Arama sonuçlarınız

1. A

siz benle alay mı ediyosunuz ?

ben nether yerlisiydim 2000 küsür puanım vardı 50 den fazla beğeni sayım vardı vs vs şimdi elmas madencisi olmuşum siz benle alaymı ediyorsunuz ?
  2. A

texture pack hatası

arkadaşlar benim bir problemim var red craft x256 kullandığımda hiçbir problem olmuyor ama red craft x512 kullandığımda oyun otomatik default a geçiyor pc 8gb ram var 1gb ekran kartı var sürümüm 1.6.2 nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim
  3. A

mobları savaştırma

arkadaşlar moblar birbirini nasıl öldürüyo ben bi türlü bulamadım denedim yine olmadı bende zombie horse yapmak istiyom ama oda bi türlü olmuyo zombie şu gıcık atı öldüremiyo diye ben de çok sinirlendim napıcam bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim
  4. A

acil lütfen bakın

arkadaşlar 1 haftadır bukkit server kurmaya çalışıyorum ama her seferinde bu hata çıkıyor internette birçok yazı okudum ama çoğu olmadı javayı update ettim yine olmadı lütfen yardım edin arkadaşlar bi bukkit server kuramıyom bide kodlarda şunlar java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar PAUSE
  5. A

too many items

arkadaslar multiplayerda too many items modunu multide oynarken kullanamıyorum yani kullanamıyorum derken sadece item alabiliyorum ama büyü basamıyorum eşyalara bazı serverlarda adminler yapabiliyor ama ben kendi serverimda yapamıyom bi mod mu yüklemem gerek server a ?
  6. A

böyle bir mod varmı

arkadaşlar bir arkadaş söylemişti bana herheangi bir mobu istediğiniz özellikleri ekleyebiliyormussunuz mesela bir örümcek vurduğunda sizi yakabiliyormuş yada bir atın canını 30 filan yapabiliyormussunuz mod olmasada böyle bir program varmıdır merak ettim bileniniz varsa cevaplarda yazarsanız...
  7. A

atların canı

Arkadaşlar ben 1.6.2 de atlarımın en fazla 13 canı oluyo ama bazı adamların atları 26 canlı filan oluyo bunu yapmanın bi taktiği varmı ? Yardım ederseniz çok sevinirim video link : son 15 dk izleseniz anlarsınız video 2 : bundada nasıl yapıldığı gösteriliyo ama yaptığımda olmuyo :/
  8. A

item alma

arkadaşlar bi videoda görmüştüm adam tek tuşla chestteki tüm itemleri alıyor nasıl yapıyor bilen varmı ?
  9. A

mesaj atma süresi

merhaba arkadaşlar bilmekte olduğunuz gibi forumumuz da bir mesaj attıktan sonra yaklaşık 60 saniye beklememiz gerekiyor başka bir mesaj atabilmemiz için bence bu çok gereksiz bir şey çünkü biz sonuçta bu forumu birilerine yardım etmek için kullanıyoruz ve birilerine yardım etmeninde bir sınırı...
  10. A

minecaft 1.8

arkadaşlar minecraft 1.8 in trailer i çıkmıştır hayırlı olsun, video bizzat mojang tarafından upload edilmiştir. NOT:insanlar daha 1.6.2 nin crackini zor bulurken 1.8 in trailer ının şimdi çıkması kötü oldu ve sanırım 1.6.2 deyken 1.8 trailer i çıkarmak pek mantıklı değil gibi geldi bana neyse...
  11. A

multiplayer da skin değiştirme

arkadaşlar ben crack oynuyorum ve multiplayer da skinimi değiştirmek istiyorum ama bu site gibi http://mcskinsearch.gamer.com.tr/ olmasın başkasının hesabına girmek istemiyorum kendi adımla kendi skinimle oynamak istiyorum yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim
  12. A

tp

arkadaşlar ben minecraft oynarken baya bi evden uzaklaşmıştım yaklaşıkda 15-20 tane köpek evcilleştirmiştim sonra kendimi öldürdüm ama köpekler bana tp lenmedi napabilirim yardım ederseniz sevinirim
  13. A

Texture

arkadaşlar ftb ultimate veya direwolf20 nin bir türlü sphax texture ını kuramadım yardım ederseniz sevinirim
  14. A

Texture Hatası

arkadaşlar ben Sphax GrungeBDcraft 512x MC15 texture ını kullanmaya çalışıyorum ama oyunum crash veriyor ama sphax 212x mi neydi ondan problem olmuyor ne yapmalıyım ekran kartındamı problem var 1 gb ekran kartım var yardım ederseniz sevinirim
  15. A

Forgecraft 2

arkadaşlar neredeyse tüm amerikan gamerlar forgecraft 2 oynuyorlar bu nedir google amcayada sordum bulamadım yardım ederseniz sevinirim, sanırsam mod pack, ftb ve technic gibi bir şey
  16. A

texture

arkadaşlar soartex ftb indirdim hatalı çıktı bu bilinen bişeymi yoksa bendenmi kaynaklı istersenin ss ini koyabilirim
  17. A

too many item

arkadaşlar bildiğiniz gibi ftb de too many item da item alabilmek için sürüklemek gerekli fakat bir yol varmış onu yapınca yine eskisi gibi tıklayınca geliyormuş nasıl yapıldığını bilen varsa söylerse çok sevinirim
  18. A

Sorun

arkadaşlar muhtemelen forumda konu vardır ama bulamadım en azından ara kısmında bulamadım bu yüzden yeni konu açtım. arkadaşlar sphax ın texturesini indiriyorum ama taş veya toprakta portal resmi çıkıyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.
  19. A

istek mod

arkadaşlar minecraft 1.3.1 için böyle yeni silahlar yeni kıyafetler getiren bir mod var mı geçenlerde gördüm bir tane böyle blaze silahları filan vardı ama linki bulamadım bana yardım ederseniz çok sevinirim.
  20. A

mod yardımı

arkadaşlar İndustrial Craft 2 modunu hiçbir yerde bulamadım indirme linkini ve nasıl aktif edeceğimi söylerseniz çok sevinirim :)