Arama sonuçlarınız

1. Berker_55

Kendi Texture Packinizi Yapın!

http://minecraft.novaskin.me/texturepacks Kendi Texture Packinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bu siteden: Skin yapabilirsiniz Mob Skinleri yapabilirsiniz Custom NPC Modundaki Modellerin skinini yapabilirsiniz Mo'Creatures Moblarının skinlerini yapabilirsiniz Bloklarıda dahil.
  2. Berker_55

Bazı Modlar

Bunlar installer olduğu için çalıştırın otomatik olarak kurar. Bazı modlar: You Are Herobrine 1.4.7 Siz Herobrine olursunuz. http://******/2113968/http://www.skyworxz.com/downloads/1.4.6/You%20Are%20Herobrine%20Mod%20Installer.exe The Wars 1.4.7 Classlar eklenir, bazı bloklarla kaleler...
  3. Berker_55

Server Lazım (HG)

Hunger games serverı lazım bana ama şu özellikler olacak. Çok buldum ama hep premium :bored: Premium olmicak Hunger Games mapinda kitsiz sadece ortadaki chestlerle silah felan kapacaz Türk Yabancı farketmez En fazla 50 kişi olsun Ben gerçek filmdeki gibi istiyorum hani 24 kişide süper olur kendi...
  4. Berker_55

Save Dosyalarını Bulamıyorum Yardım!!

Biz multiplayer mod oynuyorduk save dosyaları bendeydi ben kuruyordum onlar giriyordu. Şimdi kayıtları onlarada vermem gerekiyor ama %appdata%/Roaming/.minecraft/saves de olması gerekmiyormuydu yanlış biliyorsam düzeltin ve orda save dosyasını bulamadım ama oyuna girince yine öyle bir kayıt var...
  5. Berker_55

Siyah Ekran Hatası !!!

hiçbir mod çalışmıyor. Tek bir modda, daha fazlasıda, faha farklısıda her türlü siyah ekran MOJANG yazısından sonra siyah ekran geliyor. META-İNF siliyorum bir farkı yok kendim yaptım siyah ekran hatası verdim hazır indirdim yine olmadı birisi bana özellikle yaptı modlar felan ekledi denemiş...
  6. Berker_55

Mod Hatası

Önceden modu yüklerdim ya siyah ekran yada crash hatası alıyordum.Bunu ise ilk defa görüyorum ve çözemedim Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft installation You have mod sources that are duplicate within your system Mod Id : File name CustomNpcs : minecraft.jar CustomNpcs ...
  7. Berker_55

Mod Lazım Yardım

Bazı modlar istiyordum 1.2.5 e kurabiliyordum ama 1.3.2 ve 1.4.2 ye kuramıyorum. Bana lazım olan modları yapıp verir misiniz ? Hunger Games Custom Npc Wizardcraft Herobrine Çok aradım ama bazılarını bulamadım bazılarını ise kuramadım bana kurulmuşu gerekiyor. Şimdiden Teşekkürler. 1.4.2 1.3.2...
  8. Berker_55

Hunger Games Yüklü Jar Lazım !!!

Bana Hunger Games yüklü jar lazım
  9. Berker_55

Tekkit - Yardıım!!

Tekkit kullanabilmek için premium olmak mı gerekli
  10. Berker_55

Hunger Games ve Herobrine - Yardım!!

Bana Hunger Games ve Herobrine modu lazım kurmasını biliyorum ama kurarken hep hata oluyorum bu yüzden bu modların ayrı ayrı yüklü olduğu 1.3.1 jarı 1.2.5 de olabilir bana modların yüklü olduğu bir jar atarmısınız
  11. Berker_55

Hunger Games - Yardım !!

Ben Hunger Games ve Herobrine Modları Yükledim Ama Bende CLR ERROR Verdigi İçin İnstaller Çalışmıyor Onun Dışında Direk Jar Dosyasına Atacağım Dosyaları İndiricem Ama Bulamadım Yani Bana Herobrine Yada Hunger Games Modu Yüklü Olan Bir Minecraft.jar Yada İndirme Linki Gerekiyor Olan Ve Bana...