Arama sonuçlarınız

1. Yigitkan

Ben server Kurabiliyorum İstersen 5dkmi almaz Kardeşim Kurayimmi Oynayalımmı

Ben server Kurabiliyorum İstersen 5dkmi almaz Kardeşim Kurayimmi Oynayalımmı
  2. Yigitkan

Sw Açık Yerde Var gel Hemen

Sw Açık Yerde Var gel Hemen
  3. Yigitkan

Uyumluyum Yardım Severim Diyen 2 Kişi Arıyorum 14-13-12 Yaş Arası Survival Yapıcaz

Server İP : 25.71.7.161 Hamaci Ağ Adı : gelin112 Hamaci Ağ Şifresi : 123 Skype Gerekmez Uyumlu Ve Yardım Sever Olsun Yeter. Yiğit Özkan
  4. Yigitkan

Karedeş İstanbulcraft Başlıklı Konuna Adımı Ve Dahili Bilgilerimi Yazdım Kontrol Edersen Sevinirim

Karedeş İstanbulcraft Başlıklı Konuna Adımı Ve Dahili Bilgilerimi Yazdım Kontrol Edersen Sevinirim
  5. Yigitkan

4 Kişi Survival Oyuncusu Arıyorum Saf Survival Olacak

Server Dolmuştur.
  6. Yigitkan

Yeni Yılı Sabırsızlıkla Bekliyorum :

Yeni Yılı Sabırsızlıkla Bekliyorum :
  7. Yigitkan

4 Kişi Survival Oyuncusu Arıyorum Saf Survival Olacak

Mehabalar, Ben Yiğit Özkan 4 Survival Arkadaşı Arıyorum Server Saf Survival Olmak Üzre Ne Tp Nede Başka bir şey Yok Ayrıca Skype Flanda İstemiyorum Yaş Sınırım 14 ve Altı Olursa Sevinirim Hamaci Ağ Adı : gelin34 Hamaci Ağ Şifresi : 123 Server İp: 25.71.7.161
  8. Yigitkan

MineCraft Arkdaşı Aranıyor İçeri!!!!!

Ben Çok İyi Bir Dostumla MineCraft Oynuyoruz. Bir Türk Serverinde Oynuyoruz. Bizimle Oynamak İsteyen Arakdaşlarımızı Davet Ediyoruz. Mikrofon Olması Şarttır. Skyp Üzerinden Görüşülüyor. Bize Ulaşmak İçin: Aşağıyı Oku Hamaci Ağ Kimliği : dostlar0 ( D küçük olcak) Ağ Şifresi: 123 Bu ağa...
  9. Yigitkan

ne zaman açılacak bekliyoruz.

ne zaman açılacak bekliyoruz.
  10. Yigitkan

Kardeş Sw deki Hamaci Ağlar Yok diyor mevcut deil yani!!!!!!!!1

Kardeş Sw deki Hamaci Ağlar Yok diyor mevcut deil yani!!!!!!!!1
  11. Yigitkan

benşm sw gelsene yepyeni

benşm sw gelsene yepyeni
  12. Yigitkan

benim sw gelsene

benim sw gelsene
  13. Yigitkan

Kardeş Ben senini hamaci serverinin ip sini ve şifresini girdim ve bana böyle bir ağ yok dedi ne...

Kardeş Ben senini hamaci serverinin ip sini ve şifresini girdim ve bana böyle bir ağ yok dedi ne yapabilirim?