Arama sonuçlarınız

1. S

Bukkit server konsol hatası yardımcı olurmusunuz

Şu sorunu çözersem çok iyi olucak arkadaşlar arsa sorunu vardı svde onu çözdüm şimdi bu çıktı komut yazınca konsolda kontrol edın falan vb. şeyler diyoup up up
  2. S

Bişeyler yaptım işte :D

Server yaptık şu an heykelle sınırlı değilimde işte kazıalanı arsalar vb. bişeyler var ama bukkitte bi hata alıyorum o hatayı aşarsam sorun kalkıcak her şey tamam şu an arkadaşarla bukkitten anlayanlar konuma bakıp yardımcı olursa iyi olur buyurun konu ...
  3. S

tabelada yazan EA ne sanıyon xemir EzioAuditore oda zaten her zamanki nickimteşekkürler arkadaşlar :)
  4. S

3.map :http://www.mediafire.com/download/6tjb2cyv3ygapvf/RLEAF3-3.map.rar 5.Map...

3.map :http://www.mediafire.com/download/6tjb2cyv3ygapvf/RLEAF3-3.map.rar 5.Map: http://www.mediafire.com/download/zvq91a208bzhdrz/RLEA_5.map.rar
  5. S

kardeş bi yardım edecenmi skype Daddy Is Home

kardeş bi yardım edecenmi skype Daddy Is Home
  6. S

Kendi Arsalarına Kuramıyorlar.(oyuncular)

şu an pc gitti ama açtığım zaman yapabilirisn skype: scape06 saol bu aradayardım edecekmisin kardeşim
  7. S

Arkadaşlar bişeyler yaptım minecraftta internetimde yoktu biraz sıkıntıdan :D Buyrun Download: http://www.mediafire.com/?kip1fdkqhppd0f3 Resimler:
  8. S

Mo's Creatures Modu Yardım

Beyler ben mo's creatures modu yaptım bi at yapıyorum evcilleştiriyorum.Potlar var ya darkness,undead,light,fire diye bu potlardan sadece undead olan çalışıyo oda zombi yapıyo ben bi pegasus yapmak istiyorum ama yapamıyorum internette fire ve darkness i veriyo pegasus yapıyo bende hiçbişey...
  9. S

Rlea 5. Adventure Map!!!(türkçe)

videonu izledimde bossu öldürmeden önce chesti görüpte içindeki hem zırları , hemde mapa devam etmen için lazım olan leveri görmedin bu yüzden mapı erken bitirdin map orda bitmiyodu :) bence devamını çek çünkü daha 3 oyun vardı.Giant zombiyi yapamadım ama olsun :D
  10. S

Rlea 5. Adventure Map!!!(türkçe)

Merhaba arkadaşlar 5.Adventure mapimize hoşgeldiniz.Bu sefer uzun diyebileceğimiz bi map oldu, umarız beğenirsiniz kolay gelsin.Bir hata yada herhangi bir şey bulup söylerseniz teşekkür ederiz. Son bölümde boss yapmıştım ama kendiliğinden kayboluyor kusura bakmayın. Server-propeties ayarları...
  11. S

Sadece Bir Bölgede Pvp Açma

Bayağı araştırdım bendemi sıkıntı var anlamıyorum ki zaten hepsini çözdüm ama kendi arsalarını döşeyemiyo adamlar.
  12. S

yapıyorum kardeşim ama setparent sıkıntısı var bendede işte yapıyorum yapıyorum olmuyo gene bir şey koyamıyolar
  13. S

Permissions Ayarları.

bak şimdi tek tek anlatayım seçiyorum alanları /region define arsa1 diyorum //expand vert diyorum sonra satın alıyoalr birileri ama kuramıyolar :S
  14. S

Arkadaşlar serverimde oyuncular kendi arsalarına bir şey kuramıyolar we-wg falan var arsayı satmak için simple region market plugini var ama satın alsalar bile bir şey kuramıyolar yardımcı olun lütfen..
  15. S

Permissions Ayarları.

kardeşim onlarda zaten kuramıyolar kendi arsalarına
  16. S

Permissions Ayarları.

kardeşim bi skype gelebilirmisin :D
  17. S

Permissions Ayarları.

skype ekledim kabul edersen daha kolay olur :D
  18. S

Permissions Ayarları.

neyin fotorafını çekiyim
  19. S

Permissions Ayarları.

hiçbirşey yazmıyo
  20. S

Permissions Ayarları.

arsayı bi oyuncu alıyo mesela direk owner olarak yazıyo not defterinde ama bir şey koyamiyolar :D
  21. S

Permissions Ayarları.

simple region market
  22. S

Permissions Ayarları.

Tek sorunum kaldi oyuncular kendi arsalarını satın alıyoalr ama kuramıyolar :D
  23. S

sefa reyiz bir şey sorucam multiverse-core ile arsalar dünyası yaptım orda //set komutunu...

sefa reyiz bir şey sorucam multiverse-core ile arsalar dünyası yaptım orda //set komutunu kullanamıyorum ..blok değişti diyor ama değişmiyor sadece world dünyasında kullanabiliyorum nedendir?
  24. S

Permissions Ayarları.

Tüm sorunlarım bi anda çözüldü sanırım modify-world diye permissionsex pluguni yüzündendi bu hatalar onu sildim bi an hersey duzeldi ama oyuncular simdi yazı yazamıyolar onuda burdan öğrendim EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!
  25. S

Permissions Ayarları.

ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR :)