Arama sonuçlarınız

1. T

Lan üyelik problemi

Simdi ben arkadasimla LAN dan minecraft oynuyordum server onun PCsindeydi o oynamayi birakti benden ondan save i aldim benim PC ye attim ben oyna girdimde ne nick yazarsam yaziyim onun nickiyle girmis oluyorum belki üstümdeki nick degisiyordur ama itemlerim onun itemleri levelim onun leveli...
  2. T

Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Modlar hakkinda nasil yapilacagi vede herhangi bir sorun çikartir mi? Rahatlikla kaldirabilir miyiz? En küllanişli minimap hangisidir? Enchanting table auto translate hangisi kulanmaliyim kullanmali miyim? Köyün limitleri 40 kare peki köyün ortasini nasil bulcam? 40 kare capraza dogru olur mu...
  3. T

Yahu o İron golem iron blockla yapilyior snowuda var biliyorum onu Diyorum köyümde blacksmith yok evini yapsam olusur mu?
  4. T

Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest...

Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak) ??? nasil yapabilrim
  5. T

Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak) Meliksah 20. kez soruyorum niye cevap...
  6. T

Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak)
  7. T

Önceki sorumla aynanda cevaplanabilir. Abimle Landan minecraft oyniyoruz. Server onun Pc sinde. Simdi ben baska bir bilgisayardan oynicam artik ayni bilgisayardan oynamicam karakterimin levelini vede itemlerini öteki pcye nasil aktaririm? Mümkünmüdür?
  8. T

Seri cevap bekliyorum KÖY

Vilager da ev yaptikça (kapiya göre) çogaliyorlar peki Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher villager bu vilagerlarda bir şekilde olusturuluyor mu ? Survival da köyümün Blacksmith i yok olusturabilir miyim evini yaparak veya bi sekilde ötekiler hakkindada bilgi...
  9. T

Köyümde oliyan uniquelerin evini yapsam olusurlar mi? Butcher Blacksmith Priest vb vede evlerini nasil yaparim? blacksmith istiyorum özeellikle köyde yok ama nasil getirirrim?
  10. T

Vilage

Vilager da ev yaptikça (kapiya göre) çogaliyorlar peki Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher villager bu vilagerlarda bir şekilde olusturuluyor mu ? Survival da köyümün Blacksmith i yok olusturabilir miyim evini yaparak veya bi sekilde ötekiler hakkindada bilgi...