Arama sonuçlarınız

1. G

ftb regrowth mod paketi sorunu

denedim ama olmadı :/ araştırdım biraz aynı sorunu alan 2 3 kişi daha varmış verdigin paraments leri yazınca düzelmiş ama bendemi bi sıkıntı var :) :)
  2. G

ftb regrowth u indiriyor iyi güzel açılıyorda ama regrowth oyuna girerken bi 7/7 lik bi alan dolduruyor o kısımda 2/7 dolduktan sonra launcher ve oyun kapanıyor , bunun çözümünü bilen varsa söyleyebilirmi yada sorunsuz çalışan ftbsi olan varsa crackli mesaj oalrak atabilirmi.
  3. G

ftbnin regrowth mod paketini oynayanlar vardır , ben internetten cracklı ftb indirdim regrowth un modlarını felan indirdi kurdu oyuna girdiginde yüklene ekranında 2/7 ye geldikten sonra oyun kapanıyor ftb komple kapanıyor , bu sorunu yaşayan varmıdır bilmem ama çözümünü bilen varsa...
  4. G

Yardım Java yüklü fakat minecraft java runtime environment not found hatası veriyor

olabilir iletişime geçebilirsen ben le vereyim teamviewer
  5. G

Yardım Java yüklü fakat minecraft java runtime environment not found hatası veriyor

%appdata% ye hiç .minecraft gelmiyorki sileyim
  6. G

buyur hata , bilgisayar 64 bit win8.1 javanın 8.60 sürümünü yükledigim zaman bu hatayı alıyorum internetten araştırıp 8.60 ın 64 bit ini yükledigimde hiç açılmıyor
  7. G

Biglisayarımda javanın son sürümü yüklü olmasına rağmen minecraftı açtıgımda java runtime environment not found hatası veriyor çözümünü bilen varmıdır acaba
  8. G

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:gutterstyle *Sadece Gerçek Adınız:Aydın *Yaşınız:16 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Xeonen,KöfteistKöfte,BFChickenGamers... *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet(Tekkit ve Kendi Mod Paketlerim) *Eklemek...
  9. G

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: gutterstyle *Sadece Gerçek Adınız: Aydın *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFchickengamers,Xeonen,Köfteistköfte,Cravledin Maceralari *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet
  10. G

Sihr-i Craft

Sorun: Dünya Yaratınca Shutting Down İnternal Server.. diyor Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4 Minecraft sürümünüz orjinal mi? Evet Java sürümünüz nedir? 7 uptade 51 Java sürümünüz hangi dilde? İngilizce Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 32 bit Kullandýðýnýz iþletim...
  11. G

Garry's Mod Çekilişi

Forum nickiniz:gutterstyle Steam'iniz var mı?:Evet var Steam leveliniz?:1 Steam ID'niz:bojanql3s
  12. G

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim:Aydın Çakmakçı *Forum Kullanıcı adı: gutterstyle *Neden katılmak istiyorsunuz: Minecraft Premium hesap alacak durumum yok ve Minecraft'ı çok seviyorum. *Gerekirse Skype:gutterstyle Not:HERKESE BASARILAR
  13. G

Tekkit Lite Oynayacak Kisi veya Kişiler Ariyorum

Basliktada dedigim gibi Tekkit Lite Oynayacak kişi veya kişiler ariyorum Fakat Server açmayi bilen biri olursa iyi olur , çünkü serverı kendisinin açmasını istiyorum. Oynamak isteyen ve ben server kurarım diyen arkadas iletişime geçebilir. Skype:gutterstyle Ee yokmu kimse
  14. G

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Ad :Aydın Soyad:Çakmakçı Yaş :17 Skype :bojanql3s Tekkit hakkında bilginiz :% oraninda %90 felan teknik modlarla baya iyiyimdir