Arama sonuçlarınız

1. tigerwolf68

SAKIN BAKMAYIN

MCedit le ilgili birsürü şey biliyorum ve bilmediginiz şeyleri bana sorun cevaplayım eğer cevabını bilmiyosam arastırıyım :)
  2. tigerwolf68

Mantar Adası Seed

Mantar Adası seed buyrun : HAPPY15TATIL Doğduğunuz yerin az ilerisinde mantar adası var bayyaaaa büyük :)
  3. tigerwolf68

^^ Talha's City 1.0.1 v ^^

Güzel bi map oldu bence bi bakın :) ;) Merhaba Millet Uzun süredir sitede yoktum ama dönüşüm müthiş oldu :) Sizin için bir harita yaptım. Haritamın Çıkışı: Canım sıkıldı ve minecraft'a yeniden başladım ve profesyonel bir mcedit kullanıcısı oldum. Ve sonra mcedit kullanmadan bir map yapmaya karar...
  4. tigerwolf68

Büyük Şehir Yapım (Dönmedolap bile var)

Merhaba Millet Uzun süredir sitede yoktum ama dönüşüm müthiş oldu :) Sizin için bir harita yaptım. Haritamın Çıkışı: Canım sıkıldı ve minecraft'a yeniden başladım ve profesyonel bir mcedit kullanıcısı oldum. Ve sonra mcedit kullanmadan bir map yapmaya karar verdim. ancak çok zor olduğu için...
  5. tigerwolf68

Park Lunasan 2 (Dev Bina, At Çiftliği vb.)

Arkadaşlar ilk önce Park Lunasan 1'in de linkini vereyim indirin bakın o da güzel ;) https://hotfile.com/dl/193111873/f3e6b5e/Park_Lunasan_1.rar.html Park Lunasan 2'den bazı kareler https://hotfile.com/dl/193112816/59895b0/Park_Lunasan_2.rar.html
  6. tigerwolf68

Minecraft Hile Kodları 1.3.2

Minecraft geçtiğimiz günlerde 1.3.2 yamasına geçiş yaptı ve oyun içi bazı komutlar eklendi. Hileleri sizlere anlatacağım; 1) Minecraft'a girin 2) ayarlara girin 3) Kontrol ayarları 4)Sohbet e tıklayın ve Enter tuşuna basın 5) Entere basarak vereceğim kodlardan istediğinizi yazın /xp 5000 level...
  7. tigerwolf68

Minecraft Park Lunasan 1.3.2

Evet Arkadaşlar şimdi sizlerle Park Lunasan'ı göreceğiz ;) Park Lunasanda bulunanlar şunlar; + İnternet Kafe (2katlı) + 117 blok yüksekteki tren + Park Lunasan Kabartmalı Duvar + 2 adet Lokanta + 6 odalı Otel(şu an bakımda) + 2 adet dev Dinazor heykeli + 8 adet Piknik alanı + Parkı gezdiren Tren...