Arama sonuçlarınız

1. metal_

Mod Pack Update Crash!

Arkadşlar ftb nin mindrack packi ni oynuyorum. oyuna yeni gelen modu yükleyim dedim sürekli güncelleme geliyordu güncelledikten sonra oyuna girince direk crash hatası alıyorum.yükledigim modu disable yaptım.fakat hala hata alıyorum çözümü bilen varsa bi yardım etsin lütfen ?
  2. metal_

Tesseract Sorunu ?

Arkadaşlar teseract la netherden lav çekmek için sistemi kuruyorum.fakat netherde ki teseractın yanıonda bekleyince sistem calıso netherden ayrılıp lavı depoladıgım tanka dönünce sistem duruyor.cracked ftb kullanıyorum böle bi sorunun çözümünü bilen yardım etsin lütfen
  3. metal_

Mythical Mod ?

Arkadşlar bu modu bilen varmı yada kullanan baya hoşuma gitti.Eğer kullanan varsa ftb nin içine nasıl ekleyebiliriz bu modu bilgi veren olursa sevinirim.
  4. metal_

The Horse ?

Arkadşlar galiba bu 1 nisan şakası filan değil belki paylaşan vardır ama 13w16a snapshot ında atlar eklenmiş bu da videosu.
  5. metal_

Skin değiştirme

Beyler ve bayanlar bi kaç şey denedim ama bi türlü cracked ftb de skin değiştiremedim bilen varsa bi zahmet yardım etsin.
  6. metal_

advanced jetpack

Arkadaşlar ftb nin mindcrack pack ini oynuyorum.Oyunu güncelledikten sonra advanced jetpackin eklendigini gördüm fakat itemi kullanamıyorum advanced jetpackin takınca sanki sadece lappack takılı gibi oluyor hover mode filan alıyorum fakat ucamıyorum sanki sadece lappack takılı böyle bi sorunla...
  7. metal_

minecraft 2.0

Arkadşalar galiba sadece mindcrack pack e gelen bir versiyon tam anlamadım ama güncellemeyi baya güzel yenilikler var.Bir izlerseniz seversiniz.
  8. metal_

skin hakkında ?

arkadaşlar cracked ftb oynuyorum netten skin değiştirmeyi buldum fakat ftb de deneyince çalışmadı yani skin değişmedi nasıl skin değiştirecegimiz hakkında bilgisi olan varmı?
  9. metal_

göz ağrısı fena!

Arkadaşlar belki bu konu buraya açılması yanlış ama sormak istiyorum normal de pc de izledigim bir video olsun oyun olsun cok fazla gözümü yormuyor ama minecraft ta girince daha fazla yoruyor dün 6 saat civarı oynadım ve gözümde agrılar ve gözümden yaş gelmesi gibi sorunlar cıktı sizin de böle...
  10. metal_

thaumcraft hakkında sorularım var?

arkadaşlar yakın zamanda feed the beast oynarken thaumcraft a sardım fakat bazı şeyleri kesinlikle yanlış yaptım ki nedense wand of the adenpt şarj olmuyo 250 vis point kullanınca bitio eskiden kendi kendine şarj olurdu.şimdi olamamya başladı.biraz arastırdım sanırsam aura ile ilgili bişeymiş...
  11. metal_

steel ve aluminum ingot nasıl yapılıor ?

beyler yeni yeni feed the beast oynamaya başladım. Hiç bi bilgim yok nerdeyse oyun hakkında ama öğreniyorum. maceratör (yanlış hatırlamıyosam bu şekilde yazılıo) yapmaya çalıştım ama yapımında aluminum ingot istiyor ama bulamadım chainsaw yaparkende steel istiyor acaba bu ingotları nasıl elde...