Arama sonuçlarınız

1. O

Arkadaşlar Yardım

Arkadaşlar duymussunuzdur minecraft hamachiden server açtım ve harika bir serverdi taki format atilana kadar herseyi kopyaladim usb ye attim yani burda bir sorun yok ama asıl sorun su hamachide yenilendindi yeniden kurdum fln yani ole sonra hamachideki ip i yenisiyle değistirdim ben girebildim...
  2. O

Yardım

Ben Minecraft 1.4.7 Oynuorum Ama Hiç Mineshaft Bulamadım Birtane Buldum Oda Onlinede Ama Ben Singleplayer Yani Tek Oyuncu Oynarken Nasıl Kolaycena Mineshaft Bulabilirim Kolayca Tabi .
  3. O

Yardım Lazım

Arkadaşlar Merhaba Arkadaşlar Merhaba Ben 1 Yıldır Minecraft Oynuyorum Artık Sıkılmayama Başladım Deidm 6 Ay önce kendime day-z mod indirdim maşallah artık eğleniyorum ama bir şey daha olsun istiyorum o da açlıktan ölme ve susuzluk olsun ve susuzluktan ölmeli bir mod minecraft 1.4.5 için açlık...
  4. O

Yardım

Arkadaşlar ben minecraft 1.4.2 kullanıyorum car mod kurcam ama kuramıyorum modloader kurun diyor kurdum car modu da koydum minecraft .jar ın içine ama yinede olmuyor sonra modloader mp yükle dior yükledim ama bu seferde siyah ekran çıkıyor kapadım bende ama bi türlü yapamadım lütfen yardım edin...
  5. O

The World Of King Güzel Harita Arayanlara

Arkaşdaslar Oncelikle 1. Harita Alıntı Değildir Emeğe Saygı Lütfen 2. Bunu Yapmak Benim İçin Bir Zevkti Oynarsaniz Çok Memnun Olurum . İNDİR : https://rapidshare.com/files/903090363/The World Of King.rar Resim Koyamadim Siz Kendiniz Gorun İstedim Haritada : Tarlam 2 Adet , Hayvan Tarlam 1...