Arama sonuçlarınız

1. mehmet639

Açılacak Serverim İçin İşinde Usta 2 Builder 1 Pluginer Alınacaktır

Adınız:Mehmet Yaşınız:16 Günlük Online Saatiniz:duruma göre değişiyor Builder mı olmak istiyorsunuz Pluginer mı:ikiside olabilirim Daha önceki tecrübeleriniz (Builder için resim vb. ; Pluginer için daha önce çalıştığı yerler):45 kadar serverde çalıştım ama aklımda değil çalıştığım yerler builder...
  2. mehmet639

UnderCraft yetkililerini arıyor !!!!

Yaş bayram lafını hiç duymamıştım :D
  3. mehmet639

Rehberlik alımını istek üzerine ekledim başvurabilirsiniz.
  4. mehmet639

Serverimize Admin,Builder,Moderatör alımlarımız vardır. Admin için: Ad: Yaş: ne zamandır minecraft oynuyorsun: Tecrübe(önceden admin VB. şeyler oldunmu): Skype: Plugin bilgin: Builder için: Ad: Yaş: ne zamandır minecraft oynuyorsun: önceden builder oldunuzmu olduysanız kaç kere: Yapı...
  5. mehmet639

Black Prison | Lapis | Minigames | Tntrun | Boss |7/24 | Blackprison.nitrado.net

WitherNW ön yargılarımızı bir kenara bırakalım.
  6. mehmet639

PucketNetwork Kaliteli Rehberlerini Arıyor! | play.pucket.net

Ad Soyad:Mehmet akkuş Skype:mehmetakkus3 Minecraft Bilgisi: betadan beri oynuyorum kodlarıda biliyorum 24 serverde yetkili oldum(mod,builder,pluginer,admin) Yaşı: (Not 15 Yaş Üstü Şart):19 Oyuncuların Rehberden Beklentileri Sizce Nelerdir?:soruları cevaplaması ve onlarla arkadaş olup onlarla...
  7. mehmet639

[AF]AloneFellow - SKYBlock PvP Oyun Sunucusu - Yeni Açıldı..

Serverde en iyi adayı inşa etmeye çalışıyorum.
  8. mehmet639

Yakında vip almayı düşünüyorum.
  9. mehmet639

Cok güzel ve kaliteli bir server
  10. mehmet639

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

RPG denecek bi server gerçekten herkesin eline sağlık.
  11. mehmet639

>>FranTiskaMC<< Alımar Pazartesi ßitiyor Yetiş...

Adınız: (Zorunlu)mehmet Soyadınız: (Zorunlu Değil)akkuş Minecraft Nickiniz:DeidaraJutsu Yaşınız: (Lütfen Doğru Bilgi Verin)15 We/Wg Bilginiz:%95 Yapılarınız/Buildiniz İyimi?: buildim iyidir isterseniz resim atarım özelden Eklemek İstediğin bir şey:alırsanız memnun kalırsınız.
  12. mehmet639

(PlanetTürk) Builder Alınacak !

Ad / Soyad ;Mehmet Akkuş Yaş ;15 Tecrübe ;yaklaşık 32server 12 builderlik 10 modluk 5 inde modluktan admin oldum 5 mimarlık Bazı Build Resimleri ; Hızlıca bişeyler yapmaya çalıştım uamrım yeterli olur iyi günler. http://www.hizliresimyukle.com/image/PODu
  13. mehmet639

PucketNetwork Kaliteli Rehberlerini Arıyor! | play.pucket.net

Ad Soyad:Mehmet akkuş Skype:mehmetakkus3 Minecraft Bilgisi: betadan beri oynuyorum kodlarıda biliyorum 24 serverde yetkili oldum(mod,builder,pluginer,admin) Yaşı: (Not 15 Yaş Üstü Şart):19 Oyuncuların Rehberden Beklentileri Sizce Nelerdir?:soruları cevaplaması ve onlarla arkadaş olup onlarla...
  14. mehmet639

Yeni Açılacak Sunucumuz İçin Alım Var.

Ad:Mehmet Yaş:15 Skype:mehmetakkus3 Deneyimleri:12 modluk 15 builderlik 5 kere modluk ve builderliktan adminliğe terfi oldum. W.e,W.g Bilgisi: puan vermek gerekirse 100 üzerinden 95 verirdim Kaç yıldır mc oynuyorsun:Betadan beri yıllını hatırlamıyorum Oyundaki nickiniz: DeidaraJutsu İstediği...
  15. mehmet639

Builder-Sağlam Reklamcı Alımı

Ben takıma katılmak istiyorum skype adresim:mehmetakkus3 Builderlik Tercübem (0/10):15 kere builder olarak görev yaptım 8 inde adminliğe terfi ettim we wg gibi pluginlerle aram iyidir beni seçerseniz memnun kalırsınız.Builder takımlarında görev aldım şuanda da katılmış olduğum builder takımım var.
  16. mehmet639

Victoria Builder Takımına Ekipman Arıyor !!

Ad:Mehmet soyad:Akkuş yaş(13):15 Yaptılar:elimde resimleri yok tel no :var ama burdan vermek istemiyorum daha once bi takımda oldunmu : oldum
  17. mehmet639

GG WORLD Builder team alımları ////////////////////////////

isim:Mehmet soyisim:Akkuş skype:mehmetakkus3 yaptığı bazı yapıtlar (+3):maalesef elimde resimleri yok yaş(+15):15 şehir:Adana tel no:var ama burdan vermek istemiyorum hiç başka bir team da görev aldımı :görev aldım
  18. mehmet639

Server Kuracağım Alımlar İçin İçeri

Ad:Mehmet Soyad(Mecburi Değil):Akkuş Olmak İstediğiniz Grup(Builder v.b):builder Skype(Mecburi):Mehmetakkus3 Yapılarınızın Fotoğrafları(Sadece Builder İçin):fotoğraf tutmadım maalesef ama builderlık yeteneğim vardır Minecraft Tecrübeniz(Yıl):3 yıl
  19. mehmet639

Deneyimli Faction Server Yapabilecek Builder,Rehber,Reklamcı Arıyorum

Adın Soyadın:Mehmet akkuş Builderlik Resimlerin:maalesef resim tutmadım Yaş:15 Skype:mehmetakkus3 Kaç server çalıştın:25-30 kadar builder
  20. mehmet639

Side Online Alımları /1 Admin , 2 Rehber , 1 Reklamcı/ Vps Server

Evet Arkadaşlar Side Online Alımları İçin Konuyu Açmış Bulunmaktayım.Uzatmak Ve Sizi Germek İstemiyorum Server 60 Kişi Olacak , Daha Sonra 100 Kişiye Arttırılacaktır. Map Yapımındayız Ve Direk Kayıt Formlarına Geçiyorum: Admin: Ad Soyad: Skype: Kendiniz Hakkında Bilgiler: Plugin Ve Kodlar...