Arama sonuçlarınız

1. S

Ram ile ilgili

şu an onboard kullanıyorum Nvidia Geforce 7025 Ekran kartını da değiştiricem Sapphire HD 7770 alıcam.
  2. S

Ram ile ilgili

Arkadaşlar 2 tane ram var aklımda acaba hangisini seçeyim bilemedim hangisi daha ustun sizce bir bakın. GSkill 2x4GB 1600MHZ SNİPER ddr3 GSkill 2x4GB 1600MHZ RipjawsX ddr3 Sizce hangisi daha hızlıdır yada daha iyidir fikirleriniz neler ?
  3. S

Ekran kartından anlayan içeri..

Teşekkür ederim :)
  4. S

Bilgisayarımı Tekrar yapılandırıcam anlayan içeri...

Çok teşekkür ederim kardeşim tavsiyelerin için :)
  5. S

kardeş yani o aralıkta olması o kadar önemli değil zaten devam ediyorum biriktirmeye varsa şu an bi kaç fikrin öğrenmek isterim :D
  6. S

Arkadaşlar benim bilgisayarım 2005 model Casper içinde çok az bi değişiklik yaptım onceden tekrar yapmayı düşünüyorum Ekran Kartı tavsiyesi aldım Sapphire HD 7770 onu almayı dusunuyorum.İşlemci AMD Phenom II x4 965 yeni aldım ve anakart ta yeni sadece KASA,RAM,MONİTÖR tavsiyeleriniz varsa...
  7. S

Tavsiyen için teşekkürler :)
  8. S

Merhaba arkadaşlar Ben bir ekran kartı arıyorum sizinde görüşlerinizi öğrenmek istedim çünkü kafama göre alırsam boşa gidicek para.Şöyle çok cep yakmayacak ama en azından bazı oyunlar için performans alabileceğim bildiğiniz ve tavsiye ettiğiniz ekran kartı varsa yazarsanız sevinirim. Kusura...
  9. S

Arkadaşlar farklı bir kasma sorunu yardımcı olun :(

Hepinize teşekkürler arkadaşlar
  10. S

kardeş sistemimi yazdım bir çözümün varmı ?
  11. S

Merhaba arkadaşlar, Benim bilgisayarımda yüklü olan mc de 1.6 ve alt sürümleri rahatça hiç kasma olmadan oynayabiliyorum fakat 1.7 ve üst sürümlere geçince kasma oluyor Mipmap'i yukselttim , ram verdim , java güncelledim fakat yine aynı sorun karakter takıla takıla haraket ediyor veya farklı bir...
  12. S

Candycraft Hala Neden Açılmadı?

Ben tamamen kapandı diye biliyordum... Kötü oldu ama kapanması ne güzel TF2 oynuyoduk :)
  13. S

En Sevdiğiniz Oyun Hangisi?

Minecraft:Herkesin dediği gibi anlatmaya gerek yok :) Metin2:Çok eskiden beri oynadığım için ve ilk oynadığım oyun olduğu için fakat şu sıralar kimsenin hatta benim bile ilgimi çekmiyor :s League of Legends:Bence süper bir oyun can sıkıntısını önemli derecede giderebilen bir oyun. Counter-Strike...
  14. S

Arkadaşlar Yardımcı Olun...

Doğru söylüyorsunda 2 gun öncesinde canavar gibiydi. her şey normaldi nolduysa oldu anlamadım birden böyle :SKONU KİLİT... ÇÖZÜMLENDİ.
  15. S

Arkadaşlar Yardımcı Olun...

Merhaba arkadaşlar... Benim bir sorunum var.Daha önce başıma gelmişti ve bilgisayarım/ortam değişkenlerinden ram vererek düzeltmiştim.Sorunum şu : Oyun tüm grafikler kapalı(off),optifine yuklu ve kasmaması için her turlu ayar yapıldı,texture pack kullanmıyorum (default) ve dahada ilginci...
  16. S

İlk Steve Heykel Çalışmam!

:D ilk çalışmam olduğu için bazı yerleri kırdım olmadı diye o yüzden uzun sürdü
  17. S

Peki dikkate alıcam sağol!;)güncel...
  18. S

Merhaba arkadaşlar... size ilk yaptığım steve heykel çalışmamı sunmaktayım bu çalışmada herhangi bir mod,program vs. kullanmadım kendi el emeğim göz nurum.(Zaten genellikle kimse kullanmaz diye düşünüyorum fakat yanılıyorsam söyleyin.) İşte çalışmadan bir resim... Yapım süresi: 3 saat...
  19. S

Beyler yardım edin

eminsin dimi
  20. S

Mineshafter

sadece üyelik açma paralımı minecraftta
  21. S

Beyler yardım edin

beyler size bir sorum olacak minecraft sitesine girince register diyorum ve bir sayfa acılıyor burdan üye oluncak ama üye olmak paralımı ? biri yardımcı olsun
  22. S

Survival Oynayacağız koş koş ! ;)

Beyler ilk önce Selamın Aleykum uzatmadan hamachi id ve ip veriyorum ;) Hamachi İd: SurviTrsw1 ve SurviTrsw2 şifre : 123 (her ikisininde) ip :5.114.73.251 Herkesi bekleriz...