Arama sonuçlarınız

1. C

RPG FPS Survival Oyun Önerisi!

Fallout ? Bayağı güzel gelmişti bana.
  2. C

arkadaşlar map coklama pulugini acil

Bu foruma hakaret etmek için mi geldin?
  3. C

Şu /warp komutu olan plugini diyorsan eğer essentials adlı plugiin ve onun alt dallarıdır.
  4. C

worldedit kardeşim :)
  5. C

offf nie kimse sorduklarıma cevap vermiyor ??

Konunuz oldukça gereksiz ve üstelik saçma Adminlerden konuyu arşive taşımalarını istiyorum.
  6. C

Yeni Kanala Oyun Arayışı

O zaten banko olacak. BU arada zaman ayırdığınız için teşekkürler.
  7. C

Oyun önerisi

O değilde Mario cidden sarıyor yani beni gece 2'lere kadar oynatmıştı.
  8. C

Minecraft Bukkit Server Yönetim Paneli

Ah öyle bir klasör mü ? Üzgünüm yok minecraftın kendi sitesinden indirilen minecraftsv.exe dosyası başlı başına bir konsol.
  9. C

Yeni Kanala Oyun Arayışı

İkisini de oynadım. Surgeon Smilatör de kafayı yemiş Slender da altıma etmiştim :D
  10. C

Bu çukur neden oluştu

Görevimiz :)
  11. C

Minecraft Bukkit Server Yönetim Paneli

Hosting gerekli diye biliyorum. Kiraladığınız hosting sayesinde interaktif bir panele erişebiliyoruz diye kalmış hafızamda. Umarım yardımcı olmuşumdur.
  12. C

Torrent lazım yardım edin!!!!!!!

UTorrent olabilir bahsettiğiniz program. Bir bakmanızı öneririm. Aynı özellikleri taşımaktadır.
  13. C

Yeni Kanala Oyun Arayışı

Sana da teşekkür ediyor zaman ayırdığın için minnet duyuyorum :) Fikirleriniz benim için altın değerindedir.
  14. C

Bu çukur neden oluştu

Olabilir pekâla o mod hakkında pek detaylı bir bilgim yok.
  15. C

Faction Server FULL PVP ALAN NASIL OLUR?

Bununşa ilgili galiba "Essantials" adlı bir plugin vardı denemenizi öneririm. Ayrıca başlığı küçültürseniz göz zevkimizi bozmamış olursunuz. :)
  16. C

Yeni Kanala Oyun Arayışı

Yorumunuz için teşekkürler. Ayrıca zaman ayırıp yorumunuzu esirgemediğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.
  17. C

Bu çukur neden oluştu

Girip çıktığınızda düzelmediyse eğer evet ne yazık ki yeni world açmanız gerekecek.
  18. C

Bu çukur neden oluştu

BUnlar chunk error yüzünden oluyor. Dünya yaratılırken ortaya çıkan bir sorun. Çözümü yok
  19. C

Beleş Premium

Hala inanan var mı bunlara ya? -_-
  20. C

Beni YouTube Kanalına Alan

Böyle bulamazsın mümkün değil... Çünkü saçmalık. Kimse hiç tanımadığı biri ile bir iş yürütmez. Bu youtube işi öyle zpıpçıktı bir iş değil...
  21. C

Yeni Kanala Oyun Arayışı

Beyler/Bayanlar Selam Yeni Kanal Kurdum adı OhannesBurger Burada oyun videoları güncel konular filan olacak. Şu anda bilgisayarımda olan oyunlar şunlar: -AC II -Sleeping Dogs -BF 3 -FİFA 12 -LoL -DOTA -GTA IV -Far Cry 3 -Alan Wake American Nightmare -Crysis 2 -BF P4F -Total War -Q.U.B.E...
  22. C

WALLPAPER YAPILIR(GÜNCEL)SÜPER TASARIMLAR #Mr.Erhan farkıyla.

Dediğim gibi OhannesburgeR yazın bidrde google da onun simgesi var boğa o olsun tema olarak da aksiyon olursa sevinirim :) böyle Assin tarzı BF tarzı böyle karışık olursa güzel olur :)
  23. C

Anladım peki o zman wallpaper da olur şimdiden teşekkürler... :)
  24. C

İsim olarak Ohannesburger yazabilirse çok mutlu olurum. Birde wallpaper değil de youtube background olursa tadından yenmez :)