Arama sonuçlarınız

1. Xicho

Alın size gecekondu. Biraz lüksü o kadar...

Geliştirmeye çalışacağım (kendimi)... ,
  2. Xicho

Tab'a basınca oyun donuyor

Arkadaşlar oyuncu listesini açarken oyun olduğu yerde takılıyor ve program yanıt vermiyor uyarısı alıyorum neden böyle bir şey oldu daha önceden oynarken böyle bir sıkıntı yoktu nasıl aşabilirim ?
  3. Xicho

Tekrar buradayım. Selamlar =)

Herkese merhaba; İsmim Samet, 17 yaşındayım ve İstanbulda oturuyorum. Konyalıyım. Aslında forumun ilk açıldığı zamanlar üye olmuştum ancak o hesabımı ne yazık ki hatırlamıyorum. 2. Olarak açtığım en yeni hesap bu. 2 Yıl önce moderatör de olmuştum ancak kendi isteğim ile ayrıldım. Nick'imi...
  4. Xicho

Bir Serverde Yaptığım Malikane !

Merhaba ; Canlı bir biçimde görmek isteyenler ; 94.55.215.182 . Aslında içi henüz bitmedi ama yinede paylaşayım dedim. Beğendiyseniz bir beğeni yeterlidir. =)
  5. Xicho

Most Wanted Yeni Versiyonu (ps3) Inceleme...

Merhabalar ; Aslında tek amacım D&R 'ye gidip Gran Turismo 5'i almaktı. Fakat GT5'i listede göremeyince bende most wantedi alayım dedim. Neyse hemen konuya geçiyorum ; Birkaç yıl önce Hot Pursuit ile NFS serisinde büyük bir değişikliğe gidildiğinde -yapımcıyı değiştirmek kadar büyük bir...
  6. Xicho

Bugünkü Açlık Oyunları Dublajına Kopanlar ? :d

Ya abi bugün star'daki açlık oyunlarını seyreden varsa bilir. Katniss'in dublajı berbattı yani minnacık bir çocuğun sesiydi herhalde :D bende konu açayım bari dedim sizin düşünceleriniz ? Birde sonu hemen öyle bitmiyordu bi ton olay oluyordu ve başka dersenizde filim biraz karanlıktı ha...
  7. Xicho

Drakia Imparatorluğu !

Ne yapayım derken bir villagenin yanında başlayınca oyuna aklıma yine şehir fikri geldi bende bir imparatorluk yapayım dedim sömürgeci gelişmiş bir devlet villageleri esir alıyor yoksulluk içinde yaşattırıyor ve sömürüyordu. Ama kendileri lüks yaşıyor. Neyse öyle bir imparatorluk yaptım :D...
  8. Xicho

Kayak Kenti [minik Kent]

Merhabalar ; Bot işini cidden çok seviyordum ve WE 'ninde yardımıyla bir şey yapayım dedim. Aslında başlangıçta bir köy olacaktı ama köy işlerinde berbatım. Sonrada sphere falan yaparken böyle bir şey ortaya çıktı dedim bari MC Türke koyayım :) Genel olarak ; Burasıda havuz; Burasıda büyük...
  9. Xicho

Anket Bölümü Açılsın ?

Oylama yapabileceğimiz bir anket bölümü açılsa bence iyi olur . Sizin görüşleriniz neler ?
  10. Xicho

Mesaj Yazma Süresi 30 Saniyeye Indirilsin... Diğer Forumlarda Karışıklık Olmuyor ?

Merhabalar ; Açıkcası uyarılara baktığımda saatte 5 uyarı hepsine cevap verirken sıkılıyorum resmen 60 saniye 60 saniye öyle bakıyorum ekrana... Bence bu süre 30 saniyeye indirilsin açıkcası üye olduğum diğer "büyük" forumlarda 30 saniye ve hiçbir karışıklık sezmiyorum. Bence flood sayısı çok...
  11. Xicho

Builder Olmak Istiyorum Ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum Diyosanız Içeri Dalın Süper Bir Proje ...

(Not : Alıntıdır.) Pmc'de gördüğüm bu harika projeye başladım.Açıkcası ne yapacağım diye düşünenler bakabilir :D Creeper Cola.. Artık Creeper Cola'nın ürünlerini yapacağım :D
  12. Xicho

Xlock77 [pmc Nickim] Empire ! [50 Dakika'in Eseridir.]

Arkadaşlar 1,5 saatte yaptım bunları lütfen yorumlarınızı bekliyorum her türlü eleştiriye açığım.Yapım aşamalarının resimleri falanda var. http://www.planetminecraft.com/project/xlock77-empire-50-minutes/
  13. Xicho

3 Decoration Fountain/waterfall ! [3 Dekorasyon Fiskiyesi/şelalesi]

Merhabalar... Gece gece kaltım şelale yaptım sizlerede sunayım dedim.Yorumlarınızı bekliyorum. http://www.planetminecraft.com/project/3-new-decoration-fountain-waterfall-download/
  14. Xicho

The Lost Pyramids ! [kayıp Piramit]

Merhabalar ; Kayıp bir mezar gibi bir şey yaptım işte piramit var piramidin içinde lahit var lahdin içinde osirisin ruhu ve onla gömülen diamond'lar var keşke her serverde bunlardan olsa 1 piramitten 50 stack diamond falan çıkıyor :D Resimler : (not : kırmızı piramitten esinlendiren Rick...
  15. Xicho

My Blog ! (amacımız Rehberlik , Failler , Minecraft , Builderlik , Komedi)

Merhaba arkadaşlar ; Ben bir blog açtım ve sizide bekliyorum.Amacımız ilk yayında şu şekilde söylemektedir ; Blog'umuz Resmen Oluşmuştur - Amaçlar ve Ben Merhabalar ; Belkide beni LeaverBoy isminde belkide Drakia isminde hatta belkide Drakia ? veya hidden , citizen olarak tanırsınız.Ama...
  16. Xicho

Yeni Texture Pack ! Tinyblocks !

http://www.planetminecraft.com/texture_pack/tinyblocks-can-it-get-10-diamonds/ Yukarıya tıklayarak direkmen indirebilirsiniz.Ben bunu sevdim tavsiye ederim.
  17. Xicho

My New Lighthouse !

http://www.planetminecraft.com/project/new-lighthouse-wood-version-7-diamond-/ 7 Diamond Hedef :) Şimdilik 2 ama olsun :D Yorumlarınızı bekliyorum daha fazlasını görmek için yarından itibaren yayına başlayan blog'uma beklerim ! RelliosX.blogspot.com
  18. Xicho

Ufo [uzayli Saldirisi] Içeri Dal !

Gandirdim xD
  19. Xicho

Mimarlar Odası !

// edit yanlış yere açmışım çok özür diliyorum adminlerim moderatörlerim lütfen kaldırınız.
  20. Xicho

My Mini Faction Castle (on Pmc) - Schematics Download

http://www.planetminecraft.com/project/my-mini-faction-castle/ Yukarıdan resimlere ulaşabilirsiniz yorumlarınızı ve diamond'larınızı bekliyorum... :) Henüz bitmedi odalar ve mahkeme odası maden alanı yapacağım.
  21. Xicho

Leaverboy (builder Arayan Içeri Dalsın (rehber Falanda Olur :d ))

Merhabalar ; Aslında yeri değil biliyorum ama olsun herkes paylaşmış.Üyelerin çoğu kısmı burada.şu an'da powercraft'ta builderim ama oradaki yapacaklarımı bitirdim şuanda eğlencesine duruyorum belki yapı yap derlerse yaparım... Neyse builder olacağım server arıyorum öncelikle şöyle bir kaç...
  22. Xicho

Abi Mutluluğun Bu Kadarı Olur :) (mutluyum Mutlu Olmasınada Tabi Çok Acı Veren Yerlerde Var.)

Merhabalar ; Bugün ilklerimi gerçekleştirdim.Mesela bugün coca cola'nın damacana'sını aldım felaket bir şey doldurup doldurup içiyom bide odama kurdurttum felaketttt.1 haftadır oynadığım ve para kasması zorlaşan hill climb racing beni deli etti telefonumu 2 yılın ardından sonunda root'layıp hack...
  23. Xicho

Betacraft'in Rezilliği !

Merhaba arkadaşlar... BetaCraft'in bana yaptiği rezilliği size gösterip oraya gitmemenizi tavsiye ederim.Oyuna başladığımda param küsüratlı biçimde ve normalden azdı adminlere sordum adamın teki LeaverBoy Top salak gibi laflar söyledi. Bende sinirden tutamadım küfür ettim.Ama o adama bir şey...
  24. Xicho

My All Project For Planet Minecraft

Planet minecraft'a yaptığım yapıların daha doğrusu görülmemiş yapıları konumu koydum diamondlarınızıda beklerim PMC deki ilk konum oldu :) Hayden Hayırlı Olsn :D http://www.planetminecraft.com/project/my-all-project/
  25. Xicho

Leaverboy Görülmemiş Diğer Buildleri ! (2 Apartman , Modern House , Hotel Ve Daha Fazlası...)

Merhabalar ; Öncelerden yaptığım ve bugün yaptıığım yapıları göstereceğim.günlerdir beklediğim bilgisayarım format atılmadan tamir edildi ordaki resimlerimide göstereyim dedim.Aslında tek tek gösterecektim ama bekleyip yaptım simdide hepsini beraber göstereceğim. Öncelikle Apartmanlar ...