Arama sonuçlarınız

1. A

modluğun hayırlı olsun galiba cok geciktim girmiyordum.bir baksana modum şey mc editte zombinin...

modluğun hayırlı olsun galiba cok geciktim girmiyordum.bir baksana modum şey mc editte zombinin içinden isedigim sey cıksın istiyorum.nasıl yapılır biliyorsan ya link at yada buraya yaz.
  2. A

Arkadaşlar Bir Bakın.

Nasıl Yapılcağı Lazım Kac moderatör açık ya Mc edit biliyorum. Ama zombinin içinden istedigim seyin cıkmasını ayarlayamıyorumYa kardeşim bütün üyeler istedigi sorunların cevaplarını alamıcaksa neden üye oluyor.ben bu siteye bir sorunum var diye üye oldum.ondan sonra siteyi cok sevdim.
  3. A

Arkadaşlar Bir Bakın.

Tmm mceditlede nasıl ypcm mc edit biliyorumarkadaşım ya nasıl moderatörler var bu sitede. 1-30 saat bekliyorum kaç tane moderatör açık bedava alıyor moderatörlüye
  4. A

Arkadaşlar Bir Bakın.

Arkadaşlar Ben bir map yapıyorum.(özür dilerim belki başka konuya açtım)arkadaşlar şimdi ben zombinin içinden öldürünce istedigim seyin cıkmasını istiyorum.Nasil Yapabilirim?nolur yardım
  5. A

Server

tsk
  6. A

Server

Arkadaşlar serverde yaratiklar var film cekioz evin patlatilmasindan korkuyoz nsl cikarabiliriz kötü mobları?
  7. A

Herkes Buraya En İyi Adventure Map

güzel olmuş ama en iyi adventure map degil,zor bişi de sayılmaz okadar ama güzel :)
  8. A

Herkes Buraya En İyi Adventure Map

BAKACAZ
  9. A

Köycoaster

tesekkurler
  10. A

Macera Map 2

Kapiyi ac dövüselim dio devam yok
  11. A

Adventure Map 2 Lütfen Indirin

güzel:embarassed:
  12. A

Köycoaster

Merhaba Arkadaşlar Resim: Link: http://s2.dosya.tc/server23/cFxYxL/K_yCoaster.rar.html İyi Oyunlar;) Bi Mesaj Atın!