Arama sonuçlarınız

1. mehmettaskin

Mod Paketleri

Artık hiçbir modpaketi oynayamıyorum, ne Beyond ne Unstable ne Sky Factory 3 hepsini denedim oyun açılmıyor bile beklememe rağmen. Curse'den modpack de indiremiyorum her birinde hata çıkıyor, bilgisayarım ölmüş mü :/ Bu arada Curse çözümünü bilen varsa yazsın lütfen
  2. mehmettaskin

Infinity Evolved Crash Sorunu

Crash veriyor ve saveye girince 4-5 sn siyah ekran gözüküyor hotbarla birlikte ve kapanıyor Chisel: Errors like "[FML]: Unable to lookup ..." are NOT the cause of this crash. You can safely ignore these errors. And update forge while you're at it. EnderIO: Found the following problem(s)...
  3. mehmettaskin

FTB HermitCraft Açılmama Sorunu

Merhaba benim bir sorunum var yeni gelen 1.10.2 modpacki deneyeyim dedim yükledi felan oyun direk açılmadan hata veriyor sorun nedir acaba? Console Log FTB Launcher logs: [22:57:37] [DEBUG] Main.main:142: Launcher arguments: [] [22:57:37] [INFO] JGoogleAnalyticsTracker$2.run:484...
  4. mehmettaskin

Bevo's Tech Pack Crash

AT Launcher bölümü olmadığı için buraya açtım.Normalde bir sorun yokken daha yeni 2 kere girmeye çalıştım ve 2 kere crash verdi.Java bilgim olmadığı için anlayamıyorum anlayanlar lütfen bi loga bakabilir ve sorunu söyleyebilir mi ? ---- Minecraft Crash Report ---- // On the bright side, I...
  5. mehmettaskin

Direwolf 1.7.10

Beyler hackphoenix.com'un FTB launcherini indirdim Direwolf 1.7.10 u indirip kurdum Mojang yazısı geliyor sonra 7/7 oluyor ve kapanıyor.Java parametreleri kullanıyorum sorun nedir?İsterseniz logta atabilirim
  6. mehmettaskin

Forum Ve Minecraft

Ne zamandır minecraft oynamıyorum fakat durumlar hala forumda like ve post kasmaya çalışan çocuklar, para kazanabileceğini sanan çocuklar (onlar için ctrl v de tuttuğum yazı Biraz büyü, kaliteli bi mikrofon al, güzel bir bilgisayar edin, yeteri kadar İngilizce öğren o zaman aç. Fan sesi ve...
  7. mehmettaskin

Modlu Minecraft Ekibi

Ben modlu serverlarda(çok oynayanı olan bi modpack bulacağım)oynayacağımız 3-4 kişilik bir takım oluşturmak istiyorum.Öncelik FTB'de fakat bulamazsam Tekkit'ede bakabilirim.Yabancılarda serverlar premium olduğu için premium gerek.Katılmak isteyenler yaşını, mod bilgisini ve skypesini bana özel...
  8. mehmettaskin

Medieval İçin İzleyebileceğim Kanallar

Medieval build için izliyebileceğim kanallar var mı, önerebilir misiniz ?
  9. mehmettaskin

Modlu Minecraft

Benle modlu minecraft oynayacak özelden mesaj atsın.Orta derece modlardan bilmesi yeterliGüncel
  10. mehmettaskin

Modlu oynayacak

Arkadaşlar modlu oynayacak arıyorum şartım skype lazım mic gerek yok ve sadece FTB'deki modpacklerden oynayabiliriz.Oynayacak varsa skype vereceğim.
  11. mehmettaskin

GIF Paylaşma Alanı

Madem herkes GIF'ci herkes GIF yapıp veya beğendiği bir GIF'i koysun.
  12. mehmettaskin

Bu Adama Bir Bakın !

Bu adam gerçekten " Midesiz " çok değişik şeyler yapabiliyor. Tek Dikişte 2.5 Litrelik Coca Cola İçmek ; Kabuğu İle 12 Yumurta Yemek ; 43 Mumla Birlikte Pasta Yemek ;
  13. mehmettaskin

BF 3 Bedava !

EA ( Electronic Arts ) Games firmasının oyun platformu Origin'de On The House bölümünde Battlefield 3 bedava ! Yani oyunu oyun kütüphanenize Get It Now seçeneğine basarak ekleyip istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz. Yaklaşık 20 GB'yi indirmeniz gerekiyor. Not : 3 Haziran'a kadar.
  14. mehmettaskin

FTB Profil Sorunu

Arkadaşlar ben crack kullanıyorum, FTB'de Profili açıyorum oyunu açıyorum kapatıp yeniden FTB Launcher'i açınca profil silinmiş oluyor. Ne yapmalıyım ?
  15. mehmettaskin

Benimle oynayacak

Benle oynayacak birini arıyorum premium olsun ve moddan anlasın.ATLauncher oynayacağız.Serveri siteden buluruz skype:burak.taskin1
  16. mehmettaskin

FTB oynayacak

Ftb oynayacak arkadaş arıyorum + 12.Modları bilmesi lazım bu arada ve premium olması lazım. Skype:burak.taskin1
  17. mehmettaskin

Premium

Cdkeyspot adlı siteden dediklerini yaptım ve gift code değil migrateli hesap verdiler.MCSG'ye girince sürekli şöyle diyor
  18. mehmettaskin

K.A.S.A Standart Paket Oynayacak +12

Beyler K.A.S.A Standart v2,0 oynayacak varmı.Serveri open to lan veya hamachi olarak kurabiliriz. +12 olsun.
  19. mehmettaskin

Migrate

Beyler çalışan migrateli hesap varmı ? Ben bulamıyorum önceden oynuyordum şimdi hepsi bozuldu.
  20. mehmettaskin

FTB Launcher Sorunu

Beyler hala düzelmedi sorunum.ATLauncher'de sorun yok ama FTB Launcher'de 1 gb veriebiliyorum 64 bit pc ve 64 bit Java var. Java kodu giriyorum bir şey yok hala. @AlichosTR
  21. mehmettaskin

Steve Sahilde

Kendi Yapımım apply to minecraft now
  22. mehmettaskin

Modlu Launcher Sorunu.

Beyler benim 4GB Ram'ım var.Fakat FTB ve ATL Launcherde 1GB Ram verebiliyorum.Acaba neden bi söylerseniz sevinirim.Virüs mü var acaba ?Ve oyunu açamıyorum @AlichosTR @Schaffer
  23. mehmettaskin

Puanlarım Gitmiş !

Yetkililer noluyo 2.000 küsür ödül puanım vardı hepsi gitmiş 1 yıldır vardım pek önemli değilde yinede soruyorum @craft_man
  24. mehmettaskin

Benimle oynayacak premium arkadaş

Benimle oynayacak premium arkadaş arıyorum.Skype şart ve mic şart.12 yaş üstü olsun ve sesi kız gibi olmasın :D
  25. mehmettaskin

Yardım ve Destek.

Herkese selamlar, bence artık Yardım ve Destek rütbesi olmalı, raporlar ona gitsin