Arama sonuçlarınız

1. M

The Walls

Onun için daha farklı mapler var onları da indirip oynarız :D
  2. M

The Walls

Arkadaşlar adam arıyoz :D Hamachi ağ: bardakbulaşık 123 bardakbulaşık1 123 bardakbulaşık2 123 bardakbulaşık3 123
  3. M

Gelen Var mı La :D

C&C Generals 2 Beyler indirmesi falan kısa sürüyor, 40 dakika. Oynuyacak olan varsa Ö.M atsın oyun süper bir şey. :D Link vericem size indirme linki. Hamachi de veririm siz Ö.M atın :D Hazırlık 1 saatten kısa sürücek garanti veriyorum, ve buna değicek. ( Bu saatte oynamıcaz tabii ki. ) ( Bu tarz...
  4. M

The Walls PVP Survival

The Walls diye bir map varmış. Hypixel' in. 4 eşit özellikte bölge var ve aralarında duvar var. 15 dakika hazırlanıyorsunuz ve sonra duvarlar çöküyor. 4 kişi gelebilir . İşte videosu da burada: Ağ Adı: TheWalls_Minecraft Şifre: 123 Çabuk ol 2 kişi topladık bile !
  5. M

herobrine ne yapar

''Mod unu bilmem ama'', bi *** yapamıyo çünkü gerçekte YOK :D
  6. M

Üstteki Kullanıcıyı Herhangi Bir Sebepten Muteleme !

Sonuçta sebebsiz mute atıyoruz bi sebepten mute işte :D
  7. M

Herobrine

YOK
  8. M

Komik Fıkralar Yazalım

Sakla samanı inekler açlıktan ölsün. Güneş girmeyen ev soğuktur. Bir adamın kafasına 6. kattan radyo düşmüş ama adam hissetmemiş bile. Çünkü radyoda hafif müzik çalıyormuş. Bir adam yatağına her yattığında çok zayıf olduğu halde yatağı kırılıyormuş. Çünkü uykusu çok ağır olurmuş. VEEE...
  9. M

He he ya he :D

He he ya he :D
  10. M

Isparta'ya teröristler saldırmış bilen var mı ??

Şakasına yazdım zaten bunları yapıcaksın diye bir şey yok. Birisi FB deki saçma yorumlardan esinlenip yazmış :D
  11. M

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

Yan çarımdan yazıyorum: Beni yan çar açmaya uğraştırdığın için 2 milyar yüzyıl BAN !
  12. M

Yok pampa uzaylı değildir o. Fatiha oku gider :D

Yok pampa uzaylı değildir o. Fatiha oku gider :D
  13. M

Eğer yazı yazarsanız -ki tam olarak yazı yazmışsınız- neler olabileceğini düşünün ve sonucuna katlanın. Aslında ben de fazla saçmalamak istemiyorum, ancak o kadar yazıyı okuduktan sonra ben de uzun bir şeyler yazarak sizin gözlerinizi yormak istiyorum. İntikam alacağım yani. Aslında hepiniz...
  14. M

Bende internette gördüm :D ''Patlamaya hazır 5kg mısır'' :D ''3 göz yaşartıcı soğan'' :D
  15. M

Uçan Şehir Efsanesi (GERÇEK!!)

Server açıkken PC' yi düğmesinden kapatırsan serverlarda bu olabiliyo :D Bu arada çocuk zombiler olağandışı bir şey değil var zaten onlar.
  16. M

Ispanak ilinin maydonoz ilçesine bağlı domates köyünde acı biberlerin pusu kurarak şehit ettiği 17 patlıcan törenle mutfağa verildi. Ayrıca yaralanan 25 tane dolmalık biber tencere devlet hastanesine kaldırıldı. Köy muhtarı karpuzun verdiği bilgiye göre 8 uzun namlulu pırasa 3 göz yaşartıcı...
  17. M

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

( Üstteki yorumu okumaya üşendim, konunun ilk mesajını okuduktan sonra bunu yazıyorum. ) Sebebsiz ban !!! ( Ban yeme imkanını kaldırmadığı için ) Ve sebebsiz ban deyip, sebep açıkladığım için kendime de ban !!!
  18. M

Dünyanın en muhteşem seed i

Güldüm, saol neşem yerine geldi :D
  19. M

Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Bence bi bölümde endermanlarla golemler savaşsın ordu halinde ( mega büyük ordu 57. alay gibi :D ). :D
  20. M

İstediğiniz modun listesini yollayın size .minecraft dosyasını yollayayım.

2-3 mod istemicem öküz gibi isticem sağol şimdiden :sırıtmak: Hangi versiyon olursa olsun farketmez. isterse 1.2.5 olsun. Çok sağol ( hem herkes indirir bunu bi yere koyarsın böle :D ) Sırf eğlencelik modlar var The tale of kingdom Batlle towers Tree Capitator Smart Moving Better...
  21. M

Ah Şu Factions Server'leri..! Tekrar'ı Bir Bırakamadınız.(Eleştiri Yazısı)

Bence çok çok haklısın. Aslında enchanti kaldıran bi mod olsa faction plugini hariç başka plugin olmasa adamlar survival olarak savaşsa süper olur. Fact sv lerde Fact kuruosun kale kuruosun. Eee ne boka yarıo ki o kale kusura bakmayın ama. Millet savaş istio bi yeri yıkamıosun anca adam kes...
  22. M

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

Bilmem heralde ona özel bir şey yapmışlardır. :D Alttaki eğer dünyaya bir kola şişesi olarak gelseydin ne hissederdin :D
  23. M

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

Ayakla mı Elle basket topunu mu Elle sonsuz(gücüm bitene kadar) , Ayakla 13 xD Alttaki öcüler mi daha cix yoksa Bö diyen mı :D