Arama sonuçlarınız

1. G

Eski Minecraft...

Ah Minecraft ah lütfen beyler bayanlar söylesenize sizde minecraft ta ilk o eski günleri özlemiyor musnuzu?Herobrine heyecanıyla girdiğimiz madenleri.İlk Diamond'ımızı bulduğumuz zamanı.Lütfen özlemediniz mi?Lütfen eski sistemi Allah aşkına. :( Mesela ben en çok eski o Kapı ve Chest açma sesini...
  2. G

Eski Minecraft...

Eveto uh-oh sesini bende çok özledim.Benimde biraz aş geldi aslında. :cry::cry:
  3. G

Destek

Öncelike merhabalar hayırlı ramazanlar arkadaşlar. :) Sadece kısa bir soru soracağım umarım bilirsiniz.Bazıları map yaparken alıntı yapıyor örneğin camii yapmak için yeni bir dünya yarattım cami mapi indirdim bir siteden o camiyi kurduğum dünyaya nasıl aktarabilirim?
  4. G

Youtube

Anlamadım?
  5. G

Youtube

http://www.youtube.com/user/AbukSubukGame?feature=mhee Youtube kanalımız Subscribe'larsanız seviniriz. :) Bizde takılıyoruz işte umarım Subscribe'larsınız. :)
  6. G

Görevimiz Tehlike [ADV]

Parlattığımız yerden başlasın öyle bir his ver.
  7. G

SawCraft 1

Tamam Jigsaw bekliyorum. :D
  8. G

SawCraft 1

Tamam Jigsaw bekliyorum. :D
  9. G

İntikam Peşinde [SURV//ADV] - [BÖLÜM 1 - KAÇIŞ] // ANKET [CompLexLife]

Çok güzel bir map.Uzunluğu vb. şeyler ilk blüm için gayet uygun devamı gelsin. :)
  10. G

Görevimiz Tehlike [ADV]

Ben suya vagonsuz atladım bir şey olmadı :D Ama evet devamını getir benimde baya hislerime dokundu. :D
  11. G

iş yerinden kaçis 3.bölüm [Son]

Hikayen o kadar da kötü değildi bence. :)
  12. G

Görevimiz Tehlike [ADV]

Süper ya! :) Devamını getir çok gerçekçi olmuş bir de gece yapmışsın. :) Özellikle Trailer. :))
  13. G

İş yerinden Kaçış (Görevli)

Güzel olmuş ellerine sağlık. :)
  14. G

İlk Story Map'im "Korku Adasından Kaçış"

Süperdi şahsen çok ama çok beğendim.Lütfen devamını getir lütfen! :)
  15. G

SawCraft 1

Ben beğendim güzel olmuş ellerine sağlık. Not:Ama en son bölümde Jigsaw'ı öldürmek için verdiğin lavları kullandım. :D
  16. G

[MAC/BUL] Efese Yolculuk # Bölüm 1 / MuratCraft / 1 Aylik Çalışma / %100 Türkçe

Şarkı Duality slipknot <3 :) Ve map çok güzel.