Arama sonuçlarınız

1. rostmon

Karakalem Resim Yarışması SONUÇLANDI

Şüphesiz ki Yetenek ve Yaratıcılık Olarak @Lukasss93 Çoktan Kazanmış Bile.Ama Çok Güzel Başka Resimlerde Var Bilmiyorum Herkezin Emeğine Sağlık.
  2. rostmon

/ Nobel-Craft / Nitrado / PvP / Survival / 0Lag / Top5+Npc / Özel Kit / Anti X ray Çalışıyor /

Rayperz2 bu kadar kötülediğine göre kendi survival sunucun var at bakalım senden bir şey öğrenelim haa yokmu yoksa lütfen daha sakin yorumlar atarmısın.
  3. rostmon

/ Nobel-Craft / Nitrado / PvP / Survival / 0Lag / Top5+Npc / Özel Kit / Anti X ray Çalışıyor /

Ben anlamıyorum bu insanları ya hayır ne olucak kötülücende yalan söylücende arkadaşlar karalamalara inanmayın girin kendi gözünüzle görün derim. ip yazıyor ben dünden beri oynuyorum harika server Yorumdada bahsettigim gibi harika adminleri var dün bütün gece sabah 8 e kadar online admin vardı...
  4. rostmon

Arkadaşlar ne zamandır hesabıma girmiyordum gerek duymuyordum ama bu arkadaşlar gerçekten saygımı kazandılar şifremi falan buldum girdim üstüne basa basa altını çize çize söylüyorum bakın :) %100 SURVİVAL KALİTELİ VE HARİKA İLGİLİ ADMİNLER... Sabırlarını sınadım ciddiyim bakın buraya yazınca...