Üzere Benim Bir bukkit serverim var . Bugün Minecart , MinecraftVehicle , vb. Gibi Araç Pluginleri İnidirdim Çalışmuıyordu...
  8. ~кiηqмєη22~

Acil Bir Soru Soracağım Bukkit Ile Ilgili

Arkadaşlar Minecraft bukkitde server konusması yapılıyodu Bi Komut vardı onu yazınca [server] BirGün vs vs yazılar çııyodu ama başında bnim adım deil server yazıyodu yani server konusma kodu neydi solermisinizz...
  9. ~кiηqмєη22~

Goldcraft 1.4.5 Bukkit Hamachi Server 50 Kişilik

Selam Arkadaşlar ; Ben Sizlere daha iyi ve güzel bir oyun sunmak için bu konuyu açtım. Öncellikle GoldCraft Size neler sunuyor? >>>> 50 Kişilik Bu Sunucumuzda ; <<<< 1- Gelişmiş Plugin Desteği İle Jobs,MobArena,Shop,Authme,Lockette vb . Oyuna keyif Katıyor. 2- Oyuna Başlarken 300...