Arama sonuçlarınız

1. N

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

servere reset şart her şey sıfırlanmalı bence
  2. N

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ben ekliyimde sonra unutuyom ondan dediydim
  3. N

server ipsi yazmıyor yalnız yalnış okumadıysam girişi forumada ufaktan bir göz gezdirdim gene bulamadım bir allahın kulu allah rızası için yazabilirmi
  4. N

❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

hocam her şey sistem demek değil diyor anlayamıyorsan yorum yapma yada anlamaya çalışıpta yorum yap böyle pek hoş bir görüntü oluşturmuyorsun
  5. N

❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

wow ortaçağ rpg serveri uzun ömürlü bir server olması dileğiyle açılmasını bekliyorum erken açında heyecandan çatlatmayın bizi
  6. N

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Kayıt Formu Role Play İsminiz (İngiliz):Kanata age Role Play Yaşınız:21 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):kanata aslında çetecilikle uğraşmak için yanlış bir kişidir fazla iyimser ve merhametlidir ama küçük bir çetenin lideri olmayı kısa sürede başarmıştır ne yazıkki başarısıda kısa...
  7. N

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

hacı normalde yabancıya giderimde türk olmayınca hiç olmyor be
  8. N

Bombayı Patlatıyorum ! ...

zaman olarak bir şey söylesen mb yapıyorsan kaçırmam asla dostm bide vaegir eklesen olmamı beaolmadı kore olup hepinizi asarım
  9. N

Mineliyum - Krallığını ayakta tutabilecek misin?

yahu tuzak yasak grief yasak hareket etmeyide yasakla tam olsun :D
  10. N

ordan baktığımı düşünen sensin bıraktın bırakmadın umrumda değil evi taşımak aklına gelmemiştir oda umrumda değil sen 4 saatte o kaleyi nasıl yaptın kassanda bütün taşlarımı biriktirdin içinide döşemişsindirki ciddi anlamda imkan yok ona o kadar sürede
  11. N

mimar takımı diye insan olmuyorlar sanırım birde yorumlarda ben yokken demiş biri 5 kişiye düştü 5 kişiyle bu bina olmaz o süreye imkansız yani boşuna konuşmane kadar mimar takımı olsalarda ellerindeki kaynak sınırlı uğraşmak için baya şey gereken az 2 kişi kaynak dersek 3 kişi kaldı...
  12. N

başta benim düşüncem dedim sadece ama biraz fazla söylenen olunca konuşuyorum bende
  13. N

suçlama değil kıpçaklar dün 1-2 civarı kuruldu gördüğüm ve 6dada kalenin resmi 4 saat 6 kişi gene malzeme miktarı ve detayı vermek için süre gerekir 4 saate yapılması inanası gelmedi suçlamada sen karşı durabilicek olsan umursamazdın demekki bir hatanız olmuş en azından
  14. N

gördüğümü söylüyorum birkaç saat içinde yapmış olmaları inanası gelmiyor krallığı kurduktan 1-2 gün sonra olsa gene kabul edilebilir
  15. N

o kale nerde acaba?
  16. N

o kale daha çok kopyala yapıştır oturmuş oraya bildiriyim ikincisi o yapı tek güne bitirilmez
  17. N

cehennemde hatalı hemo kaleyi kim yaptı?