Arama sonuçlarınız

1. FuckerNoobs

Portal 2 CO-OP Adam Arıyorum (Skype Zorunlu Değil)

Merhaba Arkadaşlar ben SerdemTr164 evet benle Portal 2'de Co-oP yapacak birini arıyorum bana Ulaşın Steam ID: serdemtr10 Çok skype kullandığım yok ama skype da veriyorum eklediğinizde portal2 yazin yoksa kabul etmem Skype: crosshead2003 İyi Forumlar Dilerim :D Not: Portal 2 yi bitirmiş...
  2. FuckerNoobs

Prumen Craft 7/24 Hub Server

Arkadaşlar serverde hem creative hem skyblock hem Survival Games hemde faction vardır. Creativede arsa almak için /p bul yazmanız yeterlidir skyblock da ada almak içinde /island yazmanız yeterlidir Her türlü Jobs vardır 7/24 onlinedir Lag sıkıntısı yoktur Vip bilgileri: Ultra Vip= Protection 4...
  3. FuckerNoobs

CoolCraft-herkes Burda Sen Nerdesin ?-İP:178.32.220.232:554

Cool Craft Kurallar: 1.Adminlere Hakeret Yasaktır 2.Oyuncular Arasında Küfür ve Hakeret Yasaktır 3.Gerisi Normal Kurallar (Adminlerin Wg unuttuğu alan fln vb.) Serverden Görüntüler...
  4. FuckerNoobs

Terraria Sevenler Oynuyanlar Içeri [oynamak Isteyenlere Setup Atcam]

Merhaba Arkadaşlar benle Terraria oynayacak birilerini arıyorum video çeke biliriz benim yaş :11 skype ekleyin : serdemcik45 'dir ['dir i eklemeyin tabi :D ] serveri ben veya siz kuracaksınız [siz kuramassanız veya istemesseniz ben kurarım] video yu skype de konusuruz Isteyen eklesin yapak...
  5. FuckerNoobs

Terraria

Benle Terraria oynicak skype ye eklesin serdemcik45 [hamachi skype ekleyin veririm+sw yi ben kurcam[isterseniz sizde kurabilirsiniz]Terraria v1.1.2 dosyasini atacagim size oynicak skype ye eklesin oynayak yas:11