Arama sonuçlarınız

1. K

MİNECRAFT TORNADO Mod (1.3.2)

arkadaşlar forge kurmayı ben size öğretemem onu da kendiniz öğrenin modloader'a gerek yok forge'u minecraft.jar'a at.Meta inf'i sil yeterli 2.siren'i nasıl yapcaz bilmiyorum too many items :D
  2. K

Minecraft:dekorasyon Modu Jammy's Furniture Mod (1.4.6)

jammy's furniture mod'da heyecanlı bir şey yok yoksa heyecanlı anlatırdım.
  3. K

Minecraft:dekorasyon Modu Jammy's Furniture Mod (1.4.6)

Merhaba arkadaşlar süper bir mod ile karşınızdayım.Bu mod minecraft'ta dekorasyon ekliyor.Uzatmıyorum video'yu izleyin. LİNK:http://www.minecraftforum.net/topic/1098808-v40-146-forge-smp-jammy-furniture-mod/
  4. K

Minecraft:mutant Creatures Mod (1.4.6)

evet arkadaşlar bu modda oyuna 3 tane yeni mutant mob atıyor ve siz onlarla savaşıyorsunuz.çok uzatmıyıcam video'yu izleyin. MUTANT ZOMBİE MUTANT CREEPER MUTANT ENDERMAN LİNK:http://www.minecraftforum.net/topic/1336132-146-spmp-mutant-creatures-mutant-snow-golems-v121/
  5. K

Minecraft:herobrine Mod (1.4.6)

iyi de burada sesler çıkmıyor sesler çıkarsa korkarsın :D
  6. K

Minecraft:herobrine Mod (1.4.6)

Merhaba arkadaşlar sizi izleyen korkunç bir yaratık bu mod'da sizi öldürmek istiyicek.Siz onla mücadele edeceksiniz.O sizi gece izleyecek ve uyurken sizi öldürecek.Gerçekten çok korkunç bir mod. DİKKAT:KORKAKLAR'a göre değil. yaratığın adı:HEROBRİNE HA HA...
  7. K

Minecraft:john Mod(1.4.6)

Merhaba arkadaşlar yine bir süper mod ile karşınızdayım.Bu mod oyuna üç tane yeni mob atıyor.Moblar sizi korkutabilir gerçekten çok korkunçlar.Onlarla gece mücadele edeceksiniz.Oyun birazcık daha zorlaşacak Video'yu izleyin...
  8. K

kullanma durumu yok tornado arada sırada gelir dünyaya siren tornado geliyor diye seni uyarır. not:biraz kasabilir
  9. K

You Are Herobrine ! (Sen Herobrinesin !) -1.4.2-

benimkini de paylaşmışlardı arka sayfalar'a gittiği için görünmüyor onları suçlama ayrıca benim video ile paylaşmışsın sana teşekkür ederim o tanıttığın video benim saol onunla paylaştığın için:hihi:
  10. K

MİNECRAFT GUN mod (1.3.2)

Herşeyi doğru yaptığınızdan emin olun video'yu durdurup ilerletip yapın yoksa olmaz :D
  11. K

Smart Moving Mod 1.3.2 !

bunu ben paylaşmıştım:mad:
  12. K

Bana hazır (1.3.2) tornado mod atarmısınız

sen modloader'dan önce minecraft forge'u yükleyeceksin yoksa hata verir
  13. K

server açık gel gir

server açık gel gir
  14. K

Audio mod kurulumu
  15. K

hayır mod zaten forge'la çalışıyor onun gelme nedenini buldum.O minecraft foge api ile çalışan başka modlar kullandığın için eğer hiçbir mod kullanmıyorsan o minecraft forge'un en son çıkan üniversal'ini indirmediğin içindir.
  16. K

Minecraft foge'u yüklediysen mojang yazısından sonra geldiyse onu bilmiyorum
  17. K

evet tabi ki aynı olur,mod sadece 1.3.2 patch'ine uygun
  18. K

Arkadaşım bazıları da video'yla anlat diyor.
  19. K

Hangi konuda:cool:
  20. K

teşekkür ederim:hihi:
  21. K

Minecraft'a biraz heyecan eklemeye ne dersin?ben evet derim.Çünkü bo mod gerçekten harika.Oyuna kocaman bir fırtına ekliyor inanılmaz bir şey.(video'nun altında link var):) LİNK:http://www.coros.us/mods/tornadoes
  22. K

kullandığın diğer modlar sayasinde oluyor.Önce şu basemod denen modu sil.
  23. K

ben modloader gerekli dedim video'da ayrıca şerafettin minecraft forge'u silmelisin yoksa mod çalışmaz mrtmrt oyun siyah ekran oluyorsa minecraft.jar'daki META-INF dosyasını silmemişsin demektir.
  24. K

minecraft forge'mu kullanıyosun