Arama sonuçlarınız

1. laylaykom

Arkadaşlar Group Manager'den PeX'e geçirdim. login olamıyorum İznin Yok diyor Yardım

Arkadaşlar Group Manager'den PeX'e geçirdim. /login ******* yazınca "İzniniz Yok" diyor. Permleri veriyorum. Lütfen bakın ve düzeltin. Yapabilen varsa Groupmanager'i veriyim PeX'e çeviriversin... plugin: permissions: system: 'default' copies: '' groups: Admin: default: ''...
  2. laylaykom

Group Manager'den PermissionEX'e Çevirme için Muhteşem Yöntem!

Merhaba, geçen gün serverime PeX yüklemeye karar verdim ve açıkçası çevirmek çok zor geldi. Bir arayışta bulundum ve ingilizlerin yaptığı bir sistem buldum. Bu sitede kolayca Permissionları düzenleyebilir ya da istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi permlerinizi oradaki...
  3. laylaykom

Minecraft Bukkit Server Ram Ekleyince Sorun Çıkartıyor!

Minecraft Bukkit serverım var. Ama Ram Eklemeye Kalkıyorum (64BİT) Oyuna Giriyorum Sw açılıyor ama yazı yazarken deil backspace basınca direk kelimeyi siliyor bi tuşu silmiyor ve başlat.bat bakıyorum connection reset yazıyor. Ne yapmam Gerekiyor?
  4. laylaykom

Hub Server Paketi | 1.6.2 - 1.5.2 | Bedava

Merhaba arkadaşlar, çok yakın bir arkadaşım hazırlamış bu plugin paketini. Ben de gizlice aldım ve paylaşıyorum. 1.6.2 ve 1.5.2 için uyumludur. İçinde beni oku diye bir dosya var onda anlatımı falan yazıyor. Ramazan boyunca ücretsiz verilecektir... :) Buyur indirme linki ;)
  5. laylaykom

Windows vds'de baslat.bat çalışmıyor!! Acill!!

Arkadaşlar, dl.bukkit.org'dan craftbukkit1.5.2.jar indirdim. Baslat.bat'ın içine şunları yazdım. çalıştırıyorum ama şöyle yazıyor; Acil yazın lütfen. VDS Aldım ama server açılmıyor, lütfejn yardımm :(
  6. laylaykom

Windows VDS'mde serveri açamıyorum acill!!

Arkadaşlar, dl.bukkit.org'dan craftbukkit1.5.2.jar indirdim. Baslat.bat'ın içine şunları yazdım. çalıştırıyorum ama şöyle yazıyor; Acil yazın lütfen. VDS Aldım ama server açılmıyor, lütfejn yardımm :(
  7. laylaykom

Arkadaşlar Serverİmİn Bİlgİlerİnİ(map Ismi, Online Sayısı) Nasil Sİteme Çekebİlİrİm?

ARKADAŞLAR SERVERİMİN BİLGİLERİNİ(map ismi, online kişi sayısı vb.) NASIL SİTEME ÇEKEBİLİRİM? Bunu plugin ile mi yapabilirim? Anlatırmısınız?? Bir de dynmap'kuruumunu anlatırmısınız??
  8. laylaykom

Arkadaşlar Bir Sunucuya Nasıl 2 Adet Minecraft Server Kurulur??

Arkadaşlar bir sunucuya nasıl 2 adet minecraft server kurulur?? anlatırmısınız?
  9. laylaykom

Arkadaşlar Serverimi 1.5.2'ye Geçireceğim Ama Pluginler Sorun Çıkartır Mı Gir Yorum At Pls...

Arkadaşlar Serverimi 1.5.2'ye geçireceğim ama pluginler sorun çıkartır mı? Şu anda server 1.5.1, bu serveri .1.52 jar dosyası ile çalıştırırsam pluginler çalışır mı?
  10. laylaykom

Arkadaslar serverimde /spawn yazınca; bu komuta erişiminiz yok diyor??

Arkadaslar serverimde /spawn yazınca; bu komuta erişiminiz yok diyor?? Bunun çözümü nedir acil??
  11. laylaykom

an internal error occurred while attempting to perform this command sorunu

an internal error occurred while attempting to perform this command sorunu alıyorum nedir bu lanet şey??? çözümü ne bunun?? group managewr'de /manuadd isim isim yazıyorum, /manload kullan diyor ne bu yaa
  12. laylaykom

arkadaşlar acil bi plugin lazım dal içeri>>

ARKADAŞLAR WORLD EDİT GİBİ Bİ PLUGİN AMA BUNDA TEK Bİ TAŞ DEĞİL HER TÜRLÜ TAŞI BİR ARADA KOYABİLİYORUZ. ADINI BİLEN VARSA SÖYLESİN :/ :(
  13. laylaykom

Lütfen yardım bu plugin ne?? İçeri Gir>>>>

Arkadaşlar oynadığım bi sw'de meslek alanı var. Orada lapis ve kömür madenlerinin cevherleri karışık bir biçimde konulmuş onu hangi pluginle yapıyoruz?? Acil söyleyin lütfen :/ :/
  14. laylaykom

Minecraft SW Kuruyorum. Hazır SW Mapı lazım. Buyur içeri>>> :/

Minecraft SW Kuruyorum. Hazır SW Mapı lazım. Nereden bulabilirim? Bir de bir spwnda neler bulunması gerek? Biriniz bana hazır map versin allah rızası için yhaa :/
  15. laylaykom

Minecraft SW Kuruyorum. Hazır SW Mapı lazım. İçeri>>>> :/

Minecraft SW Kuruyorum. Hazır SW Mapı lazım. Nereden bulabilirim? Bir de bir spwnda neler bulunması gerek? Biriniz bana hazır map versin allah rızası için yhaa :/
  16. laylaykom

Minecraft SW Kuruyorum. Hazır SW Mapı lazım. Gir içeri>>>>>

17. laylaykom

Perfectcraft - Survival - Ip: "mc.cskral.net" / "195.244.61.75"

PerfectCraft - Survival - Ip: "mc.cskral.net" / "195.244.61.75" Açıklama Merhaba Arkadaşlar, PerfectCraft Sunucumuz artık sizlerledir. Sunucumuz "3GB Ram, 3.2Ghz İşlemci, 1Gbit İnternet Hızı, Xp" Sistemi üzerine kurulmuştur. Sunucumuzda eğlenceli dakikalar geçireceğinize emin olabilirsiniz...
  18. laylaykom

Perfectcraft - Survival - Ip: "mc.cskral.net" / "195.244.61.75"

PerfectCraft - Survival - Ip: "mc.cskral.net" / "195.244.61.75" Açıklama Merhaba Arkadaşlar, PerfectCraft Sunucumuz artık sizlerledir. Sunucumuz "3GB Ram, 3.2Ghz İşlemci, 1Gbit İnternet Hızı, Xp" Sistemi üzerine kurulmuştur. Sunucumuzda eğlenceli dakikalar geçireceğinize emin olabilirsiniz...
  19. laylaykom

Perfectcraft - [survival] - [7/24 Açık] - [1.4.6] - [50 Kişilik(arttırılabilir)]

20. laylaykom

Perfectcraft Açıldı

Sunucu Bilgileri : Ram : 3 gb İnternet Hızı : 20 bit Çekirdek : 4 Sunucu İp : 195.244.61.75 Görevliler : Siuu , cabrito Adminler : prudamish , tntrocks Skype : emre-colakoglu- Spawn Market Arsa
  21. laylaykom

Perfectcraft Açıldı. Admin Rehber Mimar Alimi Vardir.

Sunucu Özellikleri Kapasite : 32 Ama yükseltilir Ram : 3 Gb Bit : 64 Server İp : 195.244.61.75 Sunucu Adminleri : SnakeEyse Prudamish Admin , Rehber , Mimar alımı vardır. Sv 1.4.5 dir . 1.4.6 da bazı eksiklikler vardır. Sorunlar giderilince geçilecektir Güzel Hazır Map Alımı Vardır. Mapi...
  22. laylaykom

Sw Açıcam Nasıl Olmasını Istersiniz?

Arkadaşlar Map hazırlayacağım ardından 1 admin ,2 rehber ,1 mimar alımı olcak.Yazdığıklarımdan istediklerinizin numaralarını yazınız : 1. market 2. arsa 3. pvp arena 4. event arena 5. jail 6. noel ağacı ... eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz. Mapde tavsiye ederbilirsiniz.