Arama sonuçlarınız

1. H

Hack Mine Crash Hatası Yardım Lutfen!

Arkadaslar tekkit launcherden hack mıne oynamaya calısıyorum düzgün birsekilde indiriyor oyunada gırebılıyorum ama yenı bır world acmaya calıstıgımda crash veriyor daha dogrusu beyaz ekranda kalıyor lutfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim Not:Premium hesaptan giriyorum
  2. H

Fraps ile ilgili

Arkadaslar dogru yerdemıyım bılmıyorum ama yardım edin bana frapsla video cekerken anlık kasmalar oluyor atıyorum 50 fps bi anda 1 fps oluyor sonra hemen bida 50 sonra bida 1 fps... böle gidiyor bunun bir çözümü varmı ?
  3. H

Java Connection Reset Hatası

Arkadaslar saymadım ama bu 6. konum galiba aynı hata devam edıyor ama bır sey farkettımki ping 3 veya 4 cubukta olsa bıle atıyor yanı bu benım netımle alakalı degil galiba yani eskıden hep 1 cubukta atıyordu bende bu hatayı ona baglıyordum.Simdi arkadaslar gercekten yardıma ıhtıyacım var yanı...
  4. H

Allahını Seven Gelsın

Arkadaslar premium aldım serverlarda adam gibi 1 yada 2 kere oynayabıldım oyuna gırdıkden 3 yada 4 dk sonra javayla ilgili bu hatayı alıyorum tam hata icin alta yazarsanız hatayı size yollayabılırım ama bazen bir sey oluyor hata gelmıyor ama %80 hep gelıyor arkadaslar gercekten bıktım usandım...
  5. H

Arkadaslar lutfen yardım edın

Arkadaslar premium aldım serverlarda adam gibi 1 yada 2 kere oynayabıldım oyuna gırdıkden 3 yada 4 dk sonra javayla ilgili bu hatayı alıyorum tam hata icin alta yazarsanız hatayı size yollayabılırım ama bazen bir sey oluyor hata gelmıyor ama %80 hep gelıyor arkadaslar gercekten bıktım usandım...
  6. H

Java Connection Reset Hatası Allah rızası İçin İçeri :(

7. H

Premiumsan İçeri

Selam Arkadasım! Tek kısılık hunger games serverları cok sıkıcı oluyor malum adamlar pro o yüzden bana bir kisi lazım oynicak hem belkı ısterse channelımda video cekeriz falan güzel olur nedersin? Cevabın evetse benle iletisime gec! skype serhan.polat.1905 sorularınız veya anlamadıgınız biyer...
  8. H

Premiumsan İçeri

Selam Arkadasım! Tek kısılık hunger games serverları cok sıkıcı oluyor malum adamlar pro o yüzden bana bir kisi lazım oynicak hem belkı ısterse channelımda video cekeriz falan güzel olur nedersin? Cevabın evetse benle iletisime gec! skype serhan.polat.1905 sorularınız veya anlamadıgınız biyer...
  9. H

Connection Lost Allah Rızası İçin İçeri KAZANÇLI ÇIKACAKSIN!

Öncelikle Merhaba Arkadaslar, Bu 3. aynı konum sanırım daha hıc cevap gelmedı.Dedıgım gıbı arkadaslar oncekı konumda cracklı hunger games buldum tamam okey oyundan atıyordu ıste pcye reset at modeme reset at bı sekılde gecıyordu.Cracklı ondandır dıyordum bu sorun premium almaya karar verdım ve...
  10. H

Gülmek Ve Eğlenmek İçin ....=)

Merhaba arkadaşlar amator kanalımızı kurduk ve vıdeolara da dıkkat edersenız gıttıkçe profesyonelleşiyoruz özellikle kamera arkası ve hunger games serisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum=)BEN ABURCUBURDAN SERHAN İYİ GÜNLER İYİ TATİLLER...
  11. H

Gülmek Ve Eğlenmek İçin .... =)

Merhaba arkadaşlar amator kanalımızı kurduk ve vıdeolara da dıkkat edersenız gıttıkçe profesyonelleşiyoruz özellikle kamera arkası ve hunger games serisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum=)BEN ABURCUBURDAN SERHAN İYİ GÜNLER İYİ TATİLLER! http://www.youtube.com/channel/UCy4z-UHLnICd7tgp6cS5ZeA
  12. H

java.net.socketexception connection reset hatası....

Arkadaslar sonunda crackli kitsiz hunger games bulabildim :D Nese konuya gelelim iste girdim oyuna tabela sistemi var arenaya girdim işte baslamasını beklerken buhatayı verdi.Birkere değil hep veriyor bir kere rekor saniyeyle oyuna basladım biraz takıldım yine aynı hata önceden de aynı hatayı...
  13. H

Abur Cuburla Eğlenn

Merhaba Arkadaslar size yeni kanalımız olan Abur Cuburu takdim etmek isterim:) İlk videoumuz olan wipeout parkurunu umarım herkes beğenir Chanell:http://www.youtube.com/channel/UCy4z-UHLnICd7tgp6cS5ZeA Video:http://www.youtube.com/watch?v=4eoeRJA7w70 Abone Olmayı Unutma =)
  14. H

Sadece Eğlenenler Için..

Öncelikle Merhabalar Arkadaslar.. Simdi size baskoydugumuz büyük bir emek iceren bir youtube channeli linkini atıcagım.Bazıları cok kotu video, channeli kapat vb gibi saçma sapan şeyler diyecekler.Tabikide eleştiriye herbakımdan acığım fakat bu bir sınırda olmalı.Tekrar dediğim gibi videoların...
  15. H

Sadece Eğlenmek Isteyenler Için

Öncelikle Merhabalar Arkadaslar.. Simdi size baskoydugumuz büyük bir emek iceren bir youtube channeli linkini atıcagım.Bazıları cok kotu video, channeli kapat vb gibi saçma sapan şeyler diyecekler.Tabikide eleştiriye herbakımdan acığım fakat bu bir sınırda olmalı.Tekrar dediğim gibi videoların...
  16. H

Dolusunn

http://www.youtube.com/channel/UCEEb8RFpKzXAvMzn2xcE5KA?feature=watch Arkadaslar yukarıdaki verdigim linkten bizi takip edebilirsiniz.Kesinlikle pisman olmiyacagınıza garanti veriyorum.Sadece Survival Degil Diger modlar da cekicez mesela technic aaah agzımdan kacırdım nese SİZLER yeterki gelin :)
  17. H

Koşş Son 1 Kisi Skype Varsa Gel Survival

Skypen varsa ve survival oynicaksan koss ssss ViktoReznov 123 Hamachi Budur.Gir ts adresleri verielecektir
  18. H

Koşş Son 1 Kisi Ts3 Varsa Gel Survival

Skypen varsa ve survival oynicaksan koss ssss ViktoReznov 123 Hamachi Budur.Gir ts adresleri verielecektir
  19. H

Survival Server Acacaksan Yada Açıpda Adam Arıyorsan Gel

ÖNCELİKLE BU PROJEYİ AKLİMA GETİREN "yentibaba"YA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM :)) Arkadaslar eğer full onlineseniz oynadımmı tam oynarım hiç çıkmam yada server kurabilirim diyorsanız aradığınız konudasiniz serveri ben kurmicam cünkü pc biraz rahatsiz çok lag olur falan caniniz sıkılır.Yani kısaca...
  20. H

Skype Varsa Gel

Survival oynicaz Skype Varsa Gel LeqenD0 Ekle
  21. H

Adam Gibi Server Araniyor

Arkadas boyle bi adam gibi 0 lag bütün oyuncularinda skype olan bir server bulamadim lütfen oynadığınız veya kendi açacağınız bu ozelliklerde bir server biliyorsaniz soyleyin ::::)
  22. H

Skypen Varmi Ve Server Açabiliyorsan Gel!

Pc özellikleri yüksek olan ve online süresi yüksek olan ayrica survival bilgisi yüksek olan ve yasi büyük olan kisiler ariyorm max=2 kisi ariyorum 1 kisi server acacak.
  23. H

Survivale Skypli Adam Gerekli

Survival Oynicaz Skypi ve survival bilgisi yüksek olan kisiler alinacak ÇABUK OL 4 KİSİ OLACAĞIZ
  24. H

Survivale Bir Kişi Araniyor

Skype Olan Survival Bilgisi Yüksek 13+ kisiler Aranıryor... Skype Ad:LeqenD0
  25. H

Goss Goss Bukkit Server 1.4.5

Öncelikle merhabalar boyle ipini koparan server kuruyor ve coguda ise yaramazin teki biz sizler icin adam gibi adam bir server kurduk bol pluginli bole cok cafcafli bise oldu seni aramizda gormek isteriz nse coklaf yaptim en iyisi aglari verem ZwolfCraft-1 ZwolfCraft-2 Şifreler:123 Dolduysa...