Arama sonuçlarınız

1. onlinegenc

CubeDupe | Bu yepyeni projemize destek çıkacak, ücret karşılığı çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Merhaba; Uyarınız için teşekkürler ekip arkadaşlarımız değerlendirecekler. Güncel++
  2. onlinegenc

CubeDupe | Bu yepyeni projemize destek çıkacak, ücret karşılığı çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Güncelleme * Sponsorlara Sunucu Kârından pay verilecektir. %2 == 200$ %5 == 500$ %15 == 1000$ Bu ödemeler her ay sunucunun tüm giderleri(makina, reklam, yönetim giderleri) düştükten sonra kalan paradan verilecektir. ÖNEMLİ HATIRLATMA: Hali hazırda zaten tüm sunucuyu finanse edebilecek ve...
  3. onlinegenc

@ByTheEfsane_ techdevol dostum

@ByTheEfsane_ techdevol dostum
  4. onlinegenc

Merhaba, Mesajını yeni gördüm; Öncelikle kendi beceriksizliğini ve özgüven eksikliğini tüm foruma mâl etmen beni üzdü. Bu projeyi tasarlayan 3 kişi de bu forum üzerinden tanıştı ve birbirine güvenerek bu yoka çıktı. Ciddî bütçeler ayırdı. Yerli yabanci bi çok kişiyle görüştü. Şahsen ben çalışan...
  5. onlinegenc

Merhaba Dostum; Ben zaten hali hazırda birçok firmaya danışmanlık ve/veya yazılım desteği sağlıyorum. Bunların arasında Türkiye'nin önde gelen Altın fabrikaları, Sigorta,Turizm şirketleri yer alıyor. En iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağız. İlgin için çok teşekkürler. Arayışımız...
  6. onlinegenc

Hiç önemli değil :) 3-4 gün içersinde dönüş sağladığı takdirde sıkıntı yok. Kolay gelsin.
  7. onlinegenc

Merhaba; Arayışımız orda da sürüyor desteğiniz için teşekkürler :) Merhaba; İstersen [email protected] adresini skype üzerinden ekleyebilirsin. Merhaba; Yapacağın desteğe göre belirli bir pay alabilirsin. İstersen [email protected] adresini skype üzerinden ekle, konuşalım
  8. onlinegenc

Merhabalar, Bugün itibariyle bu projemizi foruma tanitmak ve ayni zamanda siz arkadaslar arasindan yetenekli, bu isi severek yapan ve ücret karsiligi çalismak isteyen arkadaslar arasinda bir grup olusturmak istiyoruz. Bu projeyi hayata geçirmek gerçekten zor olacak, ama bunun için müsait bir...
  9. onlinegenc

Poteyto V2 | Sponsorluklar ve Kadro Alımları

Merhaba; Skype üzerinden ekledim. Zaten ordan soracağım birçok soru mevcut. Ancak burdan bir kaç konuyu sormamın diğer bazı arkadaşlar için de faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle; Sunucunuzun önceki versiyonunu bilmeyen ve play.poteyto.com üzerinden erişemeyen biri olarak(sanırım v1 açık...
  10. onlinegenc

Bu Kadar Ucuzuna da Pes Artik! 256 Kişilik Teamspeak Sunucu Sadece 24.99tl

Teamspeak ve Minecraft VDS satışımız mevcut. Lütfen konuyu dikkatli okuyunuz. :)
  11. onlinegenc

Bu Kadar Ucuzuna da Pes Artik! 256 Kişilik Teamspeak Sunucu Sadece 24.99tl

www.ozenmedya.net Kabul ediyoruz fiyatları ÖLDÜRDÜK! Çünkü kaliteli hizmetin uygun fiyata olabileceğini ispatlamak istiyoruz! Yüksek hat kapasitesiyle, Supermicro ile güçlendirilmiş güçlü alt yapısıyla hizmetinizdeyiz! PAKETLERİMİZ PAKET ADI: TS3-256 KİŞİ SAYISI: 256 TRAFİK: LİMİTSİZ DOMAİN...
  12. onlinegenc

Yarışma: Her ay 1 kişiye VDS sponsoru oluyoruz!

premium çekilişi yapmayacağım. Eylül ayının kazanan arkadaşı ??? ödülünü premiuma çevirmek istedi. Biz de tek seferlik çevirdik. Yarın sadece Vds çekilişi yapılacak.
  13. onlinegenc

??? isimli üye ile premium hesap karşılığında değişti. Bu ay çekilişi tekrarlayacağım... Birazdan konusunu açarım...
  14. onlinegenc

Efendim bu ayki çekiliş sona erdi. Sonraki ayın konusuna yazmalısınız.
  15. onlinegenc

rand fonksiyonu rastgele verse de biraz uğraştırıcıdır :) Ben onu daha çok lisanslı ürün kodlarken algoritma içersinde kullanıyorum. Shuffle tamamen bu iş için yaratılmış. Daha net sonuç alırsınız. Kolay gelsin. Şuanda bu çekiliş sona erdi. Sonraki ay çekiliş yapılacak.
  16. onlinegenc

Minecraft Market Yaparken Bir HATA Veriyor [YARDIM]

AdminShop ilk satır.
  17. onlinegenc

Serverime map buldum ama map süper düzde onu nasıl değiştircem varsayılana

Normal bir dünya kur. Mapinin bulunduğu dünyayı da ekle. //copy yap diğer dünyaya geç. //paste yap. Yapamazsan buraya yorumumu alıntı yaparak olmadı yaz.
  18. onlinegenc

Aslında yaptığım işlemi shuffle komutuyla yapabilirsiniz. Benimki biraz gelişmiş bir sistem. Zaten dikkatli incelendiğinde tüm işi shuffle komutunun yaptığı görülecektir.
  19. onlinegenc

function cekilisBitir($kacKisi,$yedek=false) { mysql_query("TRUNCATE TABLE `kazananlar`"); $katilimcilar = array(); $kazananlar = array(); $yedekler = array(); $sorgu = mysql_query("SELECT * FROM katilimcilar"); $katilimciSay = mysql_num_rows($sorgu)...
  20. onlinegenc

Bekliyorum :)
  21. onlinegenc

Hayırlı olsun da iletişime geçmesi lazım. Yarın saat 8 e kadar iletişime geçmez ise 2.yedeğe düşecek.