Arama sonuçlarınız

1. Reddy

Türkiye'nin En İyi Mapları!

Merhaba Arkadaşlar! Bu konumda Türkiye çapında en iyi türk haritaları paylaşacağım.Bir kaç kişiden cevap alamadığım için haritalarını koyamadım.Cevap verirlerse ekleyeceğim.Bir sıralama vermeyeceğim.Tekrarlıyorum haritalar arasında bir sıralama yapmayacağım. -Wane (16 Kat Küçüleceksiniz!) Bu...
  2. Reddy

Küçük bir skin parçası istiyorum

Skin yapmak istiyorum fakat olmuyor bende konuyu buraya açmaya karar verdim.Saçı yeşil olacak.3boyutlu gözlük takıcak.Kahverengi pantolonu ve gömleği olucak kırmızı-beyaz :)
  3. Reddy

Crafting İdeas [Bütün Yaptıklarım]

Konuyu uzatmadan başlıyorum: Ekmek Pickaxe Gücü ve dayanıklılığı tahta kazmadan daha düşüktür.Sadece kırık taş kazabilirsiniz.Yemek olarak yerseniz 2 açlık fullenir. Sandiviç Tek bir tanesini yediğimizde açlık fullenir! Emerald Elma Açlığı tamamen fuller.Anında can,hız ve suda nefes...
  4. Reddy

Görebileceğiniz En Akıllı Villager'lar

Bu konuda size sadece ''bazı'' köylülerin kazıkçı olduğunu fotoğraflarla kanıtlayacağım. Program kullanmadım.İsterseniz sizde durmadan yumurtasını koyun deneyin :)
  5. Reddy

Crafting İdeas [İlk Denemem]

Sadece deneme için yaptım.Yorum atarsanız sevinirim :) Emerald Apple (Golden Apple gibi bir şey yapmaya çalıştım)
  6. Reddy

[Hikaye] Hafıza Kaybı

Bölüm 1 Merhaba günlük, Önce ki sayfalarında da söylemişim sanırım.Hatırlamıyorum.Buraya tekrar yazıyorum.Bugün yine hafıza kaybı yaşadım.Her gün uyandıktan sonra nerede olduğumu,nasıl olduğum yere geldiğimi ve diğer her şeyi unutuyorum.Neyse ki benim bir dostum var.Adı Steve .O bana ne kadar...
  7. Reddy

Mine-imator Screenshot [Deneme]

Merhaba arkadaşlar. Mine-imator ile deneme yapıyordum.Özelliklerini falan karıştırırken böyle bir screenshot oluştu.Yakında animasyon yapmaya çalışacağım :) Lütfen fikirlerinizi belirtin :) Eklediğim ayrıntılar: -Güneş doğarken normalde böyle gözükmüyor.Bende ayarlarını kurcalayıp daha...
  8. Reddy

Minecraft İlluminati Mi?

Merhaba arkadaşlar, Bu konu herhalde bir tartışma konusu olacak.Ama böyle olmamasını dileyerek asıl konumuza gelelim. 1-Beacon Beacon sadece bu şekillerde çalışır.Ama en çok dikkat çeken üçgen olmasıdır.İlk başta bunu herkes illuminati olarak düşünür.Mojang büyük bir ihtimalle bunu...
  9. Reddy

[pixel Art] Yaratık Kafası :d

Pixel art yaparken saçmaladım.Ama yine de ortaya güzel bir şey çıktı.Ruh göz yaşı yapmaya çalışmıştım ama ''yaratıkımsı bir şeyin kafası'' adında bir pixel çıktı :D
  10. Reddy

[yardım] Haritama Yardım Etmek İçin..

Merhaba arkadaşlar, Tam olarak 2014'ün başlarında bitecek olan bir projem var.Tahminimce bunu bitirmek benim için fazlasıyla zor olacaktır.Bu nedenle yardım edebilecek redstone'u iyi olan biri arıyorum.Harita puzzle ve parkour kategorisinde olduğu için builderlara gerek duymuyorum. Bana özel...
  11. Reddy

[hikaye] Kayboluş

Bölüm 1 Aniden gözlerini açtı.Nerede olduğunu,kim olduğunu hatırlamıyordu.Hiçbir şeyi hatırlamıyordu.Tek hatırladığı bir mağarada uyanmasıydı.Ne olduğunu anlamaya çalışırken,garip bir ses şöyle dedi ''Hafıza Silindi''-''İşlem Tamamlandı''. Sonra korkutucu,rahatsız edici bir ses geldi.''Merhaba...
  12. Reddy

Tario76 (gizli Çekim)

Bu fotoğraf Tario76'ya gelsin. Hehehe :D
  13. Reddy

Portal Gun [İstek]

Arkadaşlar Uzun süredir arıyorum.Şu an olduğumuz versiyonda Portal Gun çıktı mı?Yoksa yapımcıları üşeniyor mu ? Eğer varsa bana linkini atabilir misiniz?:(
  14. Reddy

It's Parkour (versiyon 1)

Merhaba arkadaşlar! Eğer parkur seviyorsanız bu harita tam size göre!Haritanızın amacı verilen parkurları geçip sona ulaşmak.Versiyon 1'de bu kolay oluyor.Çünkü zorlayıcı ve uzun değil.Ama çok beğeni görürse versiyon 2'de daha uzun ve zorlayıcı olacak. 1-)Oyunu oynarken dinleyebileceğiniz...
  15. Reddy

Yel Değirmeni {Medieval}

Merhaba arkadaşlar! Hiç World Edit vb. programlar kullanmadan yaptığım Yel Değirmenini göstereceğim
  16. Reddy

En İyi Animasyon Yarışması [Ödül İçerde Belirtilmiş]

Merhaba Arkadaşlar, Yarışmanın amacı minecraft konulu bir animasyon tasarlamaktır.Yarışmayı kazananı belirlememiz (-miz dedim çünkü yarışmanın arkasında bir ekip var) çok uzun sürmez.Çünkü sadece 1 kazanan olacaktır. Ödül: -OyunMoyunTR kanalının ilk videosunda yer almak ve kanala katılmak...
  17. Reddy

Herobrine'ın Hikayesi ve Gerçekliği

Öncelikle bu yazının altında herhangi bir tartışma çıksın istemiyorum.Herobrine konularının altında hep bir tartışma çıkıyor :bored: 1-Herobrine'ın hikayesi Herobrine aslında Notch'un ölen kardeşidir.Kardeşinin gerçek ismi Brine'dır.Ama Notch bunu Hero/Brine olarak ekledi.Kardeşi ölmeseydi...
  18. Reddy

The Dungeon (v1)

Merhaba arkadaşlar.Bir süredir harita yapmayı düşünüyordum ve yaptım!İlk resimler: Bu oyunda amacınız 5 adet dungeon odasından birine girerek savaşmak!Tabi ki size zirh veriliyor. Dungeonlarin ismi: Creeper Dungeon Zombie Dungeon Skeleton Dungeon Spider Dungeon Super Charged Creeper...
  19. Reddy

Deathstrike Pvp Map Beta V1

''Eğer ölmekten korkarsan hep kaybedersin'' Bu harita 2 kişiyle ve PVP açıkken oynanılmalıdır.Aksi taktirde oyunu oynayamazsınız.Çünkü oyunda amacınız arkadaşınızı öldürmek.Henüz resim veremiyorum ama denemenizi öneririm. 1.Link https://hotfile.com/dl/188106768/9fb4e80/DeathStrike.rar.html...
  20. Reddy

Yeni Kanalım Leoyun !

Evet arkadaşlar.Yeni bir youtube kanalı açtım.Bu kanalda sadece ve sadece minecraft videosu çekeceğim.O yüzden bir minecraft fanı iseniz bu kanal ilginizi çekebilir. Kanal henüz bugün açıldığından dolayı 1 videomuz var.Bu videonun yararlı olabilmesini istedim.Ve mod tanıtımı yaptım.Modumuzun...
  21. Reddy

Desert - Ilk Chrome Temam

Farklılık olsun diye bir chrome teması yapmaya çalıştım.Ben oldukça başarılı olduğumu düşünüyorum.İlk denememe göre değerlendirirseniz sevinirim. Link: https://www.mychrometheme.com/t/aoffnz5e84c3uupkafnrbvz5n İlk olarak şöyle klasik bir tema ile başladım.Umarım beğenirsiniz.
  22. Reddy

Izlenen Kişiler

Bildiğiniz gibi istediğimiz kişiyi izleyebiliyoruz.Hatta profilinde izledikleri ve izleyenler kısmı var.Ama izle butonuna bassak bile ondan hiçbir haber alamıyoruz.Benim istediğim şey şu: İzlediğimiz kişiler konu açtığında bize küçük bir uyarı gelsin.Fikrimi beğendiyseniz konunun altına mesaj...
  23. Reddy

Temple Run Minecraft ! Yapım Aşamasında !

Yeni bir harita yapımına başladım.Çoğumuzun bildiği Temple Run artık Minecraft'ta olacak.Oyunu bilmeyenler araştırabilirler.Birde unutmadan söyleyim.Bitince Beta Aşaması olarak vereceğim. Haritanın bir kısmı bitti.Yakında foruma koyacağım ve oynayabileceksiniz.Üzgünüm ama sadece bir resim...
  24. Reddy

Survival Oynarken Çok İşinize Yarayacak Bilgi !

Şimdi yazacağım şeyi en az bir kişi kesin biliyordur.Oyunda ölünce eşyalarımız etrafa saçılıyor.Benim bulduğum yöntemle eşyalarınız ölünce de sizde kalacak.Mod değil ! /gamerule keepInventory true Bunu yazdıktan sonra ölmeyi deneyin.Eşyalarınız gitmiyor :)
  25. Reddy

12 Adet Skin ! [En Beğendiklerim]

Merhaba arkadaşlar ! 12 Adet Skin olan bir dosya upload ettim.Çoğu kişinin işine yarayacağını düşündüğüm için foruma koymaya karar verdim. https://hotfile.com/dl/178426703/eec9aef/12AdetSkin.rar.html Not:İçinde özel olarak eklediğim Herobrine ve Slenderman skinleri var. [Edit]...