Arama sonuçlarınız

1. Hitagi_san

SealCraft| Görevler| Minigames|Npcler|Tamirci|Ejderle Ucmak|TNT

Sunucu ip si:176.227.209.195 Sunucu Açıklaması SealCraft Artik sizlerledir. Peki sunucumuzun amaci ney ? Tabikide sizlere kaliteli bir oyun sunabilmek için çabalıyoruz.Görevleri yapıp para kazanabilir.Tamirci de itemlerinize repair atabilir. Küçük oyunlarda canınız sıkılmadan takılabilir...
  2. Hitagi_san

SealCraft| Görevler| Minigames|Npcler|Tamirci|Ejderle Ucmak|TNT

Sunucu ip si:176.227.209.195 Sunucu Açıklaması SealCraft Artik sizlerledir. Peki sunucumuzun amaci ney ? Tabikide sizlere kaliteli bir oyun sunabilmek için çabalıyoruz.Görevleri yapıp para kazanabilir.Tamirci de itemlerinize repair atabilir. Küçük oyunlarda canınız sıkılmadan takılabilir...
  3. Hitagi_san

Tekkit Classic Sunucular İçin Türkçe Plugin Paketi 3.1.2

Merhaba arkadaşlar, Eklenti paketi tarafımızca 1 buçuk haftalık oynanma süresiyle denendi bulunan sorun veya her şekil hata düzeltildi. İçindeki EEMaps.class dosyasi tekkit serverinizde mods/EE2ServerV1.4.6.5-bukkit-mcpc-1.2.5-r5/ee bölümüne atarsaniz serverinizde bone veya blaze rod ile emc...
  4. Hitagi_san

Ftb mindcrack Server türkiye!

Edit: Mindcrack olmiyicak giremiyorsunuz.
  5. Hitagi_san

Ne oynamak isterdiniz ?

Yukaridaki anketi doldurmanız rica olunur seçimlerin sayısına göre server açılıcaktır iyi günler dilerim.
  6. Hitagi_san

Dota 2 - Pro Games&Ws

En az 2 - 3 yıllık oyuncuları kabul ediyoruz normal dotadan beri. Dota 2 id: Mrs.bonibon eklerseniz takım yapıyorum Not: 13 14 yaşındaki çocuklar hiç boşuna yazmasın İtem trade de yapılır.
  7. Hitagi_san

Türkçe Hunger Games - Bedava! Gidip Satın almayın.

Hiçbir yazılı plugini editlemek zor değildir ilk önce bunu bilmenizi isterim. Bu plugini para ile satanlar var ben sadece beğeni için dağıtıyorum. Yeni versiyonlarınıda çevirdiğim zaman koyabilirim takipte kalınız. Edit Tarihi 05.02.2013 Saat: 00:39 BukkitGames v1.9.2 Versionu...
  8. Hitagi_san

Kendimize Herobrine Yapalim Modsuz (sadece Plugin)

Evet en güzel yani sadece plugin olmasidir. Yani serverımızda kullanırken giren arkadaşların herhangi bir şey indirmek zorunda değillerdir. İşi kolaylaştıranda bu zaten.Bu arada içindeki schematic Kalenin ve biraz etrafina aittir. yerden 10 blok üste çıkıp paste atarsaniz güzel bi şekilde...
  9. Hitagi_san

Bukkit 1.4.4 & 1.4.5 Citizens Plugin Paketi + Eklentiler

Heralde citizensi anlatmama gerek yoktur gerekli bir kaç komutu söyliyim hiç bilmeyen arkadaşlar için ---------------------- /npc create isim (npc yaratirsiniz isim bölümüne oduncu tamirci herseyi yazabilirsinz) /npc look (bu komut npcye yaklaştıgınızda size bakmasını saglar yoksa size bakmazlar...
  10. Hitagi_san

Pluginlerle ilgili sorun varsa sorabilirsiniz.

Akşam saat 22:12 de sıcacık yeni demlediğim hafif şekerli çayımı yudumlarken sizlere yardim edebilirim. burlardayım