Arama sonuçlarınız

1. lahuti

/me /do Eklentisi

/me /do eklentisi verebilecek koca yürekli var mı ?
  2. lahuti

Böyle Bir şeyin Türkiye'de Zamanı Gelmedi mi ?

Herkese merhaba.Öncelikle ben Önder Çağdaş Yaman.Forumda eskilerdenim.Bayağıdır pasiftim.Bu tarz konuları buraya açtıklarını gördüm ve bende buraya açıyorum.Umarım bir sorun olmaz.Her neyse konumuza dönelim.Türkiye'de serverlar "Lapis Kaz,Para,Level topla,ench bas tek at" üzerinde kurulu...
  3. lahuti

MMORPG Anime Oyunları

Başlıkta belirttiğim gibi yazarsanız sevinirim :)
  4. lahuti

[Yerli Yapım] GoodBye Aliens

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere tamamen Türk yapımı bir oyun tanıtacağım. Öncelikle yapımcısından başlayalım. Yapımcısı Serkar Bakar'dır. Hatırladığım kadarıyla 7-8 ay bir sürede kodlanmış olup uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkmıştır.11 bölümden oluşuyordur. Bir kaç fotoğraf atayım. Bir...
  5. lahuti

YIL 2687 Projesi Builder Arayışları

Merhabalar.Projesinin azda olsa bir bölümünü tamamladım.. Yardımcı olacak birkaç kişi daha lazım. Bunun için bana mesaj atabilirsiniz. Eski forum kullanıcılarını tercih ederim ama herkes atabilir :) Projenin konusu: Geleceğe gitmek için denek olmaya gidiyoruz.Labovatuvara.Profesörler bize...
  6. lahuti

Forumun Havasını Özlemişin Be :)

Merhabalar Beni hatırlayan hatırlar :) Aylardır girmiyordum foruma.Gireyim dedim. Forumu özlemişim be :)
  7. lahuti

Naruto C Mod Nasıl Kullanılır ?

Merhabalar.Bu mod nasıl kullanılır.Konoha HeadBand takınca ve C ye basınca Chakra çıkıyor diye biliyorum ama olmuyor.Sağda garip bir şey çıkıyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)
  8. lahuti

League of Legends | Efsaneler Ligi'ne Katıl !

Merhabalar ben Lahuti (Söylemesem bilemeyecektiniz) Her neyse..Çoğu arkadaş bu oyunu biliyordur.Bu oyun MOBA türüdür ve oyunda en az 100 "Şampiyon" vardır. Şampiyon nedir? Şampiyonlar "İtibar Puanı" (IP) ve "Riot Puanı" (RP) ile alabileceğiniz karakterlerdir. Örnek:Ryze,Sivir,Yasuo,Warwick...
  9. lahuti

Smite | Eğlenceli Bir Oyun ^^

Merhabalar, Size eğlenceli bir oyun olan Smite'ı tanıtacağım. Oyun Mitolıjik tanrılar üzerine kurulu.(Örn.Anubis,Ra,Zeus,Odin,Loki,Poseidon vs..) Resimlere ve oynanışa geçelim. Oyunun Logosu: Oynanış: Oyun RTS heralde.Pek çözemedim.Moba tarzı (Mid,Bot,Top vs bulnuyor.) Ama 3 boyutlu ve...
  10. lahuti

WoW Yükleme Sorunu

Merhabalar, Öncelikle size işim düştü :D Araştırmama rağmen çözümü bulamadım. Hesap oluşturup,yükle dedim.Bunu indirdi ------> Açınca şu hatayı alıyorum:Yardımcı olmanız beni mutlu edecektir. Not:Konu yeri yanlış ise özür dilerim,acelem varda :)
  11. lahuti

[İllumnati]666.'cı Mesajım[İllumnati]

Evet 666.'ncı mesajımı atıyorum.O.o
  12. lahuti

LoL Oynayanlar Bir Baksın !

Merhabalar.Ben LoL Minecraft server açacağım.Bu server için bir ad düşünüyorum.Smanes123 adlı map yapımcısının (adı galiba öyleydi) yaptığı bir mapı kullanacağım. Ad önerebilecekler için şimdiden teşekkürler :) Açıldığı zaman bekliyorum :)
  13. lahuti

Zindev Craft-Caps

Zindev Craft'ta yaptığım Caps'leri burada paylaşacağım :) Oyunda Nickim Pascua'dır.
  14. lahuti

[Yardım]İninal Kart Alacağım

Başlıkta söylediğim gibi.Ancak nerden alabilirim ve tutarı nedir ? Tek seferde kaç TL yükleme yapılabilir ?
  15. lahuti

RPG plugin paketi gerekiyor !

Dediğim gibi :)
  16. lahuti

Server Önerisi

Konu yeri yanlış ise özür dilerim. http://www.uberminecraft.com/ bu site Atlantic Craftın.Dota minigame bile var.Çok cix.Bekliyorum içerde. Dota minigame bakımdadır.Açılacak. Not: Premium. IP:Uberminecraft.com
  17. lahuti

RPG Adventure Map (Adını Siz Koyun) %8 tamamlandı.

Merhaba arkadaşlar.Bugün bir RPG Adventure yapımına başlamış bulunmaktayım.4 Sınıf vardır.Büyücü-Savaşçı-Okçu ve Cellat. Büyücü:Zırhları hafif olmasına rağmen büyülü asalar kullanırlar. Savaşçı:Silah ve zırhları orta düzeydedir.Herşeyi dengelidir. Okçu:Uzak dövüş ustasıdır.Yakın dövüşte...
  18. lahuti

Level Sistemi

Ben level sistemi yapmak istiyorum.Mesela sınır 15 level olacak.Enchant bastığımız level'i yapmak istiyorum.Levelin artaması zor olsun.Örneğin 1 level için 10 zombi.2 için 50 zombi gibi.
  19. lahuti

Gruptan Nasıl Çıkacağız ?

Ben "Anime is my life" grubundan çıkmak istiyorum.Nasıl olacak bu iş?
  20. lahuti

[Moda]Beni nasıl tanıyorsunuz ?

Evet bekliyorum
  21. lahuti

Bu GamePad ile Hangi oyunlar oynanabilir ?

Benim gamepad'ım Snopy SG-600.Bilgisayarda bunun ile hangi oyunlar oynanabilir. Bilgisayar Özelliklerim [Masaüstü] Aslında leptop'da var bu bilgisayardan kat kat daha iyi ama ben masaüstü daha çok seviyorum.
  22. lahuti

Kısa Film Çekeceğim ! Uzman bir efect programı lazım !

Beyler dediğim gibi.Mesela adamlar Narutodaki rasenganı yapiyor....Kısa film içinde......Uzun sürecek ama değecek.Yaşıyorum beyler hadi :D
  23. lahuti

[ISTEK]Oyun Kolu İle Oynanabilir Oyunlar !

Yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  24. lahuti

Mod Yapmayı Düşnüyorum Öneri Verin :)

Beyler ben Turkish Biom diye bir mod yapmak istiyorum ve o biyom zor bulunacak ve ordaki ağaçların plank'inden [Tahtasından] güçlü itemlar yapılsın istiyorum.Sizce bunu mu yapayım,yoksa başka bir şey mi ?
  25. lahuti

500 Puan Başarıyla Geçildi !

Görevimiz Tamamlandı ! Hedef 750 Puan !