Arama sonuçlarınız

1. Aegron

Can Demirhan RPG Plugin Paketi V1.0 [Beta]

Kodlamaların tamamının sana ait olduğuna emin misin ?Skriptlerin hiçbiri sana ait değil. Hepsi ********** adlı rp sunucusunun yapımı.
  2. Aegron

Merhaba | TigerArmy |

Öncelikle hoş geldin, umarım forumda iyi vakit geçirirsin. Ayrıca K-Rap [Korean Rap] dinliyor musun ?
  3. Aegron

[1.7.4] Seeds [Güncel]

İstek olursa Spawner ve Dungeonların bulunduğu Seedler'i paylaşacağım.
  4. Aegron

[1.7.4] Seeds [Güncel]

*birçok biyom'u içinde barındırıyor *Ev yapmak için ideal, Manzarası yeterli *Roofed Forest Biyomu içinde dev mantar ağaçları mevcut Seed; [-1176799006418613051] [Biome'nin Başlangıç alanıdır]...
  5. Aegron

[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Umut ile konuştum; Ama olumlu bir yanıt alamadım. Bu da demek oluyor ki ortada gelecek bir proje yok.
  6. Aegron

LoreCraft ekibi olarak yeni bir projeye başlamayacağız.
  7. Aegron

Modern Ev | Çevre ve İç Düzenlemeler Tamamlandı

Bana ilham kaynağı oldun @LifeTaker... bundan böyle Modern yapılar yapmaya başlayacağım :G Umarım başarabilirim. Bu arada, Doku paketinin ismi nedir ?
  8. Aegron

Hikaye Yapmaca

Kızın elini tuttu
  9. Aegron

ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

Sorun parası değil, Oynadığım ve gördüğüm bütün "Elite-Rp'ler" böyle. Bir iki ay sonra kapanıyor... İsterseniz bir kaç tanesi sayabilirim.
  10. Aegron

ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

Güzel konsept. Ama bir yada iki ay sonra kapanacağından %100 eminim.
  11. Aegron

Rüya Köprüsü Yeni Advanture map

Harita bir acemiye göre çok güzel, Devamını yapabilirsen iyi olur. Ayrıca @TheProfessional MmoRpg'nin anlamını, Özellikle'de Mmo'nun anlamını araştırmanı öneririm.
  12. Aegron

Mythcraft Role Play - Lord Of The Rings

Sunucu Yabancıların oynadığı ve beğendiği bir sunucudur. 2 yıla yakın süreden beri faaliyeti sürüyor. Ayrıca Host sahibi, Sunucu sağlayıcısını hayrına vermedi kurucuya.
  13. Aegron

VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

Olaya yüzeysel bakmamanızı öneririm. Tabi Burada suçlu rehber'de neyse...
  14. Aegron

İnternet Sansürü Onaylandı Peki Cezalar Neler ?

Hiç göz atan oldu'mu bu maddelere ?! Anlamıyor musunuz arkadaşlar ? İnternetinize ne kısıtlama geliyor nede sansürleme... Torba yasası sadece internet güvenliği protokolü üzerine kurulmuştur.
  15. Aegron

Kendi Yaptığım Amatör Skin

http://www.minecraftskins.com/skin/1125389/m7mdxd/ Yaptığın skinler'in (!) Sana ait olduğuna emin misin ?
  16. Aegron

Kendi Yaptığım Amatör Skin

Amatör bir çalışmaya göre Güzel. Eğer biraz daha renkler üzerine yoğunlaşırsan, Daha iyi olabileceğini düşünüyorum.
  17. Aegron

Oynadığınız ilk 3D oyun ne?

Prince Of Persia tek kelime ile candır. İlk oynadığım Oyun olmakla beraber, En çok eğlendiğim Serilerden birisidir.
  18. Aegron

Plugin Sitesi Açmayı Düşünüyorum, Bi' Bakın

Türkçe anlatımlar ve Destek hattı olacak ise böyle bir sitenin açılmasını desteklerim. Ayrıca bu konuda profesyonel [Plugin] İsen Kuracağın sitenin iyi yerlere geleceğinin'den eminim. Bol şanslar.
  19. Aegron

En muhteşem Rp Sunucu bile 2 Ay'mı dayandı ? BukkitTürk, Darkfall:Reunion ve Mythcraft [Benim şahsi görüşümdür, MythCraft halen açık durumdadır] saydığım rp sunucuları 2 Yıl civarından beri faaliyetteydi/Faaliyette. Ayriyetten, Rol sunucularının çoğunluk ile kapanma nedeni, Yönetim vs değil...
  20. Aegron

İnternet Sansürü Onaylandı Peki Cezalar Neler ?

Bu kurallar tamamen uydurmadır. Gerçek Torba Yasası'nı [İnternet Sansürü] Türkiye Devletinin resmi kurum sitelerinde bulabilirsiniz [.Gov] Ama ben yinede buraya maddeleri atıyorum, Bol bol faydalanın. 1- Anahtar kelimelerle "uygunsuz içerik" belirlenip sayfa kaldırılabilecek. 2- Sansür, URL...
  21. Aegron

Okul açıldığından ve Günlerden Cumartesi-Pazar olmadığından, 5-6 kişi sunucu için iyi bir sayı.
  22. Aegron

Rol yapmak zaman ve emek isteyen bir iştir. Bizde isteriz her şeyi kısa tutmayı; Ama olmuyor işte. İnsanların rol yapıp yapamadıklarını telepati yolu ile anlayamıyoruz.
  23. Aegron

Edit; Mesaj, Tartışma ortamı yaratabileceğinden kaldırılmıştır. [Nope, Im Aegron] Sunucu hakkında bir ipucu vermek gerekir ise; İskandinav mitolojisini iyi bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.
  24. Aegron

- Donate imkanları ile alınan her ırkın, düşük formlarına gelişmiş başvuru ile ulaşılabiliyor. Ayrıca düşünsene, Sunucuya gelen her kişiye Tiefling rolü verseydik nasıl olurdu.