Arama sonuçlarınız

1. E

VPS SERVERA BUILDER ARANIYOR

Hmm bi düşünürüm. Eğer Kimseyi Bulamazsan bana mesaj at
  2. E

FlammingTerraria Hamaci terraria serverim açılmıştır.

:D Metin2 Serverimiz Açılmıştır Kayıt Olmak Ve İndirmek İçin www.powermt2net.blogspot.com
  3. E

7/24 Minecraft Serveri Açacağım

Arkadaşlar ben bir minecraft serveri açtım ve bu serverin 7/24 olmasını istiyorum. Fakat vps veya server almak istemiyorum. Pcyi 7/24 açık tutmanın hem Pcye hem de kullanıcıya zarar verdiğini de biliyorum. Benim de aklıma Pcyi bekleme modunda tutmak geldi. Fakat işe yararmı bilmiyorum. Servere...
  4. E

SİSTEM BELİRTİLEN YOLU BULAMIYOR

Kendi Hamachi İp adresini kopyala ve server properties dosyasındaki server ip kısmına yapıştır. Eğer olmassa ozaman run.bat dosyasını sil ve craftbukkit.jar dosyasına tıklayıp serveri aç. İlk önce kendini oplamayı unutma çünkü serveri kontrol etmek için bir cmd açılmıyor Oyundayken /stop...
  5. E

BLOGU İZLEMEYİ UNUTMAYIN
  6. E

Server yenidir ve daha sadece boss arena ve pvp arena 1 vardır. GMler:Bora ve q23p GM kadrosu: 2/4 Servera girebilmek için: http://flammingterraria.blogspot.com/ Serverin bloguna girip bütün detaylı bilgileri alabilirsiniz.
  7. E

Aranızda Terraria Oynayan Var Mı?

Server artık türkçe
  8. E

Serverin Blogu flammingterraria.blogspot.com Hamachidir 7/24 degildir ama üstünde çalışıyorum.
  9. E

Terrraria Benden sorulur hatta tshock serverim bile var nerdeyse herşeyi craft edebilirim excaliburumu hallowed zırhımı kendim yaptım ama steam yok.İstersen sen benim servere gel ama server ingilizce flammingterraria.blogspot.com blogu sen ingilizce anlıyorsan gel oynarız.
  10. E

Bukkit server kurarken hata veriyor Ne yapmam gerek

Bukkit server klasörünü hazırlıyom sonra run'a tıklıyom ve şunlar yazio 'java.exe' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir program ya da topşu iş dosyası olarak tanınmıyor. C:/Users/USER/Desktop/Bukkit Server>PAUSE Devam etmek için bir tuşa basın . . . Bir tuşa basınca da kapanıyo.Çabuk cevap lazım