Arama sonuçlarınız

1. T

2 Kişi Survival Oynucaz :)- Video Da Çekeriz.

evet arkadaslar 1 kisi ariom video faln cekcem craftings14 123 de sifre
  2. T

Server Mi Kaldi.

Arkadaslar bazi salak ve malaklarin yüzünden serveri kapattim creative acion falan dediler bosuna inanmayin. ölünce cikanlar falan oldu. Oynuyacak 3 kisi ariom baska adam almicam. ölünce çıkmasin. creativeden almiyoruz opluk vericem ama creativeden almicak bisi. hissederesem atarim. adam gibi...
  3. T

Adam Gibi Survival Oynucak Arkadaş

Arkadaşlar serverim var hamachili. lag 0 adam gibi survival atacak, kanka olacak adam ariyorum server 3 kişilik hemen yerinizi alin ilk gelen 3 kişiden sonra agi degişicem ve sadece onlara söyliycem. ag:Vhat? şifre: 123
  4. T

PLUGİNNER

arkadaşlar kurdugunuz serverlerde pluginner mod-admin-builder ariyorsaniz yardimci olabilirim. 20-25 adet plugin biliyorum türkçeleştirmekdende az çok anlarım eger beni pluginer mod-admin-builder almak isterseniz skype adresim uygar.tok
  5. T

MOD İNSTALLER

Merhaba arkadaşlar. öncelikle bu benim ilk konum. Ben bazi arkadaşlarmizin modlari yüklerken sıkıntı çektiğini düşündüm. benim de başima gelmişti. ve okadar dosyayi atarak anlatimlari arayarak uğraşmaktan kurtarmak istedim :) ve sizin için otomatik mod yükleyici ( İNSTALLER)'leri buldum pek...