Arama sonuçlarınız

1. O

Minigames Plugini Hakkın Her Şey (Türkçe Videolar)

Bu videolarda minigames pluginini detaylarıyla açıklıyorum. Plugin oyuna otomatik mini oyunlar ekler, her hangi bir şekilde kontrol etmeniz gerekmez. Kanalımı yeni açtım, subscribe olursanız sevinirim^^ Parkur Yapma Spleef Yapma
  2. O

Minecraft Windows 8'de Çalışmayacak! Markus Perrson'dan Microsoft'a Ağır Rest!

Oyun dünyasının fenomeni haline gelen Minecraft’in yaratıcısı, Twitter üzerinden Microsoft’a rest çekti. DOS oyunlarının havasını yaşattığı grafikleriyle oyun tutkunlarına çok farklı bir ‘online gaming’ tecrübesi yaşattıran Minecraft’in yaratıcısı Markus Persson, Windows 8 için uyumlu olması...
  3. O

Sunucular Ve Repor Et Butonu Hakkında

Merhaba, birden fazla konu açmamak için iki önerimi aynı konuda yazıyorum. Çoğu sunucu tanıtımının yeri veya içeriği yanlış oluyor. Buna bir çözüm getirebiliriz bence. Sitenin görünür bir yerine "Sunucu Konusu Aç" ve "Hamachi Sunucu Konusu Aç" gibi bir buton konulabilir.Bu butonlara...
  4. O

Forum Imzası Yapıyorum

Merhaba arkadaşlar, bunun gibi forum imzası yapıyorum/buluyorum. Yukarıda gördüğünüz imza benim yapımım değil, nickimi ve forum adresini ekleyip bir kaç küçük efekt verdim sadece. Bu forumda imza olayı tam yerleşmiş olmadığı için yapıyorum bunu. Photoshop kullanabilen herkes yapabilir...
  5. O

Official Farcry 3 Map! + Texture Pack!

Ubisoft'un Minecraft için yaptığı FarCry 3 mapı! Ayrıca doku paketi de var! Resimler ve indirme linklerinin hepsi aşağıdaki linkle var. http://far-cry.ubi.com/fc-portal/en-US/minecraft/index.aspx
  6. O

Adventure Map Nasıl Yapılmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

GEREKLİ OLANLAR Mutlaka ve mutlaka kuralları açık bir şekilde belirtmelisiniz. Nerede, hangi bloğu kırıp kırmayacağını ve nedenlerini açıklamalısınız. Adventure mapınızı bitirdiğiniz zaman survival moda geçip mapı test etmelisiniz. Bug oluşturabilecek redstone yapılarını sadeleştirmelisiniz. Lag...
  7. O

Adventure Map Oyuncu Aranıyor

Merhaba arkadaşlar şu an bir adventure map üstünde çalışıyorum, daha erken bitirmek ve daha güzel yapmak için bir kaç oyuncu arıyorum. Başvuruyu ister konuya atın ister bana öm olarak atın. Mapın şuanki halinden birkaç resim: Resimlerden de görüldüğü gibi, map serinin ilk mapı olduğu...
  8. O

[Taktik]Cobblestone Üretici Yapmak

Aslında ses vardı fakat hızlandırınca ses gitti ben de müzik koydum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.