Arama sonuçlarınız

1. M

Tekkit Hakkında

Beyler bende korsan minecraft var.Korsan minecraftta tekkit her bilgisayarı açıp kapattığında silip yeniden kurmak gerekiyormuş.Ben tekkit alcam ama kaç tl ? Bi yerde sadece orjinal minecraft istiyo diye duydum doğrumu ?
  2. M

Tekkit Kaç Tl

Beyler tekkit kaç tl bide orjinal mi istiyo ?
  3. M

Minecraft'da Olmasını İstedikleriniz

Arkadaşlar Minecraftta olmasını istediğiniz şeyler nelerdir ? Benimkiler : -Daha fazla silah.(Savaş Baltası , çekiç , mızrak daha değişik kılıçlar vb ) -Oyuna amaç eklenmeli mesela başlarken görevleri seçelim ( Herobrineyi öldür , 150 koyun inek vb kes , Full elmas zırh yap , Köy bul ve koru...
  4. M

Mod Hatası

Arkadaşlar bu sitededen güzel modlar bulup indiriyorum.Sonra %appdata% girip minecraft tıklıyorum.İşte sonra META-Inf ı siliyorum.sonra modlodeari atıyorum.mods un içine modu atıo minecraft'a girdiğimde siyah ekran çıkıyor ve minecraft crashed hatası alıyorum
  5. M

Steve'nin Maceraları

Bölüm 1 : Steve 2 saat sonra bir uçakla adaya gidecekti.Yanında sevgilisi Ashley ve kardeşi Brine'yle gidecekti.Brine'yi hiç sevmiyordu çünkü onun sevdiği şeyleri Brine sevmiyor Brine'nin sevdiği şeyleri kendisi sevmiyordu.Brine annesinin ve babasının Stevi hep daha çok sevdiklerini...
  6. M

Minecraft Hikayesi

Steve 2 saat sonra bir uçakla adaya gidecekti.Yanında sevgilisi Ashley ve kardeşi Brine'yle gidecekti.Brine'yi hiç sevmiyordu çünkü onun sevdiği şeyleri Brine sevmiyor Brine'nin sevdiği şeyleri kendisi sevmiyordu.Brine annesinin ve babasının Stevi hep daha çok sevdiklerini düşünüyordu.Onun için...
  7. M

Bad Video Card

Oyuna Başlarken bu hatayı alıyorum.Ekran kartını ve javayı güncelledim hala oluyor böyle.Çözümü Nedir Aceb ? Yardımcı olursnız sevinirim :oops::cry:
  8. M

Hunger Games Hakkında

Beyler Minecraftta yeniyim Hunger Games diye serverler var.Ne olduğunu çözemedim amacmız ne ? Kitler falan var diyolar işte balıkadam demirci vb vb. Hunger Games serverinde amaç ne ?
  9. M

Beyler 1.3.2

1.3.2 de gelen yeni şeyler neler ? 1.8.1 olmayan ? Ona göre indircem fazla fark yoksa indirmem. ^^
  10. M

Tekkit Sorunu

Beyler tekkit'i indirdim kurdum çalıştı bu siteden yardım alarak Allah razı olsun.Oyuna girdim survivale baktım.Yanda baya bi item var birine tıkladım o itemler gitti bida gelmedi.Nasi açıcam o itemleri ? Sanki too many items var gibiydi
  11. M

Tekkit sorunu

Beyler mine'em korsan.Tekkit indirdim kurdum çalıştı çok şükür.Sonra oyuna girip çıkınca çalışmadı nedeni nedir ? Ve çözümünü yazar mısınız ?
  12. M

Minecraft Son Sürüm ?

Beyler minecraft'ın son sürümü hangisi ? bende 1.8 beta var son sürümü bu değilse son sürümünün adını söyler misiniz ?
  13. M

Tekkit Hakkında

Beyler Tekkit Minecraft diye bişi varmış bunu sadece premiumlar mı kullana biliyor ? Korsan oynaya biliyorsa premiuma göre eksileri neler ? Şimdiden Tşk
  14. M

Hungr Games Hakknda

Arkadaşlar oyuna yeni başldım hrkes hnugergames diye server açmış ne anlama geliyor hunger games ? Amaç görev ne ? :) Şimdiden teşşekürler
  15. M

Hamachi Sorun

Arkadaşlar öncelikle benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Ben Hamaci server'e girecem ama adı ve şifreyi yazıyom bu ağ dolu diyor.Ama tüm serverlerda böyle sadece birinde değil.1 2 3 dolu olur ama hepsi dolu olması imkansız :S :cry: cry
  16. M

Servera giremiyorum

Arkadaşlar bu forum mükemmel serverlar var fakat ip'i kopyalıyorum.Minecraft giriyorum.Çoklu oyuncuya tıklıyom.Sonra sucuya bağlan diyorum ve ip yapıştırıyorum sonra "you are not white-listed on server diye hata geliyor nasıl yaparım ?
  17. M

Tekkit Hakkında Bilgi

Arkadaşlar ben oyunu korsan oynuyorum ve tekkit indirdim bi eksisi varmı korsan tekkit oynamak ? Bide nasıl kuracam açıklarmısnız
  18. M

Acilllllllllllllllll Desttttekkkkk

x y z yükseklik derinlik belirtiğini biliyorumda hangisi ne belirtiyo bbilmiyorum sölyermisiniz
  19. M

Allah rızası için bakın

kardeşlerim ben bi arkadaşdan güzel seed aldım.Fakat başladığım anda benle beraber 20 30 tane köpek doğuyor.Ve beni takip ediyorlar uzaklaşsam bile önümden yeniden doğuyor.Vuruncada beni öldürüyorlar lütfen yardım edin nasıl kurtulurum bu lanet olası köpeklerden ?
  20. M

Texture pack çalışmıyor

denilen herşeyi yapıyorum.metainf siliyorum dosyaları atıyorum ama texture çalışmıyor başka yolu varmı veya yapavilecek bişi varmı