Arama sonuçlarınız

1. LeemonXTr

Technic Launcher Girmeme Sorunu

Arkadaşlar technic launchere girmeye çalışıyorum ama girmiyor. Gerekli üyelik bilgilerimi yazıyorum ve hata veriyor. Nasıl çözerim ? Acil yardım !
  2. LeemonXTr

Yeni Kanal Açtık - EfsaneOyuncu

Arkadaşlar Yeni Kanal Açmış Bulunmaktayız. Eğer Eğlenceli Gır Gır Dolu Bir Kanal Arıyorsanız Tam Olarak Doğru Adrestesiniz. Biz Bu Kanalda 3 Kişiyiz Ve Çok Eğleneceğiniz Videolar Çekiyoruz. Eğer Kanaldaki Videoları Beğenirseniz Lütfen Abone Olmaya Üşenmeyin :) Ve Kanalımızı Arkadaşlarınızada...
  3. LeemonXTr

Benimle Battlefield 3 Co-Op Oynayacak ?

Arkaşlar benle battlefield 3 co-op oynayacak varmı ? varsa ismini versin oynayalım beraber
  4. LeemonXTr

Gta V Hakkında Düşünceleriniz

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 17 Eylül gibi bir zamanda Gta V konsollara filan çıktı oynayan arkadaşlardan düşücelerini almak isterim
  5. LeemonXTr

Windows 8 Hakkındaki Düşünceleriniz

Arkadaşlar Windows 8 Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?
  6. LeemonXTr

Minecraft Hexxit Server Nasıl Kuruluyor ?

Arkadaşlarla Birlikte Hexxit Açıp Oynamak İstiyoruz Ama Hexxit Server Kuramadık Bize Hazır Hexxit Server Dossyası Atabilecek Varmı ?
  7. LeemonXTr

Yeni Kanalımız ArmedonGamingg

Evet Arkadaşlar Youtube kanalımız Açılmıştır Bu Kanalda Genelde Minecraft Oynicaz Ve 4 Kişiyiz Eğer Bİzi Takip Etmek İstiyorsanız Kanalımıza Abone Olun Kanalımızın Linki http://www.youtube.com/channel/UC8ywfZZqff8xPdB4HOFMK8Q Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın
  8. LeemonXTr

Youtube Channelimiz ArmedonGamingg

Evet Arkadaşlar Youtube kanalımız Açılmıştır Bu Kanalda Genelde Minecraft Oynicaz Ve 4 Kişiyiz Eğer Bİzi Takip Etmek İstiyorsanız Kanalımıza Abone Olun Kanalımızın Linki http://www.youtube.com/channel/UC8ywfZZqff8xPdB4HOFMK8Q Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın
  9. LeemonXTr

JustCraft Mapını Bulabilecek ?

Arkadaşalr Server AÇıcam Ama Map Yapmakla Uğraşmak İstemiyorum Ama Bana JustCraft ın Mapı Güzel Geldi Ama Bulamadım Bana Bulabilecek Arkadaşlar Varmı
  10. LeemonXTr

Bana Port Açabilecek İçeri

Arkadaşlar Server Açmak İçin Port Açmam Lazım Ama Bir Türlü Beceremedim Bana İyi Bir Server İçin Port AÇabilecek Gizliden Yazsın
  11. LeemonXTr

Far Cry 3 Ses Sorunu

Arkadaşlar Yeni Ekran Kartım Gelmişti Onla Far Cry 3 Oynayım Dedim Ancak AÇtım Baktım Oyundan Ses Gelmiyor Videolarda Filan Geliyor Ancak Oyun İçinde Konuşmalarda Filan Ses Yok Bİ Türlü Çözemedim Yardımcı OlunBu Arada Arkadaşlar Bir Sorun Daha Var Oyunda Yeşil Bitki Mavi Bİtki Kırmızı Bitki Bide...
  12. LeemonXTr

Loadout Beta Key Nerden Bulurum

Arkadaşlar loadout isimli oyunda beta key nerden bulurum bana yardımcı olabilecek varmı ?
  13. LeemonXTr

64 Bit İşletim Sistemi = Minecraft Hız

Beyler minecraft 32 bit sistem ile 64 bit sistem arasında fps fark edermi hangisinde minecraft daha hızlı olur ona göre kuracağımda
  14. LeemonXTr

Hard Disk Doldu Yardım

Beyler Hard Diskim doldu bu yüzden hiçbirşey indiremiyorum şu an hard diskimdeki boş yer 86 mb :D acilen yardım bekliyorum
  15. LeemonXTr

Beyler Minecraft Alırken Hata Veriyor

beyler minecraft almak için sitesine girdim sonra storeye geldim her şey tmm bu hatayı veriyor We were unable to deduct 19.95 EUR from your credit/debit card because the transaction was declined by your card issuing bank. To continue with this payment we advise that you try again using a...
  16. LeemonXTr

Beyler Şimdi Minecraft Alsammı ?

Arkadaşlar ne zamandır minecraft satın almayı düşünüyorum şu an elimde fırsat var şimdi hemen alsammı bir size danışayım dedim
  17. LeemonXTr

Bana Windows 8 İso Dosyasını Bulacak Varmı ?

Arkadaşlar aklımda windows 8 kurmak var ama 2 gündür arıyorum nedense böyle şeyleri bulamıyorum bana iso şeklinde link verebilecek varmı bu arada windows 8 32 bit olsun
  18. LeemonXTr

Samsung Galaxy S5830İ Çalışmayan Oyunlar

arkadaşlar benim merak ettiğim bir sorun var samsung galaxy s5830i de çalışmayan oyunlar nelerdir hepsini bana söyleyecek varmı acaba cevaplarınızı bekliyorum
  19. LeemonXTr

Windows Xp Net Framework Yüklenmiyor

arkadaşlar çoğu program için .netframework 4.0 gerekiyor ama benim bilgisayarda 2.0 yüklü 4.0 yüklemeye çalıştığımda hata veriyor hata ise yükleme sırasında önemli hata veriyor ve yüklenmiyor 2.0 ın dışındakilerin hiç biri yüklemiyor yardımlarınızı bekliyorum
  20. LeemonXTr

Left 4 Dead 2 No Permissions Hatası

arkadaşlar left 4 dead 2 oynayayım dedim ancak durmadan hata verdi ilk başta steam yüklü değilken steam start hatası veriyordu sonra steam yükledim ancak şimdide no permmissions left4dead2 hatası veriyor lütfen yardım edin
  21. LeemonXTr

Bana Oyun Önerin :)

arkadaşlar canım sıkılıyor bana güzel bir oyun önerecek varmı oyunlarda ilgi alanım genelde savaş oyunlarını severim veya fps oyunlarını cevaplarınızı söylemekten çekinmeyin
  22. LeemonXTr

Tf2 Oynamamı Öneren Varmı ?

Arkadaşlar herkes tf2 ye güzel filan dedğini duydum gerçektende oyun güzelmi güzelse hemen indireceğim hemen cevaplarınızı bekliyorum
  23. LeemonXTr

Güneş Sistemi Modeli Nasıl Yaparım Yardım ?

Arkadaşlar sağolsun matematik hocamız bana bir proje verdi güneş sisteminin modellerinin incelenmesi ve modelinin yapılması hakkında bir proje verdi ama modeli nasıl yapacağım hakkında ufak bir fikrim bile yok bana resimli yararlı bir site bulabilecek varmı
  24. LeemonXTr

Launcher Nasıl Yaparım ?

arkadaşlar ben kendime uygun bir launcher yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım hakkında ufak bir fikrim bile yok bana yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  25. LeemonXTr

Ünvanım Neden Yükselmiyor ?

Arkadaşlar nerdeyse kaç aydır kızıltaş mühendisiyim bunu daha yükseklere taşımak için ne yapmam gerek yardımcı olabilecek varmı