Arama sonuçlarınız

1. M

İlginç Resimli Bilgiler :)

Edit: Resimlerde Hata Oldu Ekleyemedim. :oops: Bir köpekbalığı 100 milyon damla deniz suyu içindeki bir damla kanı hissedebilir. Erkek Peygamber Devesi dişinin kokusunu 7 mil öteden duyabilir. Kağıt para sanıldığı gibi kağıttan değil pamuktan yapılır.1950'den önce kenevir ağaç...
  2. M

Bi Bakar mısınız ? (ÇOK ÖNEMLİ)

Size resim vereceğim öncelikle ; Bu blok sizce nedir ? Böyle yazın /give [oyundaki isim] 95 blok gelecektir ve aksam oldugunda ışık sacıyor bazen arkamı dondugumde yok oluyor :S
  3. M

Dünya Kirleniyor!

Yapmamız Gereken 4 Önemli Faaliyet; *Çöplerimizi çöp kutusuna atmalıyız. *Yere çöp atanları uyarmalıyız. *Özellikle Kimyasal maddeleri asla ama asla yere atmamalıyız ,çöpe atmalıyız! *Çeşmeleri açık bırakmamalıyız. Bunun çevreyle ne ilgisi var diyorsunuzdur ama suyu açık bırakırsak hem biz...
  4. M

Hangi Takımı Tutuyorsunuz ?

Hangi Takımı Tutuyorsunuz ?
  5. M

1 Trilyonun Olsa Ne Yaparsın ?

Arkadaslar dedigim gibi 1 Trilyonun Olsa Ne Yaparsın ? :D
  6. M

Redstonla MİNECRAFT :D

Baslıktada Dedigim Gibi Redstonla MİNECRAFT :D Uzun bir süre yokum sordugunuz sorulara cevap veremeyebilirim ...
  7. M

Cannon Ball :D

Arkadaslar canım sıkıldı yapıyım dedim 20 dakikalık emek :) Sanırım Yukardaki Resimde Hata Oldu Topları Fırlattı Ama Devrede Patladı :D
  8. M

Arkadaşlar Yardım !

Ben Minecraftı açıyorum arkadaşlarla oynamak için hamachiyi acarken motorla bağlantı kurulamadı diyor ne yapmalıyım ?
  9. M

Yapım Aşamasında Olan Park

Single Player Creative de yapılan bir park World Edit kullanmıycam bitene kadar:) Yorumlarınızı Bekliyorum