Arama sonuçlarınız

1. Ayejder44

K.A.S.A Standartdaki Evim. [GÜNCEL]

İşsizlik saolsun 5-6 Saatlik uğraşımın sonuçları. Dış Görünüm Koridor Yatak Odam Depo Makine Odası Mutfak Oturma Odası Ash gibi olmasam da elimden geldiğini yaptım :) 10-15 kişi isterse mapi verebilirim.İyi Forumlar! Güncelleme 1 : Değişenler ; 1-Makine...
  2. Ayejder44

Öneri Mod

Merhaba Arkadaşlar şu an Bir Mod Pack Yapıyorum Ve Bana Mod Önermenizi İstiyorum.Eğlenceli De Olabilir Teknik De Olabilir.Bildiğiniz Bütün Modları Söyleyin.Şimdiden Teşekkürler.Mod Pack Bitince Burada Paylaşacağım Ve Mod Önerdiğiniz İçin Adınızı Söyleyeceğim.Üstelik Bir De Bu Modları İçeren Bir...
  3. Ayejder44

Golden Sword Ve Diamond Chestplate (İlk Buildim Önerilerinizi Bekliyorum)

Lütfen Önerilerinizi Eksik Etmeyin.Üstelik İlk Buildim. Golden Sword Diamond Chestplate *Edit chestplate'de bir hata vardi duzelttim :D
  4. Ayejder44

Gregtech Öğretmeni[İstek]

Bana FTB Ultimate Pack'De Gregtech Öğretecek Birini Arıyorum.Bilgili ve İlgili Kişiler Skypeden Eklesinler Bana Öğrettikten Sonra Sizle Bir Survival Yapabilirim. Skype=ay44ejder
  5. Ayejder44

Holy Water

Survivalda gezerken böyle bir şey buldum :D Büyük ihtimal render bugu. http://img472.yukle.tc/image.php?id=46612013-03-08_152749.png
  6. Ayejder44

[İstek] Error Downloading Modpack Hatası

Arkadaşlar FTB oynamak istiyorum ama mod pack seçip launch dediğimde yükleniyor ve bittiğinde error downloading modpack hatası veriyor lütfen bilenler yardımcı olsun. Not=Crackli oynuyorum.
  7. Ayejder44

Ev Resmim (yanlış Yere Konu Açtıysam Nereye Açmam Gerektiğini Söyleyebilir Misiniz?)

Merhaba bu benim ilk çalışmam pek iyi yapamadım ama umarım beğenirsiniz.
  8. Ayejder44

Thaumcraft 3

Merhaba Thaumcraft 3 İsimli Mod Bugün İtibariyle çıktı ve bende size paylaşayım dedim http://www.skydaz.com/thaumcraft-3-mod-installer-for-minecraft-1-4-5/ Not:1.4.5 için :D Edit:1.4.7 için versiyonu çıktı ve yeni şeyler eklendi buyrun=...
  9. Ayejder44

Survival Oynayan 2 Kisi Araniyor.

Ağ:OynayalimHadi OynayalimHadi2 Şifre:123 Ip:25.109.25.135
  10. Ayejder44

Hamachi Server 3 Kişilik Survival Oynayalım Skype 'a Gerek Yok

Merhaba Survival Oynamak İsteyen 3 Kişi Arıyorum.Skype'a Gerek Yok Ağ:HadiOynayalım Şifre:123 Ip:25.109.25.135