Arama sonuçlarınız

1. kaanSFKS

Premium Satıyorum, ilgilenenler konuya baksın! [15TL]

Evet arkadaşlar elimde 15 tane premium kod var bunları satıyorum, ödeme şekli Vodofone mobil 15 tl'dir. Bir kaç referansımıda atıyorum güven açısından probleminiz olmasın diye. İLETİŞİM (SKYPE): thekaantr Burada bazı kodlarımı free dağıttım buradanda anlayabilirsiniz. 1-...
  2. kaanSFKS

TürkiyeCrafting - Devrim Açacak Sunucu! [Faction Wars - Mob Arena - 7/24]

IP : 176.31.150.201 Sunucu Adı : Türkiye Crafting Faction Wars - Survival Kapasite : 100 Web Sitesi : TurkiyeCrafting.com Durum : AÇIK Merhaba Arkadaşlar yepyeni bir proje ile karşınızdayız. Çok uzun zamandır planını yaptığımız server'ımızı bu akşam açılışını gerçekleştireceğiz. Öncelikle...
  3. kaanSFKS

IP : 176.31.150.201 Sunucu Adı : Türkiye Crafting Faction Wars - Survival Kapasite : 100 Web Sitesi : TurkiyeCrafting.com Durum : AÇIK Merhaba Arkadaşlar yepyeni bir proje ile karşınızdayız. Çok uzun zamandır planını yaptığımız server'ımızı bu akşam açılışını gerçekleştireceğiz. Öncelikle...
  4. kaanSFKS

5. kaanSFKS

TürkiyeCrafting Sponsor Alımları

Merhaba arkadaşlar,sunucumuz kapandığından beri sponsor aramaktayız.Eğer ilgilenenler olursa skype adresimden bana ulaşabilirler.Sunucumuz kapanmadan önce 80 kişi günlük onlinesi vardı.Lagdan dolayı kapattık. Pluginlerimiz tarafımızda hazırlanmıştır,sunucu çok tutulmuştur.Sponsor arıyoruz...
  6. kaanSFKS

TürkiyeCrafting Sponsor Alımları

Merhaba arkadaşlar,sunucumuz kapandığından beri sponsor aramaktayız.Eğer ilgilenenler olursa skype adresimden bana ulaşabilirler.Sunucumuz kapanmadan önce 80 kişi günlük onlinesi vardı.Lagdan dolayı kapattık. Pluginlerimiz tarafımızda hazırlanmıştır,sunucu çok tutulmuştur.Sponsor arıyoruz...
  7. kaanSFKS

VictoryCraft En İyi Builder'ini Arıyor. [VPS Server]

YENİ SUNUCUMUZ AÇILMIŞTIR ŞU ANDA BUİLDER ALIMLARI ASKIDADIR.