Arama sonuçlarınız

1. sonic4

mucosoft ne

evet beyler mucosoft devleti falan diyonuz mucosoftne çünkü mucosoft duyunca aklıma mukus ondan sonrada sümük geliyor en iyiisi ben bunu ne oldugunu öğrenem :D
  2. sonic4

1.6.2"ciler bilmez "adventurecraft"

adventure craftı bilenler bi el kaldırsın
  3. sonic4

Mta Sa

gta san andreas ın multisi olan mta sa da cit 2 adlı serverde yanımda oynamak isteyenler skypem: minecraftguy87 DİKKAT:video çekebilirim ama belki ayrıca merak edenler gta san andreasınız varsa ben size kurmayı öğretirim sonra birlikte oynarız
  4. sonic4

Minecraft Kapanıyor

30 dakka sonra minecraft kapanıyo sorunu anladım fan ısınıyo temizlet diyosanız babam yalanla yani sonra yaparım diyerek temizletmiyo çözümü olan şu anki çözüm buz dolabından buz al soğut çalışıyo ama ginede çözüm gerek :(
  5. sonic4

Benle Komedi Map Yapmak Isteyen

benle komedi map yapmak istiyorsan mesaj at ama sen serveri kursan iyi olur 1.5.2
  6. sonic4

1.5 müzik

güzel bir şarkı 1.5 ile ilgili
  7. sonic4

flat sıfırdan creative adı siz söyleyin

evet arkiler flatmap olan sıfırdan flatmap server aççam limit yok fakat herkes dost olcak grief yok küfür olmucak ama yarışma kurulabilir kendim bir admin seçicem iyi oynayan biri sonra yarışmalar kurucaz falan felan adı siz seçin serverin. mesaj yazın konuya server 5 kişilik sifre olmıcak