Arama sonuçlarınız

1. AyLev

Gir bakalım belki seversin :) www.twitch.tv/karalevye

Merhaba Arkadaşlar az sonra Twitch.tv üzerinden canlı yayına başlayacağım. 15 tatilde her gün düzenli olarak açıyorum canlı yayını Hatırı sayılır bir takipçi kitlem var (6 kişi :D ) Sizlerin de gelmesini istiyorum şimdiden Teşekkürler Bugünkü yayında Mount and Blade Warband oynayacağım Belki...
  2. AyLev

Nerede Hata Yapıyoruz ???

Merhaba Arkadaşlar. Beni Her Ay Görüyorsunuzdur Zaten :D Temmuzun 1'inde Kanalımızı Açmıştık. O Zamandan Beri Abone Sayımız En Fazla 12 Oldu. Yaklaşık 4 Aydır Bu İşle Uğraşmamıza Rağmen Abone Kazanamıyoruz Acaba Nerede Hata Yapıyoruz ? Bunun İçin Sizlere Danışmak İstedim. Lütfen Benimle...
  3. AyLev

Kara Levye Kanal Tanıtım Videosu

İyi Günler Hayırlı Bayramlar Arkadaşlar, Hatırlar mısınız Bilmiyorum Yaklaşık 1 Ay Önce Kanalımızı Açtık ve Bu Kanalı Sizlere Tanıttık. O Zamanlar Kanal Adımız "Karaiplev"di. Sonrasında Düzgün İsim Verelim Dedik ve Kanalın Adını "Kara Levye" Olarak Değiştirdik. Geçirdiğimiz 1 Ay İçinde Tecrübe...
  4. AyLev

Kanal İçin Eleştirilerinize İhtiyacımız Var

Öncelikle İyi Günler Arkadaşlar. Arkadaşın Israrıyla Bir Kanal Açtık ve Oyun Videoları Çekiyoruz Ben GoksuBay ve Arkadaş da Karaipjack Sizden İsteğim Bu Konunun Altına Kanalımız Hakkında İyi ve Kötü Eleştirilerinizi Bekliyoruz. Tecrübe Kazanmak İçin Eleştirilerinize İhtiyacımız Var Kanalın ismi...
  5. AyLev

GoksuBay Eğlenceli Yayın

Merhaba Arkadaşlar Az Sonra Can Sıkıntısından Dolayı Bir Canlı Yayın Yapacağız. Gelmenizi istiyoruz. Eğlenceli Bir Yayın Olacak :) Kanala Gitmek İçin Tıklayınız :)
  6. AyLev

Outrolar

Öncelikle Merhabalar :) Ben Tatil Boyunca Bir İş Yapmadığım İçin Canım Sıkılıyor. Bu yüzden Sizlere Outro Çalışması Yapmaya Karar Verdim Bunlar Çalışmalarım Bunlar Sadece Birkaç örnek. İstediğiniz Türden outro Yapabilirim. Konu Altına Mesaj Atabilirsiniz :D Bu da Videolu Outro Örneği:
  7. AyLev

Eleştrilerinize İhtiyacım Var :)

Öncelikle Hepinizze Merhaba :) Ben Yeni Bir Kanal Açtım Ve Birkaç Video Çektim Fakat Kanalım Küçük ve Yeni Olduğu İçin Eksiklerinin Olacağını Düşündüm Bu Yüzden Size Başvurdum Sizden İstediğim; Videoları Kısaca İzleyerek Çektiğim Videolardaki Hataları Bana Bildirmeniz :) NOT: Bunu Düzgün Bir...
  8. AyLev

Minecraft'ta Skinler Gözükmüyor

Herkese Merhaba Bugün Mİnecrafta Girdiğimde Kimsenin Skini Gözükmüyordu Skini Tekrar Seçmek İçin minecraft.net e Girdiğimde ise "Oops.Our Servers are working a bit too hard,please check back later" Dedi. Herkeste Aynı Sorun var Fakat benim Soracağım Soru Şu Bu Sorunun kaynağı Nedir?
  9. AyLev

[Yardım] RPG Sunucu Açma

Arkadaşlar Benim Aklımda Bir Server Açma Planı var Ve Bu Serveri RolaPlay yapmak İstiyorum Fakat Sorularım var 1-) Gerekli Pluginler Nelerdir 2-) Bunun İçin Özel Bir Mapmı İndireceğiz Yoksa Kendi Mapımızıda Kullanabilirmiyiz ? Şimdiden teşekkürler :)
  10. AyLev

Savaşın Kanlı Gölgesi [TÜM BÖLÜMLER BURADA YAYINLANACAK]

MineTürkFilm Ekibinden Yepyeni Bir Film Daha Macera,Aksiyon,Heyecan Hepsi Bu Filmde "SavaşınKanlıGölgesi" İzlemeye Değer Bir Film (NOT: Tüm heyecan 2. Bölümde Başlıyor) BÖLÜM 1 BÖLÜM 2 Eğer Sende Ekibimize katılmak İstiyorsan Skype Adresimizi Kişilere Ekle Seçmelere Katıl Şartlar...
  11. AyLev

Bayramm98 Twitch Kanalımız

Şu An Minecraft Oynuyoruz Hem komik Hem Zevkli... http://www.twitch.tv/bayramm98tv Sadece Minecraft Oynamıyoruz Diğer Oyunlarda Var Eğlenmek İstiyorsanız Geliniz :)
  12. AyLev

Sizde de İnternet Gitti mi ?

Arkadaşlar Bizde saat 18.20 Civarında İnternet Kesildi Merak Ettim Sizdede Kesildimi Diye Sorayım Dedim :)
  13. AyLev

Savaşın Kanlı Gölgesi [Mine Türk Film]

Herkese Merhaba MineTürkFilm Olarak Bir Film Daha Çekmeye Karar Verdik Filmimizin Adı: Savaşın Kanlı Gölgesi Şimdilik Fragmanını yayınladık İlerki Günlerde Bölümleride Gelecektir Eğer Sende Aramıza Katılmak İstiyorsan Aşağıdaki Formu Doldur NOT: YAŞ SINIRI + 15 DİR Başvuru Formu: Ad...
  14. AyLev

MineTürkFilm Eleman Alımı [MTRF]

Herkese Merhaba İyi Günler :) Temmuz Ayında Açılan Ekibimiz yavaş Yavaş Büyüyor... Sizde Bu Ekipte Olmak İstermisiniz ? Öncelikle Ekipten Bahsedelim: MineTürkFilm [MTRF] Ekibi MineCraft Oyunu Üzerinden Filmler Yapar (Filmlerimize Gitmek İçin Tıklayınız) Üye Listesi: ([]...
  15. AyLev

Savaşan Npc [İstek]

Arkadaşlar Bana Bir Plugin Lazım Bu Pluginde Npc Ler Belli Bir Sınıfa/Krallığa ayrılsın Ve Onlar Savaşsın Böyle Bir Plugin Varmı Varsa Bana Yollayabilirmisiniz? Şimdiden Teşekkürler :)
  16. AyLev

Steve'nin Mücadelesi [MineTürkFilm]

Hepinize Merhaba MineTürkFilm Ekibi Olarak Yeni Bir Film Çektik Filmimizin Adı: Steve'nin Mücadelesi. Steve Helikopter Kazası Geçirir ve Bir Adaya Düşer Orada Yaşam Mücadelesi Vermek Zorundadır BÖLÜM1 BÖLÜM2 FİNAL BÖLÜMÜ
  17. AyLev

Uzay Merakı [Acemilik Videomuzun 2.si :D]

MineTürkFilm 2. Filmimiz Uzay Merakı YepYeni FAIL lerler Geldi :sırıtmak: Hem Komedi Hem Aksiyonlu Olan Filmimizin Yayınlandı BÖLÜM1 BÖLÜM2 BÖLÜM3 KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLER Başvuru Yapmak Mı İstiyorsun ? Skype: Warsuss (Göksu Bayram) Başvuru Skype Den Yapılacaktır...
  18. AyLev

Premium Üye Oldum Server Lazım :D

Arkadaşlar Premium Üye Oldum Ve Premiumlara Özel (Online Mod) Serverlarda Oynamak İstiyorum Öneriniz Nedir ?
  19. AyLev

Karanlığın Lorduna Karşı [Tüm Bölümler Burada Yayınlanacaktır]

Merhaba Arkadaşlar MineTürkFilm Ekibi Olarak İlk Filmimizi Çekmiş Bulunmaktayız Ve Şu an 1. Bölümü Youtube'a Yükledim İşte O Video NOT: TÜM BÖLÜMLER BURADA YAYINLANACAKTIR İlk Filmimiz Olduğundan Hatalar Çok Olabilir Lütfen O hataları Bize Söyleyiniz :) BÖLÜM1 BÖLÜM2 BÖLÜM3...
  20. AyLev

Karanlığın Lorduna Karşı Filminin İlk Hazırlıkları

Evet Arkadaşlar Film Ekibi Kurup Film Çekeceğimi Söylemiştim Filmin Adı karanlığın Lorduna Karşı Build Hazırlıklarında daha 30 dk Oldu Ve Şimdilik Bu Kadar Yapabildik. Fakat Gitgide Güzelleştireceğiz. Yeni Resimler Eklenecektir... SSLER: İlk Sahne:
  21. AyLev

Film Ekibi Kurulacaktır...

Merhaba Arkadaşlar Ben Minecraft'ta Film Çekmek İçin Bir Film Ekibi Kuracağım.Bunun İçinde Bazı Elemanara İhtiyacım Olacaktır. Öncelikler Şunu Belirtmek İsterim; Filmi Çektikten Sonra Ekibi Dağıtmayacağım Çünkü başka Filmler Çekmeye Devam Edeceğim. Şimdi Gelelim İhtiyaç Duyulan Elemanlara: 1-)...
  22. AyLev

Minecraft Çok Geç Açılıyor

Arkadaşlar Ben Minecraftı Açıyorum Fakat Açılması 6 dakikayı Buluyor. İlginç Olan tarafı Oynarken Canavar Gibi Çalışıyor Hiç Kasma Yapmıyor. Bunun Sebebi Nedir ? Şimdiden Teşekkürler
  23. AyLev

WaM Mod Pack (Kendi Yapımım)

Merhaba Arkadaşlar Ben Modpack Yaptım Upload Cuma Günü Olacak Fakat Ben Yinede Konuyu Açayım Dedim Çünkü Sizinde Görüşlerinizi Alayım dedim. Aşağıda Yazılı Olan Modlar Hariç Bana Mod Önerisi Yapabilirmisiniz? Yüklenen Modlar: Jammy Furniture BackPack Coloured Beds ComputerCraft Crafting...
  24. AyLev

Beyler Yardım Modlarla İlgili

Arkadaşlar Ben Kendim Bir ModPack Yapmak İstiyorum Fakat Crash Hatası Veriyor Şimdi Diyeceksinizki bundaki problem ne... ama benim modpack yapmaya çalıştığım modlar technic teki modların aynısı sadece 5 tane modu sildim bunu nasıl engellerim şimdiden teşekkürler
  25. AyLev

Technic Launcher MC Crashed Sorunu

Arkadaşlar Ben Technic Launcher İle Minecraft Oynamak İstiyorum Fakat Tüm Modlara Giriyor Sadece Technich Olan Yere Girmiyor Hata Koduda Bu