Arama sonuçlarınız

1. OrllandO

[BAKIM]DojoCraft.Minecraft.Yt/1.8-1.12 /Faction/Kasalar/Demirci/Boss/Özel Efekt/Pet/Rütbe ve DAHASI!

Sunucu IP Adresi: dojocraft.minecraft.yt / 185.255.94.222 Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.12 Web Site: YAKINDA Hosting: Rabisu ****** -Sunucumuz yarı emek sunucudur, markette her şey yok ve bulamadığınız şeyleri Pazar Sistemimiz(aşağıda örneği var) ile oyunculardan satın alabilirsiniz. -Sunucumuzda...
  2. OrllandO

Magma Survival - Lapisli sunuculardan bıktınız'mı ?

Herkese merhaba arkadaşlar ! Sanırsam bir çoğunuz lapisli sunuculardan, " biz survivalız " deyip sunucusunda market yada warp barındıran arkadaşlardan sıkılmış olmalısınız ^^ Karşınıza çok farklı olmasa'da daha önceden ayrı ayrı gerçekleştirilmiş 2 projeyi bir araya getirip üzerinde oynamalar...
  3. OrllandO

Error

Aldığım hata; There are multiple loops that math loop-player. Use loop-player-1/2/3/etc. to specify which loop's value you want. (test.sk, line 1*: if {effect.%loop-player%} = 1:") Yazdığım kod: command /efekt: permission: efekt.aktif trigger: set {effect.%player%} to 1...
  4. OrllandO

If - else ?

1-2 gündür skript üzerine uğraşıyorum if ve else'i denerken karşılaştığım bir şeyi göstereceğim. Sıkıntı bende'mi bilemedim ^^ Kullandığım kod; command /test: trigger: if player has iron ingot send "uzerinde iron ingot var" to player else send "Uzerinde iron...
  5. OrllandO

Pixel Penguen Artık açık ! - pixelpenguen.com

Merhabalar ! pixelpenguen.com Artık açık ! Oyun haberleri, oyun incelemeleri, film dünyası, röprtaj'lar ile sizlerleyiz. Yakın zamanda Orkun Işıtmak ile yapacağımız röportaj'da sizinde ona sormak istediğiniz sorular var ise yorumlarda belirtebilirsiniz ! Sitemizde reklam verebilme...
  6. OrllandO

Light Magic Survival - Zorlu bir haşam mücadelesine ne dersin ?

Herkese merhabalar ! Düzgün bir survival keyfi istiyorsunuz ama bulamıyor'musunuz? O zaman sunucumuz tam size göre ! Oyunu daha gerçekçi ve hoş bir hale getirebilmek için elimizden gelenleri yaptık. İsterseniz eklentileri sayalım ? ; 1. Ses eklentisi. (Yazı yazıldığında, çıkış yapıldığında...
  7. OrllandO

Playstation 3 GTA V ! Minecraftturk'te bir ilk !

Herkese merhabalar ! Yepyeni ve büyük bir çekiliş ile karşınızdayım ! Gördüğünüz üzere vazgeçilmez Grand Theft Auto V ! Hemen girmek istiyorum,- çekiliş büyük bir çekiliş olduğu için 2 ay sürecek ve kazanan kişinin tüm masraflarını ben karşılıyorum. Oyunun Playstation 3 versionunu vereceğim. Tüm...
  8. OrllandO

Cube World: Görevler

Herkese merhaba. Öncelikle şunu belirteyim konu alıntıdır. Fakat alıntı olmasının zararı yok sonuçta bir bilgi değil'mi ? Silah ve Zırh Değerleri Silah ve zırh değerlerinizin görevlere giderken %100 olduğuna emin olun.Böylece yaptığınız görev kolaylaşır.Tabi daha iyi eşyalar bularak bu...
  9. OrllandO

Hangi hosting sizin isteklerinizi karşılıyor ?

Herkese merhaba, Bir sunucu açmak istiyorsunuz. Fakat alacağınız hostingin kalitesi, paneli vs. ney bilmiyorsanız bu konuyu okumanızı tavsiye ederim. Eksikler olabilir, belirtirseniz sevinirim^^ Sıralama; 1- Nitrado Web sitesi için tıkla. 2- OzdemirHost Web sitesi için tıkla. 3- Horoz Network...
  10. OrllandO

Battlefield 3 Limited Edition Çekilişi !

Herkese merhaba! Eminim hepiniz BF 3 oynamak istiyorsunuzdur. Değil'mi ? Artık şansınız var ! Battlefield 3 Limited Edition çekilişi! Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken katılım formunu doldurup ÖZEL MESAJ olarak atmak ! Lütfen tüm başvurular özel mesaj olarak atılsın ! ---Çekiliş...
  11. OrllandO

şu an Ne Dinliyorsunuz?

şu an veya oyun oynarken hangi şarkıları dinlersiniz? Ben
  12. OrllandO

Domain (alan Adı) Ve Hosting (web Alanı) Nedir ? Ne Işe Yarar ?

1. Domain (Alan Adı) Nedir? Alan Adı(domain), şahsınıza ait ve internet üzerinde temelde bir DNS (Domain Name Server – Alan Adı Sunucusu) üzerinde barındırılan ve başka eşi benzeri olmayan bir adrestir. Parmak izi yada vatandaşlık numarası gibi bu isimden sadece 1 tane vardır. Mesela...
  13. OrllandO

Sunucu Kurmak Isteyen 1 Kişiye 1 Aylık Fırsat !

Herkese merhaba ! Bir sunucu sahibi olmak istiyorsunuz fakat bütçeniz'mi erişmiyor ? Satın alırken sorunlar'mı yaşıyorsunuz ? Bu etkinlik sayesinde kazanan 1 kişiye 1 aylık 40 kişilik sunucu hediyemi olacaktır ! İsterse sonradan mobil, banka ve paypal gibi yerlerden olarak uzatabilir veya...
  14. OrllandO

Plugintr | Röportaj Dünyası !

Herkese merhaba ! Kendi gördüğüm kadarı ile Türkiye'de oyun kısmında çok yaygın olmayan " röportaj " sistemini bir video veya işte sizin sormak istediğini soruları sorup cevabını daha detaylı ve sesli bir şekilde almanızı sağlayacağım. -*- Peki bu proje nasıl bir şey olacak ? - * - Bu...
  15. OrllandO

The Binding Of Isaac Çekilişi !

Herkese merhaba! Yepyeni bir çekiliş ile karşınızdayım. Bu çekilişte kazanan 1 kişiye The Binding of Isaac hediye ediyoruz. Çekilişe katılmanız için gereken tek şey başvuru formunu doldurmak ve bir adet steam hesabınızın olması. Lütfen tüm başvurular özel mesaj olarak atılsın ! ---Çekiliş...
  16. OrllandO

Sponsor Aranıyor!

Merhabalar ben Silent Online kurucusu OrllandO. Duyan var'mı bilmem fakat sunucumuz ilk günden 50 kişi 2. günden ise 70 kişi çekmiş bir sunucudur. Ve biz bu sunucuyu yeniden hayata geçirmeyi planlıyoruz. Peki ya sponsorun kazancı ve istediklerimiz neler? 1. Sponsor gelen VIP paralarının...
  17. OrllandO

Hepsi bir kaç ay içinde!

60 Ödüllendirildi: 18 dakika önce 100 Beğeni! 100 Beğeni mi ? 50 Ödüllendirildi: 27 Şubat 2013 50 Beğeni! Artık biraz daha fazla tanınıyorsun. :) 50 Ödüllendirildi: 23 Şubat 2013 100 Mesaj! Forumda ki 100. Mesajınız, Tebrikler! 15 Ödüllendirildi: 16 Şubat 2013 Artık tanınıyorsun! Birileri...
  18. OrllandO

[Rehber] Başarılı bir sunucu açmak için neler yapabilirsiniz ?

Herkese merhaba. Bu konumda size başarılı bir sunucu açmak için neler yapabileceğinizi anlatacağım. 1- Ram ve Kapasite En az 3 GB ramlik bir sunucunuz olması lazımdır ki oyunculara 40 - 50 kişilik bir kapasite ile hizmet verin. Sunucunuzun kapasitesi önemlidir. Az oyuncu kapasitesi olan bir...
  19. OrllandO

Left 4 Dead 2 & Ace Of Spades Çekilişi !! -*-Bitti-*-

---Left 4 Dead 2 & Ace Of Spades Çekilişi--- 1. Ace Of Spades Kazanan= Ranork 2. Left 4 Dead 2 Kazanan= TheLeech67 ---Çekiliş kuralları--- Sizden istediklerimiz sadece bir steam hesabına sahip olmanızdır! ---Çekilişe nasıl katılabilirim?--- Çekilişe katılmak için şartlar; 1.Aşağıdaki...
  20. OrllandO

Bunlar bilgisayarımı hackleyecek yadım ;(

Ahahah tabii'ki dalga geçiyorum. Bu arkadaş; Yukarıdaki arkadaşın abisi bilişim sahibiymiş. Bilgisayarımı + internetimi hackleyecekmiş O_O. Vay be. Clown fish açıp bize artislik yapıyorlar :D Mr.Tokeli'de var zaten onu bir görseniz. Yaşama sevinciniz gider benden söylemesi. Beni bilen...
  21. OrllandO

Oyunu hangi modlar ile oynayayım ? "Sizce"

Merhaba. Uzun bir süredir Minecraft single player oynamadığımı fark ettim. Modlu oynamak istiyorum modlarla aram iyi değildir öğrene öğrene devam edeceğim işte. Hangi modlar olacak bilmiyorum çünkü söylediğim gibi modlarla aram iyi değildir hangisi eğlenceli, kötü bilmiyorum. Hangisi oyunu...
  22. OrllandO

Sırada hangisi?

Merhabalar, ben Mert. Uzun bir süredir skyrim oynuyorum ve 2 quests kaldı. Peki skyrim'den sonra ne oynamalıyım? İşte seçeneklerim; Grand Theft Auto IV ( GTA IV ) Assasin's Creed 3 Far Cry 3 G Mod ( Garry's Mod isteyenle beraber oynayabiliriz :) ) Tomb Raider BioShock Infinite...
  23. OrllandO

PluginTR Oyun ek çekilişi!

---Çekiliş kuralları--- Sizden istediklerimiz sadece bir steam hesabına sahip olmanızdır! ---Çekilişe nasıl katılabilirim?--- Çekilişe katılmak için şartlar; 1.Aşağıdaki anketi doldurup bana özel mesaj atmanızdır! ---Çekiliş Katılım Anketi--- (''*'' gerekli işareti) *Ad: Soyad...
  24. OrllandO

SkyBlock sunucusumu yoksa survival sunucusumu açalım?

Merhabalar. Elimde 3 GB'lik bir makine var. Belki yükseltebilirim. Sunucuda oynayacak olanlar sizlerseniz sunucu türünü ne istersiniz? SkyBlock'mu Survival'mı Survival - SkyBlock'mu? Survival-SkyBlock olursa skyblock sadece cuma günleri açarız. Builder arıyoruz bilginize Skype...
  25. OrllandO

-={skyblock Plugin Paketi}=- [orlando & Jagan] Türkçe

Merhabalar. Bildiğiniz üzere JagaN Sky block sunucusu var. Ve So'Craft, NortomiCraft gibi Türk sunucu yok. Ya buglu. Ya laglı. Yada herhangi bir şekilde sürekli saldırı yiyen sunucular açılıyor. Bizde sizin için her şeyi Türkçeleştirdik ve size sunmaya karar verdik. Tamamen Türkçe ve...