Arama sonuçlarınız

1. E

Yaşamak İçin Öl (Parkur + Adventure Map)

Başlıkta da belirttiğim gibi bu map hem adventure hem de parkur map. Yani hem bir hikayesi var, hem de parkurlar var. Heyecanı kaçmasın diye sadece 2 resim atıyorum. Dışarıdan görünüm (Bayağı uzaktan çekildi) Karanlık için özür dilerim. Başlangıç Odası (İçerisinde kurallar ve hikaye yazıyor)...
  2. E

Modern Ev [Resimler + İndirme Linki]

Minecraft builderliğine yeniden başladım arkadaşlar. İlk eserim bir modern ev. Dış Cephe Dış Cephe(2) Dış Cephe(3)HolOturma Odası MutfakPanik Odası (Burada Avrupa ülkelerinden esinlendim) Odada acil çıkış bulunmaktadır. (En köşedeki blok) Alt Kata İniş MerdiveniHol(Alt Kat) Yatak Odası...
  3. E

Creeper Gemisi

Çok aceleye geldiği için acemice oldu maalesef. Vee mapın save dosyası: http://www.mediafire.com/?euea6h4cawauxuq
  4. E

Güzel bir Parkur Mapı

Yaptığım ilk harita çalışması. Dünya seçme ekranında Bukkit serverde yaptığım için '' Yaratıcılık Modu'' yazıyor. Ama Parkur Survival modundadır. Birkaç resim: İşte link: http://www.mediafire.com/?t6kp69lpyadn4f6
  5. E

Yaptığım İlk Harita

Küçük bir parkur.
  6. E

Değişik Bir Harita...

Sorunun yanlış yerde olduğunun farkındayım. Ama destek bölümünde hiç kimse yardım etmiyor. Bu mükemmel haritaları yapmak için bir kolaylık var mı? yoksa tek tek mi koyuyorsunuz?
  7. E

Yapı İnşa Etmek Hakkında...

Öncelikle herkese merhaba. Benim sorum şu: Gerçekten ciddi anlamda bir yapı inşa etmek istiyorum. Bunun blokları tek tek koymaktan başka bir yolu yok mudur?(mod, hile vs.) Yardım ederseniz memnun olurum.:p
  8. E

Otomatik Giden Vagon ve Yolu

Arkadaşlar Minecraft dünyasında yeniyim. Birkaç video izleyerek bunu yapmasını öğrendim. Bu yaptığım ilk çalışma. İnternet hızım düşük olduğu için video çekme programı indiremedim. Resimlerle idare edelim. Ayrıca save dosyasını da upload ettim. BİLMEYENLER İÇİN SAVE DOSYASININ KULLANIMI VE...
  9. E

F2 ile alınan SS' ler nereye gidiyor?

Arkadaşlar sorum başlıkta yanıtlarsanız sevinirim.