Arama sonuçlarınız

1. E

Acilen Yarimdci Lazim Ip 91.121.226.97:25573

YARDIM BUİLDİ İYİ OLAN GELSİN 91.121.226.97:25573 ... 91.121.226.97:25573 .. 91.121.226.97:25573 ... 91.121.226.97:25573 Birde Lütfen Managerlerden Haberi Olsun
  2. E

Antijoinbot Plugini Bukkit Için Ama Bu Sürüm Vps Vds Herşeyde Geçerlidir. Buyrun Botsuz Hayat .

EVET LİNK BU LİNK : http://dev.bukkit.org/media/files/653/47/AntiJoinBot.jar BOTSUZ HAYAT ARTIK SİZLERİ BEKLİYOR BUYRUN ALIN Bukkit İÇİN AMA BU GELİŞTİRİLMİŞİ VPS,VDS VE HER SÜRÜM GEÇERLİ ...
  3. E

Pyonichs 2 Kapanmayacak Dedim Kapanmadi Şimdi Antijoinboy Korumasiyla Karşinizda ! Buyrun

PyoNicHs2 Craft ARTIK KAPANAMAYACAK ! Kİ SATEN KAPANMAYACAK Demiştim Ben Sözümde Dururum. IP : ******** [Server İnşa Edilince Konu Değiştirilecek Ve IP Verilecek.] Bu Serverin Özellikleri : * Artık AntiJoinBot AKTİF ! * *****a Karşı HackedClient AKTİF ! * Özel Pluginleriyle GroupManager...
  4. E

Pyonichs2 Craft ''hayatı Sen Çiz O Seni Değil''

Dark Hacked Client BAN Atmıyor Hile Gördüğü An Loga Video Atıo Ve Ben Onu CANLI OLARAK Görebiliyorum Ben BAN Attırıyorum Ona ?
  5. E

Dark Seni Ben Banlamadım *****U Açtın Hacked Client Var Dedim Gördümü BAN Atmıo Ama Ban Gibi Atio Fakat Herseyini Sadece Sıfırlıyordu 3.de IP-BAN Atıyordu :D
  6. E

Eeee Banane Çökeltmeye Çalışanlar Durana Kadar Serveri STOP ladım Alın Şimdi Zevkinizde Elinizden Kaydı Teşekkürler Çökeltmeye Çalışanlara Durana Kadar Açmıcam Serveri !
  7. E

Survival Gir
  8. E

SON KEZ SÖYLÜYORUM SERVER ÇÖKMEDİ ANLIYORMUSUNUZ SERVER ÇÖKMEDİ ! SADECE KAPANDI SERVER OTOMATİK SATENDE KAPATACAKTIM MUTE VE KIT TOOLSU AYARLIYORUM SUAN ... ALIN AÇTIM GIR
  9. E

Ama Evet Saldırıya Ugradik Fakat Axi Yalnış Kişiyi Yine Seçtiki Yapanın IP Adresi Belirlendi Polis Göndereyimmi Diye Soruyorum Kendime VPS Adresimden Adres Aldımda
  10. E

ARKADAŞLAR NE KORKAKSINIZ BEN KAPATTIM SERVERI LA :D KIT TOOLS ILE MUTEYI AYARLAYACAĞIZ SAAT 17:00 GIBI AÇICAM BEKLEYIN :D
  11. E

* IP : 91.121.226.97:25573 Evet Millet Hayatinizi Çizmeye Varmı sınız ? Server Tamamen Ege ve Berke Adlı ŞAHISLARA Aittir ! AMA BU SERVER BAŞKA ! KAPANACAKMI ! ? ? ? Çarlar Gidecekmi ARTIK HAYIR ! Eeee Gelicek misiniz ? Malesef her şey Hazır Ama Arsalar YOK Servere Gir Builderlik Başvurusu...
  12. E

Evet Tamam O Giren 8 Kişi Veya Her Kimseler Girenlere Haram Ziikkim Ediyorum [nokta] 46.105.240.28

Abi Onu Bırakın YEMİN ETTİ Adam Ben Oynamıyorum Oyuncularla Die Afedersin IRK Ayrımcılığı Yapılmaz Ama Müslüman Yeminin Ne OLDUĞUNU Bilir ?
  13. E

Evet Tamam O Giren 8 Kişi Veya Her Kimseler Girenlere Haram Ziikkim Ediyorum [nokta] 46.105.240.28

Abi Bune Adama Npc2 Pluginini Attim Herşeyi Yapan NPC PLUGİNİ VE ADAM SERVERE ADAM ÇAĞIR DEDİ ÇAĞIRDIM Adamlar Beni SEN ÇAĞIRMADIN Diyorlar Abi SİZ BENDEN SERVER BEKLEMEYİN SON SÖZÜM .
  14. E

Evet Tamam o Giren 8 KİŞİ Veya Her Kimseler Girenlere HARAM ZIIKKIM EDİYORUM [NOKTA] 46.105.240.28
  15. E

Bazı Hıristiyanlar 46.105.240.28 Bu Servere Onları Çagrdgm Halde Ben Çagrmadm Dediler Girin ...

46.105.240.28 Bu Servere İsteyen Hack Yapabilir Beklenir ... Sadece Şuna Şaşaırdım Ben Server Paylaşırken Neden Girip ! SEN ÇAGIRMADIN ! Diyorsunuz Serveri Hackleyenler Emir.kaya63'ü Eklesin ÇÜNKÜ Size *** bir şey Paylaşırım ! Haram Zıkkım Girsin Hepsi Ama Hackleyenler Müslüman Kardeşlerime...
  16. E

Evet Millet Browscraft Bunu Açmak Için Canlar Yirtildi ! Gerisi Sizde

46.105.240.28 <----------- IP Evet Arkadaşlar Görüyorum Çok SIKILMIŞSINIZ Bende Sizlere Bir Server Sunayım Dedim EE NE Bekliyorsunuz Fotoğrafmı ? OOO Dostum Vazgeç Foto Çekilmez ÇOK ŞEY VAR ;) AMA MUHTESEM BIR SERVER BOMBOS VPS 100 KİŞİLİK ! HADİ AMA ZORLAMA ;)...
  17. E

===== Yeni Nesil Pyonichs Craft Ilsen Iney ===== Ip 91.121.226.97:25573

OX VE BENZERİ ŞEYLERİ EKLENECEKTİR ... ! Rehber Alımları Devam Ediyor Alım Skype: emir.kaya63 BU ARADA LeaverBoy SENİ UNUTMADIK SEN GÖRÜCEKSİN ! SAKIN HA ***** KULLANMAYIN :D BANLANIRSINIZ ..
  18. E

===== Yeni Nesil Pyonichs Craft Ilsen Iney ===== Ip 91.121.226.97:25573

Evet Millet Fotoğraflı Geldim Yeni NESİL PyoNicHs Craft Buyrun : IP 91.121.226.97:25573 FOTOĞRAFLAR. ...
  19. E

==== Pyonichs Yeni Nesil Başliyor.... ==== Ip 91.121.226.97:25573

EVET ARKADAŞLAR YENİ NESİL Pyonichs CRAFT ıp : 91.121.226.97:25573 OLMAK ÜZERE BUYRUN RESİM PAYLAŞMAYACAĞIM. GİRİN SÜPER CRAFT ...
  20. E

======== Acilen Perm Ayarlayabilen Biri Girsin Çok Acil ===========

Hitagi_san Sen Bilirsin ....
  21. E

Hitagi Lan abi 18 Yaşındasın Die Geliyorsun Yaşımı Konu Edion HA HERKES BİLSİN BEN 18- Değilim Ki Yazı Yazıp VPS SERVER AÇIM ! Ve Barışcım Sana 1.4.4 Group Manager Varmı Diyorum Ayarlatacam Başka ŞEYLER Diyosun Uzaklaşın Hitagi_san Salaklayıcı Madde
  22. E

Burak Cangözoğlu Die Vardi Teknik Yapmıştık Oyunu AÇTIK Yerim Oyununuz Dİip Sildi Geri Aldık Zirdev Die Biri .. AMA SİZ ÖYLE YAPMICAKSANIZ ACILEN emir.kaya63 ÇOK ACİL ! MODERATOR YAPACAGIZ ! AMA SKYPEYI EKLEYİP DOSYALARINI AHZIR ETSIN BANA GÖRE MESELA Admin Dicem AYARLINIDA BEN SÖYLEYECEĞİM O...
  23. E

============pycouhnyscrafta Alimlar Başladi===============

Yanlış VERMİŞİM emir.kaya63