Arama sonuçlarınız

1. P

video

ben minecraftta video çekmek istiyorum ama çözünürlüğü çok kötü görüntüsü güzel olan bi video programı önerirmisiniz ?
  2. P

Yardımcı aranıyor.

resimde gördüğünüz gibi bir ev yapmayı planlıyorum evdeki tüm eşyalar devasa boyutta olacak bunun için bir kaç kişi arıyorum bana yardım edecek.Yorum yaparken günde ortalama kaç saat çevrim içi olacağınızıda.yazarsanız sevinirim konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yeere açtıysam kusuruma...
  3. P

Bir Minecraft Hikayesi

Bölüm 1 Yeni Bir Hayat - Bir sabah ormanda dolaşırken kayboldum.Biraz korkmuştum ve eve geri dönüş yolunu aramaya başladım.Bütün gün eve dönüş yolunu aradım aradım ama bulamadım.Hava kararmaya başlamıştı ne yapacağımı bilmiyordum.Biraz ilerlediktten sonra bir mağra gördüm.içeri girdim ve...
  4. P

Bir Minecraft Hikayesi

Başlamadan Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Kusura Bakmayın... Arkadaşlar ilk hikayem eğer bi kusurum varsa söylemekten çekinmeyiniz. :) Bölüm 1 -Yeni Bir Hayat- Bir sabah ormanda dolaşırken kayboldum.Biraz korkmuştum ve eve geri dönüş yolunu aramaya başladım.Bütün gün eve dönüş yolunu aradım aradım...
  5. P

Dinlediğiniz şarkı Türleri

arkadaşlar konuda belirttiğim gibi dinlediğiniz şarkı türlerini yazın ve birer örnek verin :)