Arama sonuçlarınız

1. uyusuak

Neden düzgün bir survival sunucusu bulamıyorum?

Koskoca Türkiye'nin en iyi minecraft forumunda tek bir tane düzgün Survival Türk sunucusu bulunmaz mı? Aradığım kriterler; Yeni açılmış olması, Lapis ve benzeri diğer warpların bulunmaması, Tüm hilelerin engelli olması, Kaliteli bir sunucu ile anlaşmış, dürüst, oyuncularıyla ilgilenen bir...
  2. uyusuak

JokerCraft Geri Döndü!!! Zevkini Çıkarın, Yeni yerler keşfedin \\ JokerCraft.minecraft.to

Arkadaşlar JokerCraft serverimiz açılmıştır. Serverimiz birçok warptan oluşmuştur. Özellik olarak 8GB RAM'a sahip 32 kişilik bir serverdir. Ve içersinde Factions / Jobs / MiniGames [PEKYAKINDA] / SkyBlock / HungerGames [PEKYAKINDA] / Survival bulunan geniş çaplı ve herkesi eğlendirebilen bir...
  3. uyusuak

Hiçbir eklenti yok, sadece hayatta kalma. Hamachili Survival Minecraft

İsteyen gelsin hiç uğraşamicam yazıyla hamachi ağ: uyusuak şifre: 123 ip: 25.78.91.50 GİREMEYEN OLURSA GÜVENLİK DUVARINI KAPATSIN, PORT AÇSIN, MODEMİNİ VE BİLGİSAYARINI RESETLESİN
  4. uyusuak

ALLAH AŞKINA BU NASIL BİR SORUNDUR? [Çözüldü]

Laptop özellikleri : Windows 8 - 64 bit intel core i5-3210M CPU @ 2.50GHz 8 GB RAM, AMD Radeon HD 7500/7600 Series Sorun bu : Çözüm formatmış.
  5. uyusuak

Minecraft harita ekibi aranıyor

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim adım Cem. Başlıkta gördüğünüz üzere minecraft haritaları düzenleyip tanıtım videolarını çekip Youtube'a koymayı düşünüyorum. Lütfen her maddeyi ve satırı düzgünce okuyunuz.* Fazla uzatmadan özet geçeyim. Haritaları 3 kişi yapacağız. Ben ve yanımda...
  6. uyusuak

1.7.4 Large Biomes Seed, Taşra'da Doğuyorsunuz

SEED: 9081708054421483041 EKRAN GÖRÜNTÜLERİ :
  7. uyusuak

MOB SPAWNER BİLE YAPACAĞIZ! SURVİVAL OYNAMAK İSTEYENLER KOŞSUN!

SURVIVAL BEN BAŞLADIM BİLE SİZİN GELMENİZ KALDI SADECE EV YAPACAĞIZ KÖY KURACAĞIZ MOB SPAWNERLER BİR SÜRÜ ŞEY YAPACAĞIZ! Hamachi ağı Kimlik: Kurallı Şifre: 123
  8. uyusuak

"uyusuakwp8" Hesabına Skin İsteği;

Merhaba arkadaşlar minecraft nickim uyusuakwp8 Yeni bir skin istiyorum Skinimde alev ve siyah desenler çok kullanılsın Gerisi size kalmış Karşılığında bir şey alamazsınız zaten verecek değerli bir şeyim yok, isteyen değerli vaktini harcayıp bana skin yapıp mesaj olarak atarsa sevinirim.
  9. uyusuak

1.6.4 Rpg Plugin Paketi

Eğer mümkünse benim için hazırlayıp alttan link atar mısınız? Hem benim gibi isteyenler de yararlanmış olur. Forumda bulamadım, kusura bakmayın.
  10. uyusuak

İstek: 1.6.4 Rpg Plugin Paketi

Eğer mümkünse benim için hazırlayıp alttan link atar mısınız? Hem benim gibi isteyenler de yararlanmış olur. Forumda bulamadım, kusura bakmayın.
  11. uyusuak

JustPvp | Pvp Server | Cracked 54 Kişilik | Kimse Yok | ZOR | %0 ORANINDA LAG!

CREEPER PATLAYINCA BLOCKLAR KIRILIR! İp Adresi : justpvp.fluctis.com JustPvp Nedir ? Minecraft'ın 1.3.2 güncellemesinden bu yana birçok zaman sunucu açmış deneyimli , uzman kadrosu ile oyunculara Minecraft'ın Pvp zevkini tam tadıyla yaşatmaya çalışan , çaba sarfeden bir oyun...
  12. uyusuak

DERS İSTEKLERİ

Beyler istediğimiz dersleri bu konu altından yazalım... Benim isteğim: Minecraft Yogbox 1.2.3 town hall ile nasıl köy kurulur?
  13. uyusuak

Technic Pack Hexxit Mod, SURVIVAL SEED, MADEN ZENGİNLİĞİ !

SELAM HEXXIT'CİLER ! Bu seed'te başlangıçta 142 diamond kazabileceksiniz, çok zengin madenleri var ve korsanlarla savaşabilecek 100'e yakın korsan gemisi vardır. Hepsini saydım arkadaşlar, eğer oyunu bitirmeyi planlıyorsanız bu tamamen sizin tercihiniz olmalı! Hiç uzatmadan resimleri ve seedi...
  14. uyusuak

Technic pack'ten anlayan lütfen acil yardım

Arkadaşlar t.p launcher indirdim fakat mod seçiminde kararsız kaldım tekkit lite, tekkir, hexxit falan var, hangisini oynamalıyım size? hepsini denemek istemiyorum teker teker... Önerileriniz için şimdiden sağolun
  15. uyusuak

Minecraft "Lav Map"

Ve, sonunda ilk olarak çukur ile başladığım ve oluşturduğum Lav Mapi'ni sizlere sunuyorum Hiç uzatmadan resimler ve tanıtım videosu... Lütfen emeğe saygı :)) İndirme linki: http://www.mediafire.com/?8mrmrzg8m47oc8j Virus total...
  16. uyusuak

Yeni Minecraft Temple Run Mapi Geliyooooooooooooorrr !!!!!! // Bu <<>> demo map gibi bir şey //

Merhaba arkadaşlar temple run mapi yapıcam ve biraz emek harcamayı düşünüyorum ve isterseniz mapi siz de alıp kendinize özel temple run mapi yapmaya çalışabilirsiniz. MCEdit ile yaptığım bir çukur parçasıdır bu sadece.... İndirme linki : http://www.mediafire.com/?wql290ujkb4kl9d Virus...
  17. uyusuak

Minecraft 2. Parkur Map'im Sizlerle, //with images// by uyusuak//

Merhaba arkadaşlar yine hiç uzatmadan resimlere ve linke geçiyorum... İndirme Linki: http://www.mediafire.com/?eeeeqxn2vw3dybp Virus Total: https://www.virustotal.com/tr/file/cd06fa7b3b72d30584d0092906e89f591d34b703256fd61ab5fbd1eb12ab2335/analysis/1384878083/ Virus Total 2...
  18. uyusuak

Gelmiş geçmiş en güzel TOP 5 Adventure Maps... /// Alıntıdır ////

Merhaba arkadaşlar, hiç uzatmadan videoyu veriyorum.
  19. uyusuak

'Minecraft Maps' Parkur Map//By uyusuakwp8\uyusuak// İlk mapimiz

Merhaba arkadaşlar youtube de artık yaptığımız mapleri sunmaya başladık... Bunları walkthrought şeklinde size sunacağız. İlk videomuz lütfen emeğe saygı verin, eğer mapi indirirseniz yorum atmayı unutmayınız :) Ekibimize katılmak isteyenler; şartlar ve başvuru formu : 1-) Hamachi serverinden...
  20. uyusuak

2 Adet Sorum Var

1. si Neden hala 1.7.2 versiyonlu türk serverler çıkmadı ve optifine da çıkmadı? 2.si Premiumlar crack serverlere girebilir mi?
  21. uyusuak

Minecraft Multiplayer Sorunu

Arkadaşlar minecraftı açıyorum multiplayer butonuna tıkladığımda serveri giriyorum tam serveri analiz ederken oyundan atıyor. Sebebi javanın minecraftı engellemesi... Sanırım.
  22. uyusuak

Minecraft Premium Kredi Kartı Telefon değişikliği

Arkadaşlar ben babamın kredi kartındaki bilgilerde kendi telefonu kayıtlı değildi yani telefon numarasını değiştirmişti. Sonra kredi kartı bilgilerinde eski tel nosu gözükünce premium alma işleminde eski tel nosuna gönderildi kod. Kredi kartı bilgilerindeki tel nosunu güncelledik. Ama premium...
  23. uyusuak

Benimle oynar mısın Dindar kardeşim :D (Premium)

Arkadaşlar benimle sadece hafta sonları minecraftta takılmak isteyenler mesaj atsın server kurarım minecraft.net ten indiricem server.exe yi ordan da açarım serveri oynarız. Sadece haftasonları olmak şartıyla. Yaş isim mevzu falan filan detayları özel mesaj atarsanız memnun olurum. Benim...