Arama sonuçlarınız

1. B

Önemli

Arkadaşlar herobrine öldü artık herobrine dan daha güçlü bir Mob var ENTİTY 303 belki bu adı duymusunuzdur bu arkadaş çok güçlüdür şimdi uzatmadan özelliklerine ve hikayesine geçelim Hikaye: adı Mike Johnson olan bir kişi entity 303 adında bir youtube kanalı varmış ve sonra youtube kanalı...
  2. B

ilk medival köyüm

ilk medival köyümü yaptım köyün yandan çekilmiş fotoğrafı
  3. B

bumlar nedir bilen varmı

minecraft oynarken bunları gördüm etrafımda dönüyorlardı bilen açıklasın
  4. B

kıyaslama

arkdaşlar lb photo realism,life,soartex fanver ve faithfulu kıyaslıyorum
  5. B

builder ekibi kuruyorum

ben baran builder ekibi kuruyorum ekibte maplar,şehirler,heykelle vb yapacağız katılmak isteyen formu doldursun ad: soyad: skype: yaş:11 15 arası facebook: skype yoksa ekleyin yusuf baran keçecioğlu
  6. B

Minecraft Oynayan

ben baran minecraft oynayacak kişi arıyorum oynamak istiyosanız formu doldurun ad: soyad: yaş:11-14 arası skype adı: not: server biri kuracak ben bilmiyorum :D bu arada küfür yok espri yapa bilirsiniz :) görüşmek üzere...11 14 arası yanlış yazmışım :)
  7. B

youtube kanal alım

merhaba,ben bir youtube kanalı açtım adı:KubaGamingTR (kanal ismi önere bilirsiniz) kanala alım var bu kanalda, oyun videoları, oyun tanıtımları vs.çekcez.Kanala video yüklemedim çünkü arkadaş arıyorum çabuk olun çünkü sadece 6 kişi alcam.İlk video minecraft bilginiz olsun aşağıdaki formu...
  8. B

kim benimle oynar

yalnız minecraft oynamaktan sıkıldım server kurmayı bilmiyorum o yüzden biri kurmalı madencilikten ve yapılardan anlarım oynamak istiyorsanız : yaşınız: 10-12 arası özellikler: redstone,madencilik ve üretimden anlamalı NOT: skype yok 2- oyun esnasında küfürlü konuşmayınız
  9. B

kim benimle oyun oynar

tek başıma oyun oynamaktan sıkıldım arkadaş arıyorum madencilik ve ev yapmaktan anlarım site ve oyun adı: batok tam ad: baran yaş: 8